Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κριτική είναι από ποιώ παλιά ημερομηνία καί την χρωστάω.
Έχω έρθει εξόρμηση μίας καί για να βρεθώ στους οίκους κάνω κάποια χιλιόμετρα.Εχω περάσει την προηγούμενη μέρα και έχω δεί δύο κοπέλες,η μια ήταν η Όλγα , κοντούλα ξανθιά με έντονα όμορφα μάτια, κορμί (θα έλεγες ότι κάνει κολύμβηση έχει πλάτες), δεν πέρασα αλλά το μάτι μου κράτησε την εικόνα από το όμορφο κολαρακι της την ώρα που γύρισε μετά το σαλοναρισμα
Και να χάνεται στον διάδρομο κάνοντας αυτό τό δειπλωμα πού ενώνει το μπούτι με τό κολο μάγουλο.
Την επόμενη μέρα αυτή η εικόνα με έκανε και πήγα .Τα δωμάτια δεν είναι κάτι τρελό, αλλά εντάξει καθαρά (εντύπωση μου έκανε πού είχαν κουβέρτες αντί για σεντόνια) Έχω ετοιμαστεί και περιμένω όρθιος, μπαίνει η Όλγα με ένα ύφος λίγο σε φάση μόλις μπήκα στο λεωφορείο τελευταία στιγμή, μόλις πέφτει πάνω μου να με καλωσορίσει άλλαξε τελείως ξαφνικά λες καί ήμουν με την κοπέλα μου... παθιασμένα φιλιά μεγάλης διάρκειας και πέσαμε κολλημένοι στο κρεβάτι έτσι.. τραβήχτηκα από τό στόμα τής και βγάζω το βρακακί της ενώ αυτή έβγαλε το σουτιέν, ρώγες κάγκελο καί μουνακι που σε βάζει σε σκέψεις αν χώρας εκεί μέσα... γυρνάω γονατιστός προς το κεφάλι τής για πίπα που ήταν καλή, απαλή χωρίς αγριαδες, εγώ έχω βάλει δάχτυλο στο μουνακι της και η τύπισσα τό απολάμβανε.., πέρασμα σκούφου και μπαίνω ανάμεσα στα πόδια της πού τα τραβάει τόσο πάνω που δεν χάνεις την θέα τους είναι όλη από τον πουτσομου και πάνω.(με έπεισε ότι έχυσε)και χύνω και εγώ καπάκι.
Έκτοτε είναι το στανταρακι μου .
Και θα μπορούσα να γράφω ώρες για στάσης και προγράμματα., αλλά αυτή ήταν η πρώτη φορά με Όλγα.
Και αφού έγινα μέλος έπρεπε να κάνω κριτική.., αρκετά έχω βοηθηθεί από πολλούς εδώ μέσα με τής κριτικές τούς .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Ntonpinelo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.223
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2, Επιρρεπής και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού