Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
φρεσκια κοπελα ειπε η γνωστη υπηρεσια, που δουλευει και στον οροφο και οντως δεν την ειχα ξαναδει.
μετριου αναστηματος, καστανα μαλλια μεχρι ωμους, χαμογελαστη και ψαρωμενη συναμα στην πασαρελα χωρις πολυ θεαθηναι. μικρο φυσικο βυζι αλλα μια χαρα για το σωματοτυπο της, λεπτο προς κανονικο σωμα, ωραιο κωλο θηλυκο, ωραια ποδια και ομορφη στη φατσα, η οποια μου θυμισε λιγο την σαρα απο φιλιππιδου 11 οροφος (αχχχ ρε σαρα γυρνα πισω γαμωτη σου γαμω).
ηλικιακα γυρω στα 22-23-24 την εκανα.
οτι πρεπει δηλαδη.

πλερω, μπαινω και παω για τα κλασσικα καθαριστικα.

ακουω χτυπο πορτας και σαστιζω Σπασίκλας
λεω θα ειναι η τσατσα να μου πει κανα δυσαρεστο, καμια αργοπορια η' δε ξερω τι αλλο.
ανοιγει η πορτα δειλα δειλα και ειναι η κοπελα Κουλ
κομιουνικεϊσο στα αγγλικα.
λεω τι εγινε, τοσο ευγενικη εισαι παντα ? μου λεει μου αρεσει να το κανω αυτο, πριν μπω. Αγγελούδι
λεω οκ πριγκιπεσα και γελαμε.
σκεφτομαι η κοπελα λογικα εχει τροπους, αρα παμε σε ηρεμο τεμπο και αν δειξει σημαδια εντονης πουτανοποιησης, θα πεσει πονος τοτε. ντροπαλη αρκετα θα ελεγα και κινησεις πολυ ελαφρες και μετρημενες.
δειγμα αρχαριας.
την πιανω, την χαϊδευω και τη φιλαω ελαφρα σε μαγουλα, ωμους και πλατη κατα τη διαρκεια αγκαλιας (ελαφρυ ψιλομπαλαμουτι δηλαδη), για να την κανω να νιωσει οσο πιο χαλαρα γινεται (σε τετοιες καταστασεις).
καταληγουμε κρεβατι, που εκει πεφτει λιγο ακομα... μπαλαμουτι.

ξαπλαρω, ενω απο την αματουριαση μου εχει ψιλοσηκωθει. Σαλιάρισμα
μου παιζει λιγο το καβλι και βαζει το σωσιβιο, ενω μου εχει στησει την κωλαρα της σε σημειο αναπνοης και βουταει για πνευστη συγχορδια. παραδοξως, η πιπα της ειναι ικανοποιητικη χωρις πολλα εφε και μεγαλο μπασιμο στη στοματικη κοιλοτητα.
βεβαια οσο καβλωνα τοσο μπουκωνε καιδυσκολευοταν, αλλα δε μασαγε και εκανε μακροβουτια περνοντας μεγαλη αναπνοη.
μεχρι μεση εφτασε τελικα, ενω εγω να χουφτωνω κωλο, μουνι και βυζια συναμα.
το μουνακι ξεκινησε να υγραινεται.

σταματαει και μπαινει απο μονη της σε καου ποζισιονε.
βαζει ζελ και ανεβαινει πανω μου. μου πιανει το καβλι και ξεκιναει να κανει ανεβοκατεβασματα πανω του ωστε να ανοιξει το μουνακι της. λιγο πουτσοκεφαλο στην αρχη, λιγο πιο κατω, λιγο μεση κορμου, μεχρι που τον πηρε ολο μεσα της.
αισθηση παρα πολυ ικανοποιητικη και στενουτσικη θα ελεγα.
καταλαβαινω τελικα οτι δεν ειμαστε για πονο, αλλα για αγαπουλιστικο και γκομενιστικο φοιτητικο σεξακι.
οπως και εγινε στην πορεια.
ειδα ετσι, οτι γουσταρε να κανει παιχνιδι μονη της και την αφησα.
ξεκινησε με τα ανεβοκατεβασματα στο καβλι μου οπως προειπα, μεχρι να μπει ολος μεσα.
μετα... λιγα καθετα ανεβοκατεβασματα, σταματημα.
λιγο μουνοτριψιμο χαλαρο, σταματημα.
λυγιζει ποδια, κλειδωνει στα δικα μου, πεφτει μπροστα μου και ανεβοκατεβασμα στυλ τουερκ, σταματημα.
βαζει πελματα στο κρεβατι, πιανει την πλατη του κρεβατιου και ξεκιναει τα πιο βαθια μπασιματα.
ειχε ποικιλια η ιππασια... σε αργο τεμπο βεβαια.
λεω σου αρεσει ετσι εεε?
ναι μου λεει και την αφηνω μεχρι να της βγουν τα γονατα Γλώσσα ...οπου μετα απο λιγα λεπτα σταματαει και μου λεει, ελα εσυ τωρα. Πλατύ χαμόγελο
να πω εδω οτι απο τη μουνοστενοτητα μπορουσε να με τελειωσει χαλαρα ετσι, αν πηγαινε σε πιο γρηγορο τεμπο και το ειχε.

λεω ελα σε ντογκυ κλασσικα, τι αλλο ?
εγω ορθιος και αυτη στην ακρη του κρεβατιου.
η θεα καταπληκτικη.
μπαινω πολυ χαλαρα και με λιγη δυσκολια στην αρχη.
να μπαζω και να βγαζω το καβλι μου για να την ανοιξω λιγο και να βγαζει βαριες ανασες.
οχι φεϊκ ευτυχως.
να ξαναμπαινω και να ανεβαζω τεμπο σιγα σιγα, αλλα μετα απο λιγο με κοβει και μου λεει σε παρακαλω οχι δυνατα, γιατι εισαι λιγο μεγαλος. μα τι ευγενικο κοριτσι ειναι αυτο λεω ??? Εμμμμ
οκ μωρακι λεω, κανενα προβλημα και κατεβαζω απο 3η σε 1η.
λεω εισαι οκ ετσι?
ναι μου λεει και την παω ετσι στο ρελαντι για καποια λεπτα.
σταματαω γιατι θα παθαινα κραμπα, να μπαζωβγαζω καβλι παλι και να βλεπω την ανοιχτη τρυπουλα της.
τι ωραια κα καβλωτικη θεα να σκεφτομαι και να καβλωνω περισσοτερο.
ξανα μεσα της, ξανα βαριες ανασες.
να τη χαϊδευω παντου.
σε κωλο-πλατη-γαμπες-ωμους κλασσικα. δερμα να πω εδω, οχι τοσο μαλακο. Λύπη
να εχουν αρχισει ηδη και οι μουνοηχοι πριτς πριτς στα βαθια μπασιματα και να εχω καβλωσει ικανοποιητικα.
το μουνακι της να εχει μαγκωσει πανω στο καβλι μου και η αισθηση να ειναι υπερσουπερ.
λεω παμε ετσι μεχρι τελος και χωρις αλλη σταση, οπου κουμπωνω λιγο 2α για να μπορεσω να χυσω.
ψιλοξεκιναει και αυτη κατι κραυγουλες, ωσπου χυνω με μεγαλη ανακουφιση εντος καποτιδιου.
εχει μεινει ακουνητη και με περιμενει να στραγγιξω χωρις βιασυνες.
οντως μετα απο λιγα σεκουνδος στραγγιζω και βγαινω χαλαρα απο μεσα της.

σηκωνομαι για τα καθαριστικα.
φιλακι, αγκαλιτσα, ευχαριστω και μπαϊ μπαϊ.

βγαινοντας, ερχεται η γνωστη υπηρεσια κοντα μου και μου λεει...
η κοπελα σε ευχαριστει παρα πολυ, που της φερθηκες ομορφα και ευγενικα. ησουν πολυ καλος πελατης και το ιδιο της ειπα και εγω πριν ερθει σε σενα, γιατι σε ξερω και απο τις αλλες κοπελες που εχω δουλεψει, οτι με σενα δεν ειχαν παραπονο ποτε (αννα-μικαελα-τζενη κλπ οσες εχω παρει απο τα 17αρια).
την ευχαριστω, παω στο καμαρακι, ανοιγω την κουρτινα και της λεω ευχαριστω κουκλι μου και εγω (ετρωγε) και θα τα πουμε συντομα παλι.

για να κλεισω.
το μωρακι θελει αγαπη, στοργη και προδερμ τωρα που ειναι η αρχη, μεχρι να ανοιξει το μουνακι της.
και ΑΝ πονηρεψει... τοτε να πεσει ο αναλογος πονος.
ισως = ναι (για τελος).

so, be gentle gents !!!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.648
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sinatra7, black panther, spor48 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2022
επειδη θελω να, κοιταω να και ειμαι παντα δικαιος, αναγκαζομαι να αναθεωρησω την κριτικη μου στην κοπελια.
περασμα μετα απο καιρο και εφαγα την πιο επικη φολα σε ολη μου την πορνοκαριερα.
καμια σχεση με την πρωτη φορα (της κριτικης), παρα πολυ μεγαλη αρνητικοτητα απο την αρχη, μην ακουμπας εδω, μην ακουμπας εκει, οχι τετοια πραγματα δεν κανω, μπορεις να με βλεπεις μονο, αλλα οχι να με ακουμπας.
και υπ'οψιν με θυμοταν.
οπως καταλαβαινετε το λοιπον, οχι μονο δε μπορουσα να καβλωσω, αλλα μου εγινε γαριδακι απο την τρομερη ντεκαβλιαση.
αισθανθηκα λες και ειμαι δεμενος ξαπλα.
καλομαθε προφανως η κοπελια, ισως να επαιξε και ωραια το εργακι ετσι χαλαρο gfe και καλα μην τη ξεπατωσουμε και ολα οκ.
για πρώτη φορα στα χρονικα και οσο ειμαι μελος...
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1