Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχει αλλάξει ιδιοκτησία και επωνυμία τουλάχιστον 4 φορές τα τελευταία 15-20 χρόνια. Τα τραπεζοκαθίσματα έχουν αλλάξει ευτυχώς λιγότερες. Η ποικιλία του καφέ, και αυτή έχει αλλάξει μια, δυο φορές. Τί τα θές, τί τα γυρεύεις όμως; Έχουμε το ίδιο στέκι εδώ και πολλά χρόνια σε ένα δρόμο που όλο τον καλλωπίζουν, όλο τον διορθώνουν, όλο τον επισκευάζουν, τον ανοίγουν, τον κλείνουν και πάλι από την αρχή. Το γιοφύρι της Άρτας λιγότερες φορές φτιάχτηκε απ'ότι η δόλια η Πατησίων. Σε χθεσινή λοιπόν πρωινή σύναξη φίλων στο εν λόγω καφέ, η συζήτηση δεν θα μπορούσε να μην έρθει και στο θέμα που απασχολεί τον άνδρα από τη νεότητα μέχρι και το γήρας. Το ωραίο φύλο. Το ωραίο. Άς σημειωθεί παρακαλώ στα πρακτικά. Κατόπιν ανταλλαγής απόψεων και εντυπώσεων επί των πεπραγμένων της προηγούμενης εβδομάδας, ένας από την παρέα (μεγαλύτερος - ας σημειωθεί και αυτό στα πρακτικά) μας ''επέπληξε'' διότι δεν είχαμε επισκεφθεί τον συγκεκριμένο οίκο για την Κωνσταντίνα, την ελληνικής καταγωγής πληθωρική εργαζόμενη της πρώτης βάρδιας. Ώς ''μικρότεροι'' στην ηλικία θεωρήσαμε ιερό καθήκον να ακούσουμε τη συμβουλή του μεγαλύτερου στην ιεραρχία προσκόπου του έρωτος και να περπατήσουμε μακριά από τις ''γειτόνισσές'' μας, και να κατευθυνθούμε χαμηλότερα προς τη Λιοσίων και κατόπιν, μέσω της Φιλαδελφείας, στον συγκεκριμένο οίκο. Εισερχόμενος στον οίκο, αφού ανέβηκα 2-3 σκαλιά και χτύπησα το κουδούνι, κάθισα σε έναν από τους καναπέδες που βρίσκονται στο αρκετά σκοτεινό σαλόνι και σχεδόν αμέσως η κουρτίνα κουνήθηκε από μία γυναικεία φιγούρα, πράγματι πληθωρική και μαυροφορεμένη, η οποία μου συστήθηκε ως Κωνσταντίνα. Κατέθεσα το παράβολο και η ίδια με οδήγησε στο δωμάτιο που βρίσκεται ακριβώς δίπλα στο χώρο όπου κάθεται συνήθως η υπηρεσία (χρέη υπηρεσίας εκτελούσε η ίδια, ή τουλάχιστον εγώ δεν πρόσεξα την ύπαρξη άλλου ατόμου). Εισερχόμενος στο χώρο παρατήρησα οτι και εκεί ο φωτισμός ήταν χαμηλός. Μπλέ, ερωτικών τόνων και προεκτάσεων, χαμηλός ωστόσο. Ντουζιέρα, μεγάλο στρώμα, καθαρός νιπτήρας, χαρτί στη θήκη, πετσέτα για μπάνιο, κρεμάστρα. Όλα τα κομφόρ εν ολίγοις. Καθώς κοιτούσα το δωμάτιο και σκεφτόμουν για κανένα δεκάλεπτο το πώς ήταν παλιά τα σπίτια διακοσμημένα (τα ταβάνια τους είχαν γλυπτή διακόσμηση, όπως και του συγκεκριμένου, τα πατώματα πολλές φορές είχαν σχέδια, επίσης όπως και του συγκεκριμένου κλπ), ξαφνικά άνοιξε η πόρτα και μπήκε μέσα η ευδιάθετη Κωνσταντίνα με το ίδιο φαρδύ σκούρο φόρεμα, έχοντας ωστόσο ήδη αποκαλύψει το στήθος της. Κατευθυνόμενη προς εμένα πάνω στο κρεβάτι, μου προσέφερε το στήθος της και ξεκίνησε να με χαϊδεύει. Μπορώ να πώ οτι μου φάνηκε συμπαθής και ερωτική. Ρωτώντας με αν γνωρίζω ποιό είναι το δυνατό της σημείο, αποκρίθηκα (έπιασε τόπο το σεμινάριο στο καφέ) οτι έχω ακούσει για το στοματικό της. - Ναι, μου απάντησε. Τώρα θα καταλάβεις, είπε με υποσχετικό ύφος. Επιδόθηκε σε έναν πεοθηλασμό υψηλών προδιαγραφών και δεν είμαι υπερβολικός. Συνεχείς αλλαγές ρυθμού, dt χωρίς όρια, και μία συνεχής προσπάθεια της κοπέλας να ευχαριστήσει στο έπακρο τον πελάτη με το μαγικό της στόμα. Η χρήση του σάλιου, το παιχνίδισμα της γλώσσας της στη βάλανο, το πώς ήξερε μαεστρικά ποιά είναι η στιγμή που θα κάνει το καθετί είναι κάτι το απίστευτο. Ρωτώντας με αν ήθελα σεξ, βλακωδώς απάντησα ''ναι'' διακόπτοντας αυτήν την τόσο ωραία πορεία που είχαν πάρει τα πράγματα. Τεράστιο το λάθος μου. Και μοιραίο. Δεν είχα ιδέα για τα κυβικά της κοπέλας, με τα οποία ήρθα σε οπτική επαφή αφού αφαίρεσε τελείως το σκούρο φόρεμα. Πρόκειται για μια γλυκύτατη κοπέλα που απευθύνεται αποκλειστικά σε ανθρώπους που τους αρέσουν οι πάρα πολύ μπαμπάτσικες κοπέλες. Η πτώση ήταν ακαριαία. Η Κωνστανίνα ωστόσο αφού ξάπλωσα και πάλι στο πολύ καθαρό στρώμα δεν το έβαλε κάτω και επιδιδόμενη εκ νέου στην μαεστρική της τέχνη κατόρθωσε και αφαίρεσε από πάνω μου μερικά ml άγχους και παραξενιάς. Πρέπει να αναγνωρίσω οτι είναι φιλότιμη και σέβεται στο έπακρο τον πελάτη. Δεν θέλει να φύγει δυσαρεστημένος. Πλύθηκα, σκουπίστηκα, ευχαρίστησα και έφυγα.
Συνοψίζοντας προτείνεται ανεπιφύλακτα για ένα υψηλότατων προδιαγραφών στοματικό. ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για αυτό κατά τη γνώμη μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DRMG
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.013
Πόντοι:
2.257
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tzonis13, EH2018, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2022
Εγώ μύστη συνάδελφε που είμαι λάτρης των bbw την βάζω στα τέσσερα και την καρφωνο με ηδονή, και την γουστάρω πολύ, που τής έχω ζητήσει μέχρι να την βγάλω γκόμενα
JF
John Fatseas
review reaction 1 DRMG
08 Οκτωβρίου, 2022
Kαλημέρα κύριε Φατσέα. Καταλαβαίνω.
review reaction 1 John Fatseas
12 Οκτωβρίου, 2022
Ωραία κριτική υπό την εικόνα των Motorhead ...
To άσμα"Rock n roll" είναι η επιτομή ενός ροκα συναγωνιστή που δεν διανοείται να γεράσει δίπλα σε άλλο άτομο γιατί λειτουργεί αλλιώς...κόντρα σε όλα!
Ευ γέ!
review reaction 1 DRMG
13 Οκτωβρίου, 2022
Καλημέρα αγαπητέ φίλε argyrotoxos. Εύγε και σε εσάς διότι αντιλαμβάνεστε πολλά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4