Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην πρωινη βαρδια οπου ηταν η Σοφια και η Καρινα.
Εντελως διαφορετικες κοπελες η μια ξανθια η αλλη μελαχροινη.
Επελεξα την Σοφια, η ορεξη μου ζητουσε ξανθια σημερα.
Η Σοφια ειναι περιπου 1,70 στο υψος ισως και παραπανω.
Το κορμι της ειναι αδυνατο με μικρο κωλο καλοστεκουμενο.
Το στηθος της 1,5αρι στητο με μεγαλη ρωγα.
Το προσωπο της μετριο σε ομορφια οχι κατι προκλητικο.
H ηλικια της 40+ κατα την εκτιμηση μου.
Το προγραμμα της ολες οι στασεις με 69 και ελευθερο τσιμπουκι.
Δεν μιλαει ελληνικα παρα μονο αγγλικα .

Μπηκα στο δωματιο και την περιμενα ορθιος, σε λιγο ηρθε η Σοφια οπου με χαιρετησε και γδυθηκε εντελως.
Ηρθε και με πηρε μια σφιχτη αγκαλια και με χαϊδευε στην πλατη.
Με κοιταξε λιγο στα ματια και μετα μου την επεσε με γλωσσοφιλα με φουλ γλωσσα και παθος.
Οσο γλωσσοφιλιαζομασταν εβγαζε βογγητα ηδονης, δε χορταινε να μου ρουφαει τη γλωσσα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισε να με γλειφει αισθησιακα στο λαιμο στα μαγουλα και στο στομα.
Πιπιλησε τις ρωγες μου και εδινε δαγκωματακια στο στηθος μου και την κοιλια μου.
Ολα αυτα με αργο βασανιστικο ρυθμο χωρις να βιαζεται η να δειχνει οτι το κανει αγγαρεια.

Κατεβηκε προς τα κατω και μπουκωσε το στομα της με τα αρχιδια μου, τα εγλειφε και τα δαγκωνε ενω κατεβηκε και λιγο πιο χαμηλα προς κωλοτρυπα γλειφοντας ωστοσο δεν εγλειψε τρυπα.
Εβαλε την πουτσα μου ακαποτα στο στομα της και αρχισε μετριας ηδονικοτητας πιπα.
Δεν τον εβαζε πολυ βαθια μεσα στο στομα και δεν ηταν ηταν και αρκετα σφιχτη για να ανεβασει την ηδονητκοτητα.
Της ειπα να σταματησει την πιπα και να συνεχισει να μου γλειφει τα παπαρια μιας και το εκανε καλυτερα και εγω το ευχαριστιομουν περισσοτερο.
Συνεχισε να τα γλειφει ενω εγω ειχα βαλει και το μαξιλαρι απο κατω στον κωλο μου για να ειμαι πιο ανετος.
Εμεινα κανα 5 λεπτο με τα παπαρια μου στο στομα της να μου τα γλειφει.
Της προτεινα να της κανω ακαποτο τελειωτικο χυσιμο στο στομα αλλα δεν ηθελε.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου την σφυροκοπησα δυνατα, η Σοφια βογγουσε δυνατα και τον επαιρνε αβιαστα ολο μεσα της.
Την γυρισα σε κανονικη σταση και χωθηκα μεσα της. Εκεινη τη στιγμη η τσατσα χτυπησε την πορτα μιας και ειχε περασει το 10λεπτο.
Η Σοφια σα να μην ακουσε τιποτα με τυλιξε με τα ποδια της και την γαμησα δυνατα, το μουνι της ειχε γινει μουσκεμα και ειχε ανοιξει αρκετα, εμπαινα ολος μεσα και τα αρχιδια μαζι, ολα μεσα..
Τα βογγητα της εδιναν και επαιρναν, ασυναισθητα εβαλα το χερι μου στο στομα της και της το εκλεισα για να σταματησει να φωναζει.
Η Σοφια δεν ενοχληθηκε και εγω ανεβασα ρυθμο αφου το να την γαμαω με το χερι μου να κλεινει το στομα της με αναβε περισσοτερο.

Η τσατσα χτυπησε για δευτερη φορα την πορτα αυτη τη φορα με μεγαλυτερη διαρκεια, εγω ημουνα ακομα αναμεσα στα ποδια της Σοφιας την γαμουσα δυνατα ενω της ειχα κλεισει το στομα και αυτη σπαρταρουσε απο την καυλα...

Ευτυχως μετα απο 1-2 λεπτα την εχυσα τερμα μεσα της με την ιδια να με σφιγει στην αγκαλια της.

Πιστευω οτι τριτη φορα δε θα χτυπουσε η τσατσα θα μπουκαρε μεσα...

Συμπερασματικα η Σοφια ειναι μια μιας μετριας εμφανισης 40αρα Μολδαβα.
Κανει καλα προκαταρκτικα και γαμιεται με παθος, αν ειχε και τελειωτικο στο στομα θα ηταν
σουπερ επιλογη...

Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.098
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, stadeos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2022
Μύστη συνάδελφε εγώ την έχω κάνει πινέλο ελεύθερο και την έχω χύσει στα βυζιά, τώρα αν με έχει κάνει στρατηγό δεν ξέρω, δεν είχα τίποτα την επόμενη μέρα
JF
John Fatseas
review reaction 1 review reaction 2 Ημεδαπος , DmtrsxXx
11 Οκτωβρίου, 2022
Μητσαρα εγώ θα την έκανα πάνω από 50 ετών κάπου στα 55.
Άποψη μου δεν έχω δει κ την φυλλάδα της ταυτότητας.Καπέλο
review reaction 1 DmtrsxXx
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2