Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τριγυρνωντας στη βρωμιά και τη δυσωδία, ξενερωμενος απ τις χοντρές και τα μπάζα βλέπω το σπιτι της ριτας με σβήστο λαμπάκι.. Παρ ολα αυτα αχνοφαινοταν λιγο φως απ τις σχισμές της πόρτας και είπα να δοκιμάσω τη τυχη μου..


Ειχα διαβάσει πολλές φορες για την ριτα και τα πολυ καλα σχόλια για την εμφάνιση της.
Αυτη τη φορα οι μπουρδελιαριδες δεν πεσανε εξω
Ειναι όντως ωραια γυναικα, καθαρη, αδύνατη γυρω στο 1.78 αψεγάδιαστο κορμί ωραιο σλαβικο πρόσωπο με μέτριο κωλο και βυζια, γενικα πολύ ισσοροπιμενο και καλαίσθητο σώμα.. Σιγουρα απ τα καλύτερα αν οχι το καλύτερο κορμί στο μεταξι..

Η ριτα στο δωμάτιο εισήλθε ευδιάθετη και έσυρε τα βυζάκια της πανω στο κορμι μου για να ξεκινήσει ενα αισθησιακό πεο-τριβιο..
Τη Ρώτησα αν ειναι ρωσσιδα
Και μου απάντησε με δολοφονικό βλέμα πως ειναι ουκρανεζα.. Της ζήτησα ταπεινά συγνώμη και αρχισε να γελάει.
Δεν μιλάει ελληνικά και τα αγγλικά της ειναι ελάχιστα οπιτε της πέταγα μερικα ρωσσικα για να κρατάω επαφή.

Κατέβηκε πιο χαμηλά η Ρίτα για να ξεκινήσει ενα μέτριο τσιμπούκι.. Ουτε την πίεσα ουτε της γάμησα το στόμα οπως αλλες.. Η ριτα ειναι αριστοκρατική γυναικα και δεν ειναι για τέτοια..

Ξάπλωσε η Ρίτα στο κρεβάτι κι εγω ανέβηκα πανω τής για ιεραποστολικό αγώνα με ενα χαλαρό τέμπο μίας και άρχισα να "δενω" με τη Ρίτα αφησα το κορμί μου πανω της με τα χέρια μας τυλιγμένα γύρω απ τα σώματα μας να ανεβάζω λίγο ρυθμό στη διείσδυση αλλα να κρατάω ενα αισθησιακό επιπεδο δίνοντας της απαλά φιλια απο το λαιμό μεχρι και τα χείλι της όπου δεν μετακινήθηκε καθολου..
Δεν τόλμησα το ολοκληρωτικό φιλί μιας και κοντευα πρός το τέλος οπου άδειασα το υγρό πυρ.

Πολυ τίμιο 15ευρω..
Η Ρίτα αξιζει να δουλεύει σε σπιτάκι τύπου βέργας 7 και οχι στη Μόρντορ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2022
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
15€
Anal popcorn
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.904
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, perseas, The Keeper και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2022
1,70 αντε 1,72
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1