Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γλώσσαα Η Μαρινα ειναι μια Κοπελα απο Ρωσια γυρω στα 35 εργαζεται απογευματινη βαρδυα στην Οδος Φωκαιας 17 β μολις την ειδα να σαλοναρετε με εσωρουχα με λουλουδια και να φοραει μαυρες ψηλες γοβες δεν αντεξα να μπω δωματιο η Ευα υπηρεσια με ενημερωσε οτι μετα απο εμενα κλεινει της πορτες κσι τα φωτα αφου ειμουνα ο τελευταιος πελατης.Με το που μπηκε μεσα πηγε να μου περασει προφυλαχτικο φαουλ της αλλα μετα μου ειπε να παο να κανω μπανιο στο νεροχυτη και να ξαναερθω το πλενω καλα και ξαναπαο το βλεπει και το περναει και με μαντηλακι ξεκιναει μια πιπα βαθυα με καλο ρυθμο και μπασιμο μεχτι τον βολβο με κοιτουσε καυλιαρικα και κατι ελεγε στα Ρωδικα τι ανδρας εισαι σκισε με και τετοια μολις τα ακουω αυτο βαζω μεγαλυτερη δυναμη να το καρφωνω μεχρι τον ουρανισκο και να πνιγεταια μετα σικονεται πανο μου χαιδευει τα αρχιδια και βαζει καποτα καθεται πανο και πηγαινε δεξια αριστερα πανο στο καυλι και νε κυκλικες κινισεις φωναζε ανατεναζε βαθυα κοπανιοτανε σαν καπουμποισα της αρεσε μετα απο 5 λεπτα κουταστηκε καπος και της λεω να στυθη στα 4 και το εκανε καλη σταση ειχε παρει και το βαζω ξανα μεσα στην μουναρα της εκανε με οπισθεν για να μπει ολο μεσά το τελειωμα ηρθε με ποτομι της εριξα και μερικα δυνατα χαστουκια στον κολο που εγινε κατευθειαν κατακοκκινος. Σηκωνομαι να την αγκαλιασω και ανανεωσαμε το ραντεβου.20 ευρω χρονος παραμονης 18 λεπτα περιπου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, παλαιμαχος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2022
"μια πιπα βαθυα με καλο ρυθμο και μπασιμο μεχτι τον βολβο"
εκτος απο φραμπαλα, της πεταξες και τα ματια οξω δηλαδη.
μπραβο ρε παιχτη, αξιος Έτσι!
review reaction 3 Gxamos
14 Οκτωβρίου, 2022
18 λεπτά......
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2