Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
παλια γνωριμη η αννα και με την επιστροφη της, για ακομα μια φορα, ειπα να την τιμησω μπας και εχει αλλαξει τιποτα απο το κλασσικο και μετριοτατο προγραμμα της.
εχει αρπαξει λιγο σε κιλα, μελαχρινη με μαλλια σε αλογο-ουρα, γλυκεια φατσα, βυζαρες μεγαλες με πτωση, κωλαρα με λιγο κυτταριτις και ωραια ποδια. σωμα νταρντανε πλεον και φουλ πσολαριουμ μεχρι τα αυτια. δερμα μαλακο μεν, αλλα οχι το τελειο δε.
σαλονι ψιλοαδιαφορο μιας και σαν παλια καραβανα, παιζει με το ονομα της. αμα πεσεις σε γαλαρια και 5ημερη ομως, εννοειται πεφτει και το αναλογο θεατρο για να περασεις στα ενδοτερα.

πλερω, μπαινω και παω για τα κλασσικα καθαριστικα.
μετα απο λιγο μπαινει, σκαει κατευθειαν κρεβατι και με περιμενει. ξεγυμνωθηκαμε και οι δυο διχως μπαλαμουτι, εστω τυπικο.
οκ λεω παμε για απλο αδειασμα, δεν εγινε καμια βελτιωση στο θεμα συμμετοχης... ειναι οπως τη θυμαμαι απο παλια.
να πω εδω οτι παλια, σαν πιο αδυνατισμενη, ηταν πιο ωραια σαν εικονα εννοειται.
ξαπλαρω για πιπα... με προφυλαξη, η οποια ειναι απλα οκ και χωρις τιποτα ζογκλερικο η' καβλωτικο.
ευτυχως στονε σηκωνει, παλι καλα να λες και το πιο βαθος που τον παιρνει ειναι μεχρι και λιγο πιο κατω απο τη μεση.
να χαϊδευω ολουθε εννοειται.

πρωτη σταση σε καου, το οποιο ειναι και αυτο τυπικο.
να χουφτωνω την κωλαρα, τις βυζαρες της και να γλειφω ρογες, οποτε μου σκαγανε τα βυζομπαλα στη μαπα η' τα ειχα κρατημενα.

δευτερη σταση σε ντογκυ, ακρη κρεβατιου και με μενα ορθιο.
μπαινω χαλαρα και ανεβαζω τεμπο, αλλα να μην εχει στηθει καλα και να μη μπορω να δωσω τον πονο που θελω. να μπαζωβγαζω το καβλι μου κλασσικα και οι πρωτοι μουνοηχοι να ηχουν. ταυτοχρονα ξεκιναει και αυτη τις κραυγουλες, οι οποιες ειναι φεϊκ. να με κοβει και λιγο οταν παω να ανεβασω το τεμπο και γενικα να ξεκιναω να ψιλοξενερωνω.

τριτη σταση σε μισιον στη μεση του κρεβατιου.
και παλι μπαινω χαλαρα και παω να ανεβασω τεμπο. βαζω τα ποδια της στους ωμους μου και να μου ξεκιναει τα παραπονα.
γαμας πολυ, με πονας ετσι, βγαζεις ολο το καβλι σου εξω και το ξαναβαζεις, πονανε τα ποδια μου οπως τα εχεις ετσι ορθια.
κοβω και την παω σε πιο μιντ-τεμπο, για να κατεφερω να χυσω και να φυγω, γιατι εβλεπα οτι δε θα γινοταν αυτο με τιποτα.
συναμα, η στυση μου να εχει ψιλοχαλαρωσει λιγο.
τωρα να μου τα αλλαζει και να λεει...
ετσι μπραβο, σκισε τη μουναρα μου, χυστα ολα μεσα... για να με καβλωσει υποτιθεται και να τελειωνω Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
στα καπακια στο μυαλο μου ηρθε η αννυ πορνοσταρ απο τα σπαρ, με τις παρομοιες παπαριες που μου ελεγε.
κωμωδια.
να γαμαω ασυναισθητα πλεον, το καβλι μου να μη δεχεται σημα καβλας και να κανω αγγαρεια στην ουσια, μπας και καταφερω να χυσω.
ξαναξεκιναει να μου λεει οτι "εσυ γαμας πολυ τελικα" ...συναμα να χτυπαει πορτα και να τη φωναζει η τσατσα.Κεφάλι σε τοίχο!
λεω σορρυ, δε θα ξαναγινει... αλλη φορα θα τελειωνω στο 5λεπτο Money Mouth
μου λεει οτι πρεπει να χυσω και της λεω ελα παλι ντογκυ, γιατι ετσι δεν προκειται.
ναι οκ μου λεει, αλλα ελα μεσα στο κρεβατι για να ειμαι πιο ανετα και εγω.
ναι εσυ θα εισαι, αλλα εγω δε θα χυσω με τιποτα ετσι.

με τα πολλα τη βαζω στο μικρο καναπεδακο κατω απο το τελεβιζιον σε ντογκυ παλι. να δινω λιγο πονο, αλλα με την ολη κατασταση που εχει παιχτει να μη μπορω να χυσω με την καμια. το κεφαλι της να εχει μπει αναμεσα στο κενο που εχει διπλα ο καναπες με τον καλογερο και να θελω να γελασω. να κοιταω λιγο τσοντα, που δεν το εχω κανει ποτε εβερ, μπας και καβλωσω αλλα ο εγκεφαλος δεν εστελνε σημα με την καμια. γαμαγα μεχρι που βαρεθηκα και την κοβω.
ειχα ιδρωκοπησει κιολας και της λεω, αστο... την επομενη φορα Εμμμμ

σηκωνομαι και την παραταω, πηγαινοντας για τα καθαριστικα. ειχα γινει ψιλομουσκιδι πλεον μετα το χαλαρωμα του γαμησιου.
να πλενομαι, να σκουπιζομαι και να με ξεκιναει σε μια μιρλα, οτι επειδη γαμαω πολυ και αργω να χυσω, να παρω μεγαλυτερη διαρκεια σε προγραμμα, οπως κανουν οι πελατες της Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
ναι θα σε παρω, για να μου κανεις πιπα με προφυλακτικο και να ακουω το θεατρακι σου... οχι ετσι ποναω, ελα στη μεση να ειμαι ανετα εγω, γαμας πολυ.
ασε μας κουκλιτσα μου και εσυ, μου εγινες ντιβα απο την πυρφοριαση... των πελατων σου.
κουραφεξαλα !!!

για να κλεισω.
η τσατσα χτυπαει πορτες και φωναζει ονομα.
ο χωρος κλασσικος απο παλια οπως τα ξερετε, χωρις καμια αλλαγη.
εννοειται οτι δε θα ξαναπαω, εκτος αν δε βρω τιποτα αλλο για απλο αδειασμα... που δεν το νομιζω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.455
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rdeliaris23, giorgiodelafuentes2, Beast of Burden και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2022
Ακριβώς τα ίδια. Γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια, απλά το κάνει με ναζι, και ώρες ώρες νομίζεις ότι η κοπέλα είναι παρθένα και την πονάς.
Q
Quasimodo
18 Οκτωβρίου, 2022
@Quasimodo
τη ξεχασα ηδη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2