Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην πρωινη βαρδια οπου πηγα στοχευμενα για την Ρανια,
ηθελα απεγνωσμενα να γλειψω ενα καθαρο μουνι και να μου παρουν μια ακαποτη πιπα.
H Ρανια ομως ελειπε, στη θεση της ηταν η Χριστινα.
Προκειται για μια νεαρη 25-27 ετων Τσεχα οπως δηλωνει.
Ειναι μετριου αναστηματος με καστανοξανθο μακρυ ισιο μαλλι.
Το προσωπο της ειναι συμπαθητικο με απλη ομορφια.
Το στηθος της λεμονακι με μεγαλη ρογα.
Ο κωλος της με ελαχιστη κυταριτιδα χαμηλα στα καπουλια.
Πανω στα πορνοτακουνα τα καπουλια ηταν τσιτα ανασηκωμενα ενω οταν τα εβγαλε
τα κωλομερια επεσαν ελαφρα χωρις να χαλουν το θεαμα.
Το προγραμμα της ελευθερο στοματικο με 69 και ολες τις στασεις στα 20ε.
Δεν ημουν σιγουρος αμα ηθελα να περασω το σκεφτηκα να κανω και μια βολτα να δω κατι αλλο.
Ωστοσο η υπηρεσια λεγοντας μου οτι ειναι "άξια αντικαταστατρια της Ρανιας, κανει ακριβως τα ιδια μεσα στο δωματιο " με επεισε να δωσω το εικοσαρικο.

Η Χριστινα ηρθε στο δωματιο με καλη διαθεση χαμογελαστη, μιλαει χαμηλοφωνα και ειναι χαμηλων τονων κοπελα. Με ρωτησε αμα θελω πιπα με η χωρις. Επελεξα χωρις.
Γρηγορο καθαρισμα με μωρομαντηλο και μπασιμο στο απαλο στομα της.
Η πιπα της αρκετα καλη,βαθια με αργο ρυθμο με ασθησιακα βογγητα.
Ημασταν σε σταση 69 και εγω απολαμβανα το καθαρο μουνι της.
Ειναι αρκετα ανοιχτο μπορουσα να βαλω μεχρι και τη μυτη μου μεσα, τα υγρα της νοστιμα και ευγεστα ενω το μουνι της μυριζε καραμελα προφανως απο το αφρολουτρο που χρησιμοποιει.
Περασα τη γλωσσα μου και απο τον κωλο της οπου τον εγλειψα εξονυχιστικα και ηταν πεντακαθαρος και αυτος.
Στα υποψην πριν ερθει δωματιο την ακουγα που μπανιαριζοταν.
Μειναμε αρκετα λεπτα σε σταση 69 και ρουφηξα αρκετο μουνοζομο ενω η πουτσα μου ειχε γεμισει απο τα σαλια της Χριστινας .
Την εβαλα στα τεσσερα οπου στηθηκε αρκετα καλα και τις εριξα δυνατες πουτσιες χωρις να παραπονιεται η να κλεβει, τα κωλομερια παλλονταν πολυ ομορφα και απο τους καθρεφτες το θεαμα ηταν πολυ ομορφο να την βλεπω στημενη.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εκανα εκανα περασμα απο τα μικρα στηθη της και τα εγλειψα
με τη ρωγα να ειναι ηδη πρησμενη.
Χωθηκα αναμεσα στα ποδια της και χουφτωσα τα τρυφερα κωλομερια της την γαμησα δυνατα με τα βογγητα της να ειναι πιο δυνατα.
Προσπαθησα να της κλεψω κανα γλωσσοφιλο αλλα τα απεφυγε με ευγενεια και νάζι.
"Ετσι μωρο μου γαμησε το μου" επαναλαμβανε η χριστινα με το σφυροκοπημα να πεφτει ανελεητο.
Μετα απο λιγα λεπτα ηρθε καρφωτικο τελειωμα μεσα στη μουνα της μεσα σε καποτα παντα.


Συμπεραματικα η Χριστινα ειναι μια ομορφη συμπαθητικη κοπελα με καλο κορμι.
Οπως ειπε πολυ σωστα η υπηρεσια ειναι μια αξια αντικαταστατρια της Ρανιας.
Πεντακαθαρη με καλη διαθεση χωρις να βιαζεται, στα συν οτι δεχεται και γλειφοκωλι
ενω η Ρανια οχι.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.091
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, 968 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2022
Είναι συμπατριωτησα κ κολητη της Ρανια εκ Αλβανίας!! Καλή στο δωμάτιο αλλά όχι το κάτι τρελό όμως....
review reaction 1 ISINAS, DmtrsxXx
26 Οκτωβρίου, 2022
Ίσως να μην σε είχε δει μέσα στο αμάξι …είναι γνωστή τεχνική να δουν αν υπάρχει κάποιο ξεκληδοτο όχημα για να το λεηλατήσουν !!το κάνουν στα παρκαρισμένα !! Έπρεπε να πάταγες κόρνα δυνατά θα είχε χεστη επάνω του πίστεψε με !!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2