Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο Καρλ Γιάσπερς γράφει στο δοκίμιό του Περί Του Τραγικού « Δεν χάνεται το είναι στον ναυαγισμό αλλά ακριβώς γίνεται πλήρως και αποφασιστικά αισθητό. Δεν υπάρχει τραγικότητα χωρίς το υπερβατικό ».
Άλλη μια νύχτα ερωτικής ένδειας και καύλας. Τα φλογισμένα παπάρια μου αναζητούν απεγνωσμένα την ηδονή. Δεν υπήρχαν διέξοδοι παρά μόνο ένας η οδός Φυλής. Με ένα πλαστικό μπουκαλάκι νερό στο χέρι ξεκινώ την μαραθώνια τσάρκα. Όπως έχω πει παλιότερα η πρακτικές του ελεύθερου στοματικού τελειωτικού, του χυσίματος στα βυζιά κ.λπ. με έχουν αναγκάσει να αραιώσω τις τσάρκες. Τα μπουρδέλα άλλαξαν δεν είναι όπως παλιά, ρομαντικά που μύριζαν αγάπη και προδέρμΔάκρυ Πλέον σιχαίνομαι.:undecided-old: Αλλά έτσι και οι επιλογές λιγοστεύουν. Γύρισα όλα τα πορνικά σοκάκια πέριξ της Φυλής. Διδύμου, Φωκαίας, Φιλιππίδου, Άγκυρας και πάει λέγοντας. Μετά από εξαντλητική έρευνα σε έναν μόνο οίκο προσφερόταν απλό πρόγραμμα. Εδώ να σημειώσω ότι πέρα από τη σιχαμάρα κάτι μέσα μου έχει αλλάξει.Αγγελούδι Κάτι τσιγκλάει στην ευαίσθητη ψυχούλα μου και με εμποδίζει να εκφράσω το κτήνος που έκρυβα μέσα μου τόσα χρόνια. Ή μάλλον αυτό το κτήνος ημέρεψεΕυλόγησον. Ταπεινώθηκε από τα απανωτά χτυπήματα της μοίρας και της ζωήςΟυάου!. Πλέον αρχίζω να ζω σαν το ταπεινό χαμομηλάκι. Ψάχνω την αγάπη την στοργή και λίγο προδέρμ. Για να μην πολυλογώ στον οίκο αποφάσισα να μπω. Εργαζόταν μια Μαρία. Μουνάρα. Μάλλον από τη Γεωργία. Μελαχρινή κάπως ψιλούλα με ωραία κωλομέρια, ωραίο σώμα γενικά και βυζάρες. Φόραγε κόκκινο στριγκ. Λίγο η εμφάνιση λίγο το απλό πρόγραμμα λίγο ότι δεν είχα άλλες επιλογές την επέλεξα. Έδωσα το μπλε παράβολο στην τσατσόγρια. Μπήκα στο άθλιο δωμάτιο. Κατούρησα στον λερό νιπτήρα. Απίθωσα τα ρούχα μου στην ετοιμόρροπη κρεμάστρα. Έμεινα με το σώβρακο όρθιος να περιμένω. Περίμενα ώρα αρκετή.Ντροπή Μάταια προσπαθούσα να ερεθίσω το πουτσάκι μου παίζοντας μαλακία. Από το άγχος είχε συρρικνωθεί. Είχε γίνει γαριδάκι. Εδώ να σημειώσω εγκυκλοπαιδικά υπάρχει ένα ποσοστό ανδρών γύρω στο 70 % όπου το πέος είναι ευμετάβλητο από τη χάλαση στη στύση. Συνήθως τα ευμεγέθη πέη παραμένουν στο ίδιος μέγεθος είτε σε ηρεμία είτε σε στύση. Το κάθε πέος ανάλογα με την αρχιτεκτονική και την αιμάτωσή του συμπεριφέρεται αναλόγως. Περίμενα περίμενα.Ντροπή Έξω όταν είχα μπει ήταν δύο τύποι που μάλλον περίμεναν κάποιον φίλο τους. Άκουγα την συνομιλία τους. Περίμενα κι άλλο σκεφτόμουν να ντυθώ να φύγω ώσπου άκουσα την πόρτα και σκάει μύτη η τάνα Μαρία.Κουλ Με το που μπαίνει κατευθύνεται στο κρεβάτι και μου λέει έλα! Η φωνή της ψυχρή και αυστηρΝτροπήή. Κοιτάζω το βλέμμα της απόμακρο. Αυτό ήταν. Πάγωσα εκείνη τη στιγμή. Ξενέρωσα τελείως! Δεν ήθελα να κάνω βήμα προς το κρεβάτι.Ντροπή Με δυσκολία κατέβασα το σώβρακο. Το παπαράκι μου στις πιο μικρές του διαστάσεις. Υπολογίζω ίσως ήταν 6 με 7 εκατοστά. Σε στύση βρίσκομαι στον μέσο όρο μιας και υπερδιπλασιάζεται σε μέγεθος και μήκος. Ξαπλώνω. Νιώθω αμήχανα. Πάει να με σκουπίσει με το μωρομάντηλο. Που; Αφού δεν κάνει ελεύθερο στοματικό. Της λέω έχω κάνει μπάνιο. Της το λέω απότομα. Με κοιτάζει με περίεργο ύφος. Μετά τις λέω έχω άγχος δεν μπορώ. Και πραγματικά είχα. Ένιωθα σαν άβγαλτος 16αρης Money MouthΜε κοιτάζει ακόμα πιο περίεργα και μάλλον δικαιολογημένα. Μετά κοιτάζει το γαριδάκι και μου λέει « Επειδή είσαι λίγος εκεί κάτω και έχεις άγχος τι να κάνουμε»;Money Mouth Πραγματικά προσβλήθηκα. 25 χρόνια στα μπουρδέλα πρώτη φορά μου λέει κάτι τέτοιο πόρνη!!! Ένιωσα πολύ άσχημα. Με ρωτάει να φύγω; Φύγε της λέω. Εγώ βρίσκομαι αποσβολωμένος. Έχω χάσει ένα εικοσάευρο και την αξιοπρέπειά μου.Κεφάλι σε τοίχο! Πηγαίνω προς την πόρτα και της φωνάζω να ξαναμπεί. Εκείνη μου φωνάζει ακόμα πιο αγριεμένη. Φωνάζω και την τσατσά άφαντη. Ήμουν έτοιμος να της σκάσω μπουκέτο και των δύο αλλά έδωσα τόπο στην οργή διότι με την αλβανική μαφία είχα στο παρελθόν βρεθεί σε μια επικίνδυνη κατάσταση και δεν θέλησα να το ρισκάρω με μπράβους. Αποσβολωμένος έβαλα τα ρούχα μου. ΔάκρυΒγήκα από το πορνείο και ανάσανα μπόλικο μπορδελίσιο αέρα με δόσεις κατουρλίλας να συνέλθω. Προχώρησα μερικά βήματα πιο πέρα ώσπου έφυγα από την περιοχή σκεφτικός και αφημένος παραδωμένος στον ναυαγισμό μου. Περιμένοντας την λύτρωση.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ευαίσθητος Αγαπούλης
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
213
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 orbital80, brdla1000, Beast of Burden και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2022
Κάποτε γράφαμε "γάμησα/δε γάμησα, ήταν καλά/δεν ήταν καλά"
Πάνε αυτές οι εποχές, έχουν δυσκολέψει πολύ οι κριτικές.
10 Οκτωβρίου, 2022
Τα χρήματα ? τα παίρνεις πίσω. Δεν τα χαρίζεις.
review reaction 1 The Keeper
10 Οκτωβρίου, 2022
πραγματικα κριμα ρε μαν, αλλα η συγκεκριμενη κανει μπαμ απο τις σκαλες οτι ειναι αποτυχια.
δε ξερω βεβαια αν κανει επιλογη μεσα, αν σε γουσταρει η΄οχι δηλαδη και συμπεριφερεται αναλογως, αλλα οσες φορες εχω περασει και μου κωλοτριβεται με χαμογελο και γλυκα ματια, παντα της ριχνω ακυρο επειδη δε με πειθει με τιποτα αυτο που βγαζει, παρολο που ολο λεω να περασω ετσι για το παλμαρε.
το ιδιο μου εβγαλε και η ανναμπελα παπαρδελα, οπως και η φολαννα ταϊ, που εχω κριτικες, αλλα με την ταϊ εριξα και γελιο τουλαχιστον.
κριμα και παλι.
review reaction 1 Επιρρεπής, Ημεδαπος , The Keeper
11 Οκτωβρίου, 2022
Ενα μπραβο για την ωραια γραφη...
Ενα μπραβο επισης για την ειλικρινεια σου..
Φαουλ μονο για το οτι εφυγες απραγος διχως καμια αντιδραση.
Καταλαβαινω τους φοβους σου περι αλβανων σωματεμπορων αλλα
οχι τοσο παθητικη σταση.
Η συγκεκριμενη επισης που πηγες ειναι η πλεον αχρηστη για αυτη την δουλεια..
Σιχαινεται το αντρικο ειδος και τι δειχνει σε καθε της ευκαιρια..
Με ενα γρηγορο ψυχογραφημα της στιγμης αν εισαι λιγο ψημενος σε γυναικες ελευθερων
ηθων την πιανεις..
Προσεχε την αλλη φορα τουλαχιστον και παιξε μπαλα με στανταρακια..
Να εισαι καλα.
review reaction 1 Επιρρεπής
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4