Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τιμή και δόξα σε κάθε κοπέλα που σέβεται την δουλειά της, τον πελάτη και τα χρήματα του.. το πορνομυαλο μου είχε μπει σε πολύ καλτ ρυθμούς,οπότε είπα να επισκεφτώ την οδό Τροφωνίου ,μετά από αρκετά χρόνια.ανέβηκα πρώτα στον όροφο όπου ο περίεργος Τσάτσος μου παρουσίασε την λανα. Ομολογώ ότι η παρουσία της μου προξένησε έκπληξη καθότι πολύ νεότερη απ' αυτό που είχα στο μυαλό μου για Τροφωνίου..γύρω στα 40 κάτι, κοντοπουτανο με ωραίο σχετικά κορμάκι με λίγο κοιλίτσα ωραία βυζιά και χωριατοπροστυχοκαυλωφατσα.επειδη είχα μπει από πριν σε γκιλφ μοντ ,την ευχαρίστησα ευγενικά λέγοντας της ότι θα πάω μια βόλτα να δω τι παίζει κ ότι αν είναι θα ξαναπεράσω . Η λανα έφραξε την έξοδο προσπαθώντας να μην φύγω αρχίζοντας να χαϊδεύει το σώμα μου κ τον πουτσο μου.. η επιθετική της προσέγγιση τελικά με έπεισε κ έδωσα το μπλέ. Καλά καλά δεν είχα προλάβει να βγάλω τα ρούχα μου κ η λανα εισέβαλε επιθετικά στο δωμάτιο ρίχνοντας με στο κρεβάτι κ χαϊδεύοντας με δυνατά σ όλο το σώμα. Κατάλαβε ότι δεν είχα προλάβει να πλύνω το εργαλείο αν κ μπανιαριαμενος απ' το σπίτι οπότε με σήκωσε κ μου τον έπλυνε εκείνη. Με ξαναπεταξε στο κρεβάτι όπου πιάσαμε λίγο κουβέντα,μου είπε ότι κανονικά δουλεύει εκεί πρωινή βάρδια. Με ρώτησε καυλιαρικα τι θέλω να μου κάνει και της απάντησα ότι θέλω να δω αν κάνει ,για αρχή, ωραίες πίπες.. απάντησε Μ ένα πονηρό χαμόγελο κ έπεσε κατευθείαν κάτω για δουλειά.. δυστυχώς η πίπα της δεν ήταν του γούστου μου..πολύ χέρι το οποίο δεν έβγαζε όσες φορές κ αν της το είπα κ δε Μ άφηνε να πάρω την πρωτοβουλία να τον σηκώσω εγώ..εδώ να τονίσω ότι όταν περνάω πρώτη φορά με κοπέλα, που δεν ξέρω τι κάνει κ πως, θέλω εγώ να έχω τον έλεγχο κ να υποδεικνυω και όχι αυτή... Της είπα να ασχοληθεί με τ αρχιδια μου μπας κ τον αφήσει λίγο επιτέλους ,πράγμα που έκανε κ μάλιστα καλά, τα εγλυφε αλλά κυρίως τα βεντουζωνε στα χείλη της .όταν μου σηκώθηκε της είπα να τον ξαναπάρει στο στόμα όπου ξεκίνησε πάλι τα ίδια με αποτέλεσμα να μου ξαναπέσει..εδώ λοιπόν αρχίζουν τα ωραία.. άρχισε να με ρωτάει γιατί συμβαίνει αυτό και τι έχω οπότε άρχισα να της λέω τις γνωστές μλκιες ότι να είμαι πολύ κουρασμένος απ' τη δουλειά κ πολύ άγχος και πρώτη φορά μου ξανασυμβαινει αυτό...ενώ ήδη είχα σκοπό να την διώξω κ να πάω αλλού. Της λέω άστο δεν λειτουργώ σήμερα κτλ. Κανονικά ο χρόνος μου είχε τελειώσει και ως συνήθως οι περισσότερες θα σηκωνοντουσαν να φύγουν,εκεινη όμως ξάπλωσε δίπλα μου, με κλείδωσε με τα πόδια της σφιχτά και με ξεκίνησε σε παθιασμένα γλωσσοφιλα.. με καύλωσε πάρα πολύ το σκηνικό καθότι έκανε τα πάντα για να μη φύγω αχυστος, η πουτσα μου έγινε κάγκελο κ η λανα την πήρε μανιασμένα στο στόμα, επιτέλους χωρίς χέρι.. τη γάμησα σε cow κ ιεραποστολικό όπου έδωσε ρεσιτάλ πάνω στον πουτσο μου. Τέλος έχυσα βαθιά μέσα της Μ εκείνη να με σφίγγει δυνατά πάνω της.. τελικά η βραδιά σώθηκε και η λανα με τη συμπεριφορά της με γλύτωσε από χρόνο και χρήμα.. κατεβαίνοντας κάτω ο δρόμος ήταν άδειος, μόνο ένας γεροντοταριφας σταματημένος έπαιζε ,και καλά, με τα κινητο του.. διαπίστωσα πως ο μόνος ανοιχτός οίκος στην Τροφωνίου ήταν αυτός.. όλα τα υπόλοιπα ερμητικά κλειστά. Ξανακοίταξα το 13 ,σκέφτηκα τη λανα ,χαμογέλασα και πήρα τον δρόμο της επιστροφής

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, obi1, olddog και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού