Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ματάκι Μετα απο πληροφοριες οτι γυρησε στην εργασια και παλι η Βικυ και η Χριστινα πηγα στην Αρχη της πρωινης βαρδυας για να ειναι φρεσκες η Βικυ μολις βγηκε απο το δωματιο φορουσε φοβερα επωνυμα εσωρουχα χαμογελαστη μολις με ειδε με αγκαλιασε και με φιλησε αρκετες φορες στα μαγουλα και στον λαιμο.μου ειπε οτι με περιμενενα με δει μαζι της εχει την Χριστινα η ευγενικη υπηρεσια μου ετοιμασε το δωματιο και περασα της ειπα να φερει και την Βικυ και την Χριστινα για την παρτουζα.μετα απο δεκα λεπτα τα κοριτσια ηρθαν με χαμογελο και επεσαν να με χαιδευουν μαι οι δυο και να με φιλανε σε ολοκληρο το κορμι το θεαμα ηταν πορνοσταρικο παραληλα χαιδευε και φιλουσε η μια την αλλη και δαχρτυλωνοντουσαν μεταξυ τους μου ποιανει η Χριστινα και το χαιδευει και η βικυ Κανει το ιδιο γλειφοντας τα αρχιδια σαν καραμελα η Χριστινα μου εκανε στοματικο τριγιρνοτας την γλωσσα πανο στο κεφαλι και βαζοντας μετα βαθυα μεσα οσο πηγαινε παραληλα τους χαιδευα τον κολο μετα την βαζο νορμαλ κατο την Χριστινα και το καρφωνω ολο μεσα σφυροκοπημα αγριο και με τα χερια μου ποιανο την βικυ και την φερνω στο μερος μου μετα της γλειφω βαθια και της δυο πρωτα την Χριστινα και μετα την βικυ στα γατακια οπου φωναζαν σαν τρελες και οι δυο δαχτυλομα αρχησαν να χυνουνε σαν τρελεα ειχαν ειδη περασει 20 λεπτα και μετα με ρωταει η Βικυ πως θελω της λεω στα 4 να βλεπω τον υπεροχο κολο σου την βουταω και την σφυροκοπαω με τεραστια δυναμη και ταχυτητα και τελειωνω μεσα της μεσα στο προφυλαχτυκο το βγαζω και μου λεει το καυλι σου ειναι πολυ καλο και καυτο.την ευχαριστησα με κανουνε αγγαλια και χαδακια για λιγα λεπτα και μετα φευγουνε.σιγουρα θα ξανακανω το ραντεβου και θα τους φερω και παιχνιδακια για να παιζουνε και μεταξυ τους απο καποιο σεξ shop.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
40€
Z
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Ημεδαπος , Set_air, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2022
παιχτηκε φραμπαλας ωραιος δηλαδη Έτσι!
review reaction 1 review reaction 3 Ημεδαπος , filos78
13 Οκτωβρίου, 2022
40 euro xρεωνει την παρτουζα το συγκεκριμένο σπίτι??? Έκατσες και 20 λεπτά?? Παρτουζα μιση ωρα πόσο χρεώνει???
13 Οκτωβρίου, 2022
Το μόνο καλό στην Βίκυ είναι αντέχει το δυνατο σφυρί και τα δυνατά χαστούκια
13 Οκτωβρίου, 2022
Η μιση ωρα ειναι 60 ευρω με 5 με δεκα συν καθηστερησεις και η μια ωρα ειναι 120 ευρω με 5 με 10 λεπτα καθυστερησεις του αγωνα.
Z
zzaxos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4