Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανές καύλες καί καί μετά από ανάγνωση κριτικών άλλων συναγωνιστών ό δρόμος μ έβγαλε στο γνωστό οίκημα όπου πέτυχα την Ελένη. Μπαίνοντας μέσα ή τσατσά με ρώτησα άν έχω ξαναέρθει τής απαντάω όχι καί βάζει μία φωνή ελενηηηηη πρώτη φορά ό κύριος. Λέω από μέσα μου τί έγινε ρε παιδιά μας πιάσανε;;; Έρχεται ή καβλο-ελενη την βλέπω καί χωρίς δεύτερη σκέψη περνάω στα ιδιαίτερα. Κοντό μαλλί πολύ περιποιημένο ωραίο πρόσωπο (για εμένα τουλάχιστον) ΒΥΖΑΡΕΣ καί μπαμπατσικο σώμα πού θέλεις νά τό ξεκολιαζεις ολημερίς καί οληβραδυς. Δωμάτιο πεντακάθαρο ντουζιέρα γενικά πολύ περιποιημένο. Ακούω τά καβλοτακουνα καί μπαίνει ή ελεναρα μέσα καί αρχίζουμε τίς αγκαλιές καλώς ήρθες πρώτη φορά κτλ. Πολύ ευγενική λέω θά πέσει πολύ γαμησι. Ξαπλώνω καί ξεκινάει με αυτές τίς βυζάρες πάνω κάτω στο καβλι μου. Καυλωσα πολύ γρήγορα τό βλέπει καί ξεκινάει ΤΗΝ πίπα!! Απαλά ωραία χωρίς βιασύνη. Την σηκώνω νά μου τόν πάρει στα όρθια καί νά κοιτάζω καθρέφτη. Τής πουτανας. Μιλάμε για τσιμπουκαρα με λίγο deep. Βλέπω νά έρχεται τό τέλος καί πάμε ιεραποστολικό μπαίνοντας στην πεντακάθαρη μουναρα τής. μετά στα πλάγια όπου ήρθε τό τέλος μέσα τής καί με αναμονή νά με στραγγίσει τελείως!! Εντύπωση μου έκανε επίσης πόσο περιποιημένα άκρα είχε.ευγε.Φιλάκι καί αντίο.
Τελεία και παύλα ελεναρα είσαι καύλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2022
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Solomon
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
56
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, TRR, Bonecrusher και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού