Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπελα ειναι με πολυ καλο σωμα,λεπτη μεση κωλο οχι και τρελα μικρος γενικα ενα σωμα οχι και πολυ αδυνατο αλλα κανονικο προς το λεπτο,1.60 φατσα καλουτσικη με καστανα μαλλια,γενικα καλη παρουσια,μπαινει μεσα μου παιρνει μια καλουτσικη πιπα εγω κοιταγα απο το καθρευτη πολυ ωραιο θεαμα να βλεπω να το βαζει στο στομα της,μετα απο πανω αυτη ζεστο μουνακι ειχε,μετα στα 4 ωραιο θεαμα που κοιταζα απο το καθρευτη να τη γαμαω στα 4,μετα ιεραποστολικο παλι ζεστο μουνακι αλλα εκει με κλειδωσε και δε μπορουσα να κουνηθω να τη γαμησω ισως το μονο αρκετο φαουλ της και μετα μου ξαναπηρε πιπα και μου ελεγε σαρεσει μωρο μου και της ελεγα ναι,συνολικα μια μετρια εμπειρια με λιγο φαση ξεπετας,απο θεμα υπηρεσιων δε θα την προτεινα αλλα απο θεμα εμφανησης και μονο προτεινεται να την παρεις εστω μια φορα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
68
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , Elganador

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2022
Γράψε το όνομα της κοπέλας.
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, jimchrtsr, Διανοούμενος
20 Οκτωβρίου, 2022
rantanplangr30 φιλε μου το ζητημα ειναι οτι δε το ακουσα το ονομα της κοπελας και δε μου ερχεται καθολου,παντως σωμα λεπτο προς κανονικο,καστανα μαλλια και φατσα καλουτσικη και ειναι απο ρουμανια αποτι ελεγε τοτε
20 Οκτωβρίου, 2022
Σε κλείδωσε με τα πόδια κ δεν μπορούσες να γαμησεις....
Με λίγα λόγια το γύρισε σε Ελληνορωμαικη πάλι.
review reaction 1 jimchrtsr
21 Οκτωβρίου, 2022
Ημεδαπος ναι ηταν και το σημειο που φανηκε ποσο φολα ηταν,με κλειδωσε και δε μπορουσα να γαμησω και μετα εφοσον εβλεπα κατι τετοιο τον εβγαλα απο μεσα της εφοσον δε μπορουσα να κουνηθω.
review reaction 1 Ημεδαπος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4