Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινή επίσκεψη, έπειτα από την επί του πιεστηρίου ενημέρωση συντρόφου-συναγωνιστή για την ύπαρξη ανερχόμενου Ρουμάνικου ταλέντου στο ίδρυμα Φυλής 65. Καλημερίζω την τσατσά και μετά από λίγο έρχεται στο σαλόνι η Τζούλια, η οποία είναι κοντά στο σουλούπι με την Άννα Μαρία (σ.σ την οποία έχω τιμήσει ουκ ολίγες φορές στο παρελθόν) αλλά με πολύ καλύτερο βυζάκι. Συνεννόηση μόνο στα αγγλικά, προκαταρτικά λίγα και φιφα με προφυλακτικό κατόπιν εισήγησης μου. Στη συνέχεια πρώτη στάση με εκείνη από πάνω, όμως πονούσε. "You are the first guy of the day" μου λέει, "don't worry" της απαντάω και την φέρνω για ιεραποστολικό, προκειμένου να ελέχγω το ρυθμό καλύτερα, ώστε να μην πονάει. Μετά από μερικά λεπτά, διακόπτει την πράξη και βάζει το μαξιλάρι κάτω από τη λεκάνη της λέγοντας μου "i think your dick is too big for my pussy", "ok let's make it slowly" της απαντάω και συνεχίζω περισσότερο να κάνω απαλό έρωτα (σ.σ ο οποίος δε με χαλάει γενικότερα). Στα 15 λεπτά ολοκληρώθηκε η συνεδρία, με αγκάλιασε σφιχτά και με φίλησε στο μάγουλο θερμά, προφανώς επειδή δεν τη ζόρισα. Θα επιχειρήσω μια επίσκεψη στο μέλλον, όταν θα έχει πάρει ρυθμό, γιατί ίσως να κάνει κανένα κόλπο παραπάνω. Συμπερασματικά, για όποιον θέλει aggressive καταστάσεις, η κοπέλα δεν κάνει και καλό είναι να μην την προτιμήσει. Οι υπόλοιποι τρυφεροί λάτρεις των πιπινακίων απλά τολμήστε το και φερθείτε με αγάπη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Lagwniko
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
93
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 giorgiodelafuentes2, ISINAS, The Keeper και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2022
Ειναι σιγουρα 19 ;Μην βρεθουμε ξαφνικα στα πρωτοσελιδα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1