Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρα την εξαιρετικη καταθεση που ειχα στο ξεκινημα της σημερινης μας τσαρκας, δεν σταματησαμε.



Ετσι ο δρομος μας εβγαλε στο Ελλης 3, οπου προς μεγαλη μου εκπληξη συναντησα την Αντζελα.

Τη Αντζελα την ειχα "γνωρισει" στο στουντιο της οδου Κασσανδρας 3 και ειχα μεινει με τις καλυτερες εντυπωσεις.

Ειναι ενα νεαρο μελαχροινο κοριτσι, που χωρις να ειναι η καλονή, ειναι πολυ ναζιαρικο και τσαχπινικο, και σε φτειαχνει μονο και μονο που τη βλεπεις.

Με θυμηθηκε και ειχαμε ενα πολυ εγκαρδιο χαιρετισμο.

Η τιμη των 25 ευρω ηταν εξεφτελιστικη, μπροστα στα αντιστοιχα 80 που ειχα πληρωσει στην Κασσάνδρας για να "γευτω' τα καλα την Αντζελας, και ετσι περασα χωρις δευτερη σκεψη.

Ανεβηκα στο δωματιο του ημιοροφου. Αλλη μια ευχαριστη εκπληξη. Πεντακαθαρο δωματιο, επιπεδου studio.Διπλα ακριβως διαθεσιμο μπανιο, πληρως εξοπλισμενο.



Εισοδος στο δωματιο.Με αγκαλιασε και αρχισε να με χαιδευει.Μετα αρχισε τα ΤΕΛΕΙΑ προκατρακτικα.Με εκανε "μπανιο" σε ολο μου το σωμα με την γλωσα της. Απο την κορυφη μεχρι τα νυχια.

Μετα ΤΟ γλειχαρχιδι.Ρουφηγματα, πιπιλισματα. Σκουφακι για το στοματικο, το οποιο ηταν και αυτο υψηλου επιπεδου.

Της ζητησα το κουλουρακι της, μιας και το ειχα δοκιμασει και στο studio.

Δεν μου χαλασε χατηρι. Λιγη επιπλεον κρεμουλα, τελειο στησιμο και δυναμικη εισοδος.Η τελεια συμμετοχη. Ανναστεναγμοι και βογγητα, με ταυτοχρονες παθιαρικες ματιες απο τον καθρεφτη.



Δεν αντεξα πολυ.....Μετα το τελος εκατσε διπλα μου, μιλησαμε για λιγο μου ειπε οτι θα βρισκεται εδω για καποιες μερες στην απογευματινη βαρδια (17:00-00:00).

Σιγουρα θα την ξανατιμησω και σας στην συνιστω ανεπιφυλάκτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού