Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα από το 17άρι της Φωκαίας να τσεκάρω την Νάταλι.
Απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε και μετά από 5 λεπτά αναμονής στο σαλόνι βγήκε η Νάταλι από το δωμάτιο πάνω σε πορνοτάκουνα.
Καλό κορμί, όχι πολύ αδύνατο, σφιχτό με ωραία πόδια και μπουτάκια. Όμορφο πεταχτό κωλαράκι που στα τέσσερα φαίνεται θεσπέσιο.
Το βυζάκι μικρό 1,5, αλλά προσωπικά δεν με ενοχλεί. Καστανόξανθα μαλλιά και γλυκό πρόσωπο με ωραίο χαμόγελο.

Έδωσα το μπλε και πήρα το δωμάτιο που είναι δεξιά από την είσοδο του οίκου. Φρεσκάρισμα με την ησυχία μου και μετά από 15 λεπτά μιας και είχε και άλλο δωμάτιο χτυπάει την πόρτα και μπαίνει η μικρή χαμογελαστή και ευδιάθετη. Η συνεννόηση γίνεται στα Αγγλικά που τα μιλάει καλά.
Μου είπε πως είναι 24 χρονών και ότι είναι από μία πόλη της Ιταλίας που δεν συγκράτησα γιατί εκείνη την ώρα μου είχε γυρίσει πλάτη και έβγαζε το στρινγκάκι της. Να πω, πως πράγματι μπορεί να είναι Made in Italy το μωρό γιατί διέκρινα και την προφορά σε κάποιες λέξεις και της το είπα κιόλας. Αφαρλαμόρε κομίτσετου δηλαδή.

Γδύθηκε και ήρθε από πάνω μου, όπου πήρα πιάτο τα μικρά βυζάκια της και τα έγλειφα μία το ένα μία το άλλο χουφτώνοντας το κωλαράκι της.
Δυστυχώς το μωρό δεν κάνει 69, γιατί σε κάποια φάση μου γύρισε τουρλωμένη στα τέσσερα και ήθελα να βουτήξω μέσα στα κωλομάγουλα.

Με ξεκαβάλησε, πέρασμα καπότας και ξεκίνησε ένα αρκετά καλό τσιμπούκι, βαθύ που προσπαθούσε να τον μπουκώσει όσο μπορούσε. Μου είχε γυρίσει πλάτη και είχα την κωλάρα της αγκαλιά, ενώ την χάιδευα παντού και έβλεπα που γέμιζε το στοματάκι της. Με κάβλωσε καλά.

Την έβαλα ιεραποστολικό, και κάναμε διάφορες εναλλαγές που ήταν δεκτικότατη. Αναστέναζε και υπήρχε έντονο eye contact.
Δέχθηκε γλείψιμο στα βυζάκι της πάλι και στον λαιμό ενώ με είχε αρπάξει από τα χέρια.
Την γύρισα στα τέσσερα χαζεύοντας την θέα και χώθηκα μέσα. Πολύ καλό στήσιμο, που το διόρθωσε άμεσα κατεβάζοντας ελάχιστα το κωλαράκι της και ανοίγοντας περισσότερο τα πόδια της για να βολευτούμε και οι δύο.
Εκεί αφού φάγαμε αρκετά λεπτά, βγήκα για λίγο και προθυμοποιήθηκα να την γλείψω γιατί έχει ωραίο μουνάκι, αλλά μου είπε γελώντας ότι δεν το κάνει.
Ξαναμπήκα και τελείωσα στο μουνάκι της χωρίς καμία ενόχληση από την υπηρεσία και κανένα σημάδι βιασύνης από την ίδια.

Στο δωμάτιο έκατσα 11-12 λεπτά. Η Νάταλι, μου είπε πως δουλεύει κυρίως πρωινά και αρκετά πιο σπάνια όταν θέλει και μπορεί ίσως και απογεύματα.
Της είπα πως είναι πολύ γλυκιά, με αποχαιρέτησε και με ευχαρίστησε.
Η τσατσά όταν βγήκα , πετάχτηκε από μέσα και με ρώτησε πως ήταν η κοπέλα και χαιρέτησε.

Συνοπτικά, καλή εμφάνιση με ατού το κωλαράκι της.
Γλυκιά συμπεριφορά και στον αγώνα, ωραία και βαθιά πίπα.
Η υπόλοιπη συνάντηση κινήθηκε σε άματσουρ καταστάσεις μιας και το κορίτσι είναι ακόμα νέα στον χώρο αλλά θέλει να ευχαριστήσει.
Φερθείτε της καλά, δεν είναι για αγριάδες.
Ναταλάκι, βάλε 69 στο προγραμματάκι σου κορίτσι μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, sinatra7, Johnstef και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Αλβανίδα είναι.
review reaction 1 midas69, Set_air
18 Σεπτεμβρίου, 2022
@jon smith Λίγη σημασία έχει για μένα.
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Ιταλία δήλωσε. Δηλ Αλβανίδα η Ρουμάνα....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3