Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγαίνοντας προς την Φιλιππίδου ανέβηκα πρώτα από την Κορίνα στο 11α όπου βγήκε με ένα ωραίο κόκκινο σουτιέν δείχνοντας τα εντυπωσιακά 4άρια της. Έχω πάει 4 φορές όμως μαζί της και φτάνουν (αλλάζει αρκετά στο δωμάτιο δυστυχώς προς το χειρότερο αν και έχει βελτιωθεί λίγο με την έλλειψη πελατών). Κατεβαίνοντας κάτω και με λίγο χρόνο διαθέσιμο μπήκα στο 11Α. Η Σόνια εμφανίστηκε με ξανθό μαλλί και με το ψηλό όμορφο σώμα της. Εννοείται όπως είπαν και οι άλλοι συναγωνιστές, τέτοιες πενηντάρες δεν βρίσκεις με τίποτε. Πόδια μακριά, 3.5 στήθος λίγο πεσμένο με όμορφο πρόσωπο. Η τσατσά ευγενέστατη, το δωμάτιο πολύ καθαρό. Ήρθε μέσα στο δωμάτιο μετά από 6-7 λεπτά και μου είπε να καθίσω και να χαλαρώσω. Δυστυχώς το πρώτο μείον για να μην την φιλήσω ή οτιδήποτε άλλο με "απομάκρυνε" με όμορφο τρόπο. Ξάπλωσα και ξεκίνησε να με χαιδεύει φιλάει σε όλο το σώμα, μετά ισπανικό και τρίψιμο στο όμορφο στήθος της. Φιλική αρκετά ξεκίνησε μία καλή πίπα όπως έπρεπε με λίγο δόντι. Δεν σταμάταγε της είπα έλα να κάνουμε σεξ, 2 φορές και μετά ανέβηκε από πάνω, μου είπε να κλείσω τα πόδια γιατί ειναι μικρό το μουνάκι της (οκ τι να πω εδώ). Μετά ξεκίνησε το πισωκολλητό δυστυχώς η αίσθηση πολύ κακή από την πολύ κρέμα μάλλον. Μετά πρωκτικό που εκεί η αίσθηση ήταν καλή, αδιαμαρτύρητα χωρίς μα μου έκανε ότι της ζητούσα. Στο τέλος ιεραποστολικό αλλά με τίποτε δεν θα έχυνα λόγω της κακής αίσθησης. Είπα να την χύσω στο στόμα που δέχτηκε και πραγματικά με μία ωραία πίπα με στράγγιξε. Τα συμπεράσματα στον καθένα όπως λέω πάντα ίσως σε πιο πιτσιρικάδες να τους αρέσει περισσότερο, εγώ σίγουρα πέρασα καλά και ήταν VFM μέχρι ένα πολύ καλό βαθμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2022
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, Autokinitas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού