Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την τζουλια δεν την ειχα ξαναδει και μαλλον πρεπει να ειναι φρεσκο κοριτσι στην πιατσα.
αν θυμαμαι καλα, ο συμπαθεστατος ασπρομαλλης τσατσος ειπε οτι ειναι η 1η της μερα.

σαλονι ψιλοψαρωμενο, αλλα και λιγο τυπικο εως αδιαφορο θα ελεγα.
κοντου αναστηματος, μελαχρινη με φουντωτα καπως μακρια μαλλια, βυζι φυσικο και μεγαλο για την εικονα της, το οποιο μου θυμισε τρεϊσυ λορντς για καποιο περιεργο λογο, αδυνατη, μικρο κωλι και νορμαλ ποδια. φατσα επισης καλη σχετικα.
πιστευω αν σουλουπωθει λιγο και γινει πιο ανετη, θα κανει αρκετο ντορο.

πλερω, μπαινω και παω κλασσικα για τα καθαριστικα.
μπαινει μετα απο λιγο, καθεται στο κρεβατι και μου λεει να πλυθω στο παπαρι μου για να ξεκινησει τη φρι πιπα.
προκατ δηλαδη 0 και κομιουνικεϊσο στα λιγοστα αγγλικα της.
η πιπα της αν και νεουδι, ειναι αξιολογη χωρις πολυ φραμπαλα και τιποτα πορνοσταρικα ομως. μεχρι μεση... αλλα αξιολογα.
στονε σηκωνει υπερανετα παρολα αυτα.
να χαϊδευω ολουθε, αλλα δερμα οχι πολυ λειο για το νεαρο της ηλικιας της.
μου ειπε οτι ειναι 19 απο ρουμανια.

φορεμα σωσιβιου με λιγο δυσκολια (με πονεσε λιγακι), με ρωταει για σεξ και της λεω για καου.
δυστυχως το μουνακι της ειναι "αγαμητο" και πολυ στενο. εμπαινε μεχρι μεση και αυτο με δυσκολια. το καβλι μου να σφηνωνει στα μουνοτοιχωματα και να με τραβαει. δε μπορουσε να κανει ολοκληρη την κινηση της ιππασιας μεχρι κατω δηλαδη. αυτο και με ξενερωσε, αλλα και με εφτιαξε παραλληλα. αισθανθηκα λες και εκανα σεξ με μια "παρθενοπιπιτσα" η' με καποια που δεν ειχε παει με πολλους.
καταλαβα οτι η κοπελιτσα δεν ηταν για σπασιμο με το καλημερα και δεν την πιεσα καθολου. την αφησα να το παει οπου ηθελε και μεχρι εκει που δε ζοριζοταν. απλα χουφτωνα τα θεσπεσια βυζια της και εγλειφα θηλες οσο μου σκαγανε στη μουρη.

σταματημα απο μερους της και τη γυρναω σε ντογκυ στην ακρη του κρεβατιου με μενα ορθιο.
παω να μπω και τρωω μια καβλωτικη πορτα. δεν εμπαινε με τιποτα.
της λεω τζελ εχεις ?
οχι μου λεει ειναι η πρωτη μου μερα και δεν εχω ερθει προετοιμασμενη.
καλα κρασα λεω, σαλιωνω δαχτυλα και απλωνω λιγο σαλιο στο μουνακι της για να υπαρχει καποια αξιολογη διεισδυση.
μπαινω χαλαρα και στο μπασιμο απο μεση και κατω να αισθανομαι παλι τα μουνοτοιχωματα να θελουν να πνιξουν το καβλι μου.
τετοιο σφηξιμο σε πουτανα δεν το ειχα ξανανιωσει. ουτε το κουφετακι η ναταλυ της φωκαιας δεν ηταν τοσο στενη.
επομενως καταλαβαινω οτι ειμαστε για πολυ χαλαρα και βασικα πραγματακια, οπως και εγινε.
χαλαρο τεμπο στα 4, να χαϊδευω κωλαρακι, πλατη και ποδια για να την "φτιαξω" λιγο... οσο γινοταν.
στα πιο ζορικα και πιο δυνατα μπασιματα, να βγαζει κραυγουλες, να πιανει σεντονια και να κανει μορφασμους.
η θεα στα 4 ωραια.

μετα απο καμποσα λεπτα και επειδη δεν το ευχαριστιομουνα γιατι δε μπορουσα να κανω παιχνιδι, σταματαω και τη γυριζω σε μισιον μπας και γινει λιγο καλυτερη η φαση. και εκει παπαρια ομως. και παλι δυσκολια για να μπω, παλι σαλιο, παλι το καβλι μεχρι τη μεση, παλι ζορια.
να της εχω πιασει τα ποδια και να τη γαμαω στο χαλαρο. να τα βαζω στους ωμους μου και να με πιεζει σε καθε δυνατο μπασιμο με τα καλαμια της, που μου ειχαν αγκαλιασει το κεφαλι.
οχι οι πατουσες που ειχα γραψει με ανκα τομιτς, γιατι ηταν ακριβως το ιδιο σκηνικο και μου τη θυμισε, αλλα σε πιο χαλαρο τεμπο εννοειατι.
να γυριζει κεφαλι πλαγια, να εχει κλεισει ματια και να κανει μορφασμους, να βγαζει κραυγουλες, εγω να χουφτωνω τα φοβερα νεανικα βυζια της, αλλα να μην υπαρχει αισθησιασμος και καβλα λογω ζορισματος.
αν δεν υπαρχει ανταποκριση και συμμετοχη απο τη γκομενα, δε φτιαχνομαι μονος μου, δε μου βγαινει.
την πηγα ετσι λοιπον, χωρις ζογκλερικα η' να κανω καμια κινηση να τη φιλησω επισης, ωσπου εχυσα εντος καποτιδιου.
παρα το ολο σκηνικο και τη δυσκολια, με αφησε να στραγγιξω αρκετα και δεν εκανε καμια κινηση αποφυγης.
στραγγιζα και εβλεπα τους μορφασμους της, ωσπου βγηκα χαλαρα απο μεσα της.

σηκωθηκα και πηγα για τα καθαριστικα, ειπαμε ευχαριστω μεταξυ μας και γεια σας.

ο τσατσος ηταν κυριος και δεν ενοχλησε καθολου.
ο χωρος κλασσικος και αυτος οπως παλια, χωρις τιποτα το ιδιαιτερο και καποια αλλαγη.

για να κλεισω.
αξιολογο μωρακι η τζουλια που αν κανει ενα γενικο ρεκτιφιε (μαλλια-μακιγιαζ-εσωρουχα-στυλ-πουτανια), θα κανει μεγαλο ντορο πιστευω.
ετσι χανει σαν εικονα και τα νεανικα βυζια της ειναι το μεγαλο συν, αλλα και αυτο που σε ωθει πιο πολυ για να περασεις δωματιο.
απο σεξ θελει στοργη και προδερμ ακομα, μεχρι να ανοιξει το μουνακι της και να παρει το κολαϊ, οπως περιπου και το κουφετακι ναταλυ απο τη φωκαιας, την οποια δεν εχω ακουσει απο τοτε.
ελπιζω να μη μας αφησε για αλλα, της χρωσταω μια επαναληπτικη.
τελος... ισως = ναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.327
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rdeliaris23, ThE, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2022
περασμα με τζουλια για 2η φορα μετα απο καιρο, στο 65 σκαλακια.
εχει ξεψαρωσει αρκετα και ειναι πιο ανετη πλεον.
με θυμοταν και καναμε χαλαρο gfe σεξακι με τις 3 κλασσικες στασεις, χωρις να τη ζορισω πολυ αυτην τη φορα, μιας και ημουν προς το τελος της βαρδιας της.
μπορω να πω επισης, μιας και ηρθαμε πιο κοντα αυτην τη φορα, οτι ειναι αρκετα ομορφουλικο και αν φτιαξει μαλλι (οπως ειχα πει και στην αρχη-κυρια κριτικη) θα καιει καρδιες.
την πετυχα και εξω καθως εφευγε με φορμιτσα και ειναι λουκουμακι σκετο .Ουάου καρδιές!
θα ξανατιμηθει εννοειται, αλλα στον οροφο με τον συμπαθεστατο κυριο ασπρομαλλη που σε αφηνει να γαμησεις με την ησυχια σου.
η τσατσα (οχι η καλη η νεα που με ξερει), αυτη που μοιαζει σαν την τζεσυ παπουτση, χτυπαγε πορτες στο 10λεπτο η καρχια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1