Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Δεν θα γράψω πολλά. Μετά από αρκετά χρόνια πήγα Φυλής και ξανα επιβεβαιώθηκα πως 2 στις 3 φορές πας για φόλα. Η κοπέλα είναι μια μελαχρινή με τατού στο γοφό, μαυρισμένη κ ηλικία 24-28 χρονών θα έλεγα. Είπα να περάσω επειδή κάνει ελ.στοματικό που μόνο αυτό ήθελα εκείνη την στιγμή. Η κοπέλα όχι μόνο έκανε μια κάκιστη αεροπίπα, δεν με άφησε να ακουμπάω μαλλιά, βυζιά και είχε μπει στο καβούκι της. Βαριότανε και όταν της είπα πως "θέλω μόνο στοματικό" μου απάντησε πως "θα στο χρωστάω για άλλη μέρα μωρό μου" προφανώς επειδή είχε φουλ δωμάτια και σχόλαγε(;) σύντομα. Τελικά έριξα ένα άψυχο μανίκι με ενα κομοδίνο στα 4 και έφυγα. Μαυρο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.675
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, olddog, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2022
τα εχουμε πει ρε παιχτη... αννυ πορνοσταρ απο τα σπαρ !!! Ναι!
review reaction 1 Ημεδαπος
03 Οκτωβρίου, 2022
Η Άννυ η λεγομένη και "πορνοστάρ".
Τήν έχω πετύχει νά την κλείνει πελάτης για 30 λεπτά. Δηλ ισχύει ότι έχει κίνηση.
Τρία δωμάτια υπάρχουν στον οίκο. Αν ήταν κλειστές οι άλλες πόρτες, λογικά την περίμενε κόσμος.

ΥΓ Άλλες φορές η υπηρέτρια τήν προσφωνεί ως Άννα. Το Άννυ είναι ξένο δάνειο. Σε ορθά ελληνικά ειναι η Άννα, τής Άννης.
review reaction 1 olddog
03 Οκτωβρίου, 2022
Οι παλιές πουτάνες που διατηρούν καλή εμφάνιση και δεν έχουν ανάγκη από καινούργιους πελάτες είναι καλές μόνο με όσους γουστάρουν σαν άντρες, στους άλλους μοιράζουν φόλες.
03 Οκτωβρίου, 2022
@papaphilips Είχα την εντύπωση πως η Άννυ "πορνοσταρ" ήταν ξανθιά... δεν ήξερα φιλαράκι... έμαθα όμως...
review reaction 1 papaphilips
04 Οκτωβρίου, 2022
@Spectro7
αμα πατουσες εκει που λεει
"Όλες οι κριτικές για την Άννυ"
θα εβλεπες λιγο παρακατω και το δικο μου στολισμα Αγγελούδι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5