Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 47 10
Μπουρδέλα 88655
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στην επίσκεψη μου ψαχνομουν για την Λάουρα με βάσει τις φωτό τελικά δούλευε μόνο η Αλεξάνδρα, λατίνα μεγάλου κυβισμού αλλά σέξυ. Βγήκε με χαμόγελο και πονηρό βλέμα από το δωμάτιο οπότε είπα να περάσω. Μελαχρινή, κοντούλα, αφράτη με κώλο για μπάτσες και χτύπημα, μεγάλα μαστάρια. Μπαίνει μέσα πού ευδιάθετη χορεύωντας και χαιδευοντας με ενώ μοίραζε και φιλιά και κορμί και στο φισφιρικο. Αγγλικά κάτω του μετριου αλλά δουλειά γίνεται. Ασκεπής τσιμπούκι μέτριο με δόντι και λίγο άγαρμη στο deepthroat, έκανε φιλότιμες προσπάθειες δεν λέω, πήγε να γλύψει και τα @@ αλλά ουσιαστικά τα πιπίλαγε και ήταν ενοχλητικό οπότε την γύρισα παλι σε τσιμπούκι αλλά λίγο πιο άγριο, της στον χτύπαγα με δύναμη σε προσωπο και γλώσσα ενώ δεν είχε κανένα θέμα να της σπρώχνω το κεφάλι για deepthroat, της άρεσε μπορώ να πω. Έπειτα περνάει καπότα και κάνει ένα λατίνικο ανάποδο cowgirl με δικιά της πρωτοβουλία εξαιρετικό, χόρευε πάνω στον πούτσο και μετά ξάπλωνω ενώ εγώ δεν άφηνα τα κωλομέρια της με τίποτα, μετά πατάει πόδια στο κρεβάτι και σκάει πάνω στο εργαλείο με δύναμη σούπερ κάβλα. Επόμενη στάση ιεραποστολικό που κι εκεί έδωσε πόνο, εγώ ξεκίνηση με τα πόδια της στους ώμους μου με βαθιές πουτσιές και μετά σε στάση push-ups που της άρεσε, αφού ήρθε σε κανονικό ιεραοποστολικό τότε σήκωσε την λεκάνη της και χόρευε, μετά της πιάνω τα βυζιά και τρυπάω γρήγορα αλλά σκέφτηκα πως πρέπει οπωσδήποτε να την δω στα τέσσερα όπως κι έγινε. Ήθελε να γυρίσουμε για να βλεπόμαστε στον καθρέφτη, έπεσε σκληρό τρύπημα στα τέσσερρα για 5' λεπτά και μας χάλασε το ρυθμό η καριόλα η τσατσά που χτύπησε ΠΟΛΥ δυνατα την πόρτα. Η μικρή έκοψε εκεί ρυθμό ενώ τα έδινε όλα σπρώχνοντας και κουνώντνας την κωλάρα της και μετά από 1' λεπτό πήγε να σηκωθεί, την άρπαξα και της λέω "not now, wait a moment" και πράγματι στήθηκε τέλεια, συγκεντρώθηκα και μετά από λίγο έχυσα. Μετά έβριζε την τσατσά που "διέκοψε" και μου έλεγε σορρυ και σορρυ. Καθώς πλενόμουν μου κάνει "again?" με χαμόγελο παραπονιάρικο, της απάντησα maybe. Γαμώ τις τσα2δες γαμω... Τέλος πάντων τίμια η κοπέλα ξέρει να γαμιέται αλλά στην πίπα λίγο άγαρμπη, είχε και μικρές καπότες και με πέθανε βάζωντας τη. Καλό γαμήσι όμως, γεμάτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2022
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.675
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, olddog, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού