Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μικρή βόλτα στους οίκους στην οδό Φωκαίας όπου κατέληξα στο γωνιακό 27άρι επί της Αχαρνών και Φωκαίας με τα σκαλάκια.
Η υπηρεσία που είναι πάντα εκεί το απόγευμα, μου είπε πως σήμερα είχε την Άννα και θα ερχόταν στο σαλόνι σύντομα.

Ξαφνικά ακούω πορνοτάκουνα και περιμένω να δω την Αννούλα όπου εμφανίζεται με τα βυζιά της έξω και ένα μαύρο εσώρουχο από κάτω.
Η Άννα για όσους δεν γνωρίζουν, είναι μία Ρουμάνα 27 χρονών, χρόνια στους οίκους.
Είναι μελαχρινή και είχε τα μαλλιά πιασμένα πίσω αλογοουρά. Έχει καλό προσωπάκι, θηλυκό, ενώ το κορμί της έχει λίγα κιλά παραπάνω τα οποία είναι καλά
κατανεμημένα πάνω της, σχετικά σφιχτά και δεν θα ενοχλήσουν τους περισσότερους.
Τα βυζιά της είναι 2,5άρια που γεμίζουν χούφτα, με ωραίες ρόγες. Το δέρμα της είναι σκούρο, κλασσικό ρουμάνικο αλλά απαλό στη αφή αρκετά.
Άτριχη παντού και μοσχομυριστή, επίσης.

Η Άννα κάνει επιθετικό σαλονάρισμα, οπότε καθώς ερχόταν φώναξε "ΩΠ, ένας καβλιάρης" και ήρθε γυρνώντας τον κώλο της και βάζοντας τον μέσα στη μούρη μου.
Πρόλαβα και έριξα μία δαγκωματιά και ύστερα έπεσε πάνω μου.

Αποφάσισα να περάσω οπότε έδωσα το μπλε και πήρα το δωμάτιο που είναι φάτσα στο σαλόνι του οίκου.
Το συγκεκριμένο δωμάτιο είναι ψιλοσκοτεινό, έχει τηλεόραση που παίζει τσόντα, οπότε γδύθηκα, φρεσκαρίστηκα και περίμενα την είσοδο της Αννούλας που την έπεφτε στους παρευρισκόμενους στο σαλόνι.

Μπήκε μέσα και πιάσαμε ελάχιστη κουβέντα, ενώ της ανέφερα πως μου αρέσουν πολύ οι Ρουμάνες, που είναι αλήθεια και εκείνη έφερε τα βυζιά της μέσα στη μούρη μου πνιγοντάς με. Μου έπαιξε λίγο τον πούτσο και έβαλε καπότα ξεκινώντας ένα σχετικά μέτριο τσιμπούκι που τον έπαιρνε μέχρι την μέση, χωρίς προσπάθειες για deep ή εναλλαγές στην ταχύτητα. Σε κίνηση μου να βάλω το χέρι μου στο σβέρκο της και να δώσω ρυθμό μετά από μισό λεπτό το έβγαλε Χαχαχα! , χωρίς να πει κάτι.

Της είπα να ξεκινήσουμε με ιεραποστολικό και στήθηκε ανοίγοντας μου τα πόδια της, μετά από καμιά 10άρια πουτσιές ανέβασα αρκετά ρυθμό με έντονες διεισδύσεις
και η Άννα άρχισε να βογγάει. Σε κάποια στιγμή βγάζει μία αντανακλαστική κραυγή και μου λέει, "Έχει γίνει πέτρα η πούτσα σου, περίμενε" Χαχαχα! πιάνει το τζελ και βάζει λίγο στο μουνάκι της εξηγώντας μου πως είχε να κάνει σεξ 6 μήνες που έλειπε στη Ρουμανία και δεν είναι συνηθισμένη ακόμα. Κατσικογάμης

Συνέχισα για αρκετά λεπτά στον ίδιο δυνατό ρυθμό, όπου έβγαινα σχεδόν τελείως και την κάρφωνα με δυνατά μπασίματα. Χούφτωνα τις βυζάρες της και έπεφτα να τις γλείψω.
Τα βογγητά της είχα αυξηθεί και χωρίς να αλλάξουμε άλλη στάση, έχυσα βαθιά μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω.
Της είπα να περιμένει λίγο ενώ ήμουν ακόμα μέσα της και μου είπε να πάρω το χρόνο μου χωρίς να βιάζεται.

Έπεσα δίπλα της και δεν σηκώθηκε κατευθείαν,πιάσαμε λίγο την κουβέντα και μετά από 2-3 λεπτά έβαλε το βρακάκι της,με φίλησε και αποχώρησε.

Σε γενικές γραμμές η Άννα δεν είναι τέρας συμμετοχής. Είναι δεκτική, είναι επικοινωνιακή, είναι καθαρή και μυρωδάτη.
Πολύ πιθανό να ξαναπεράσω γιατί συνολικά είχε θετικό πρόσημο η συνάντηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 The Keeper, baroc, Ημεδαπος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού