Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα, Τρίτη απόγευμα λοιπόν, κατέβηκα στην Βέργας, μετά την μεσημεριανή απογοήτευση του κλειστού της Μπαρμπόρας στο γνωστό 6α, μάλλον την έκλεισε κάποιος για ώρα δεν ξέρω, δεν έχει σημασία. Μπήκα λοιπόν στο γνωστό 7 ανεβαίνοντας την σκάλα. Η ευγένεστατη και όμορφη γνωστή Τσατσά (ξανθιά με βυζάρες) με καλοδέχτηκε και μου παρουσίασε την Τζούλια (χοντρούλα, ΒΒW με μέτριο πρόσωπο και 3.5 βυζιά πολύ όμορφα), πολύ καλά λέω από μέσα μου την βρήκαμε (οι κριτικές από το απέναντι Βεργας 2 και η κριτική του συναγωνιστή από το βεργας 7 ήταν πολύ καλές). Επίσης η έξυπνη τσατσά λέει το κλασσικό "ελεύθερο στοματικό, χύσιμο στις βυζάρες". Μπαίνω στο δωμάτιο (πολύ καθαρό και μεγάλο το δυνατό σημείο εδώ σίγουρα) ετοιμάζομαι έρχεται η Τζούλια με ένα διχτυωτό, αρχίζουν κάποια προκαταρτικά χωρίς μα και μου, λέω πολύ ωραία καλά πάμε, μετά όμως αρχίζουν τα φαουλ πριν με ρωτήσει με γρήγορη κίνηση βάζει με το στόμα προφυλακτικό σε πεσμένο σχεδόν πέος, ωχ λέω πάμε για φόλα....της λέω γιατί δεν με ρώτησες θέλω χωρίς...απάντηση γιατί δεν μου το έλεγες. Δεν πειράζει λέω πάμε παρακάτω, προσπαθεί σε μία πίπα μέτρια αλλα δυστυχώς στα 45+ ηλικίας θέλει περισσότερη προσπάθεια ειδικά με προφυλακτικό. Κάτι γίνεται τέλος πάντων έλα από πάνω της λέω ανεβαίνει αλλά δυστυχώς απόμακρα τις λέω έλα πιο κοντά να αγγίξω τις βυζάρες μπα μου λέει έλα από πίσω. Εκεί πέφτει η στύση και χάνεται το παιχνίδι. Πάω από πίσω προσπαθώ πολύ λίγα πράγματα, της λέω γύρνα σε ιεραποστολικό αλλά είχε πέσει τελείως. Κάνει μία προσπάθεια μου λέει θα βγάλω προφυλακτικό να στον παίξω αλλά όχι σεξ επίσης μου λέει πίπα γιοκ (μάλλον τα προφυλακτικά κοστίζουν με τον πόλεμο της Ουκρανίας μην βάλει και 2ο...). Εκεί ήρθε και το τελικό σφύριγμα του παιχνιδιού. Καμία ελπίδα λέω για να μην φύγω άχυστος τον έπαιξα χύνωντας στο όμορφο στήθος της. Πάλι καλά για αυτό και κάποιο σκορ στην κριτική. Δυστυχώς Χ από εμένα ίσως μικρότεροι σε ηλικία που ερεθίζονται πιο εύκολα να τα βρουν καλύτερα. Αλλά ελάχιστη προσπάθεια δυστυχώς οπότε δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφτώ. Καμία ενόχληση από την τσατσά και για αυτό και η καλή βαθμολογία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Katourokavlas, Johnstef, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού