Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινη επισκεψη στον οικο οπου δουλευε η Τζουλια. Φιλικος ο τσάτσος αφου μου τονισε αρκετες φορες ότι το προγραμμα περιλαμβανει και κωλο. Δινω το δεκαρικακι μου και μετα απο 5λεπτακια ερχεται το μωρο στο δωματιο. Δυο τρεις κουβεντουλες στην αρχη και κατευθείαν ριχτηκε στο γλειψιμο. Αρκετα καλη πιπα με προσπαθειες για βαθυ ρουφηγμα και χαιδεμα στος μπαλες. Στην συνεχεια την γυρναω σε 69 σταση ωστε να παιξω και να δαχτυλωσω το μουνακι της το οποιο ειχε τζελ. Μετα, εγινε ενα ιεραποστολικο και στα τεσσερα περασμα. Τελος εδωσε προθυμα το κωλαρακι της οπου ηθελε σιγα σιγα στην αρχη για να ανοιξει και μετα δεχτηκε ενα ωραιο πισωκολλητο σφυροκοπημα οπου και τελειωσα εκει (μες στην καποτα εννοω, αλλα κανει και ακα φυσικα).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
255
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xristospap, perseas, Paliotsarkadoros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2022
Μύστη, την έχω πάρει την κοπέλα αλλά δεν μου αναφέρθηκε το ΑΚΑ τελειωτικό. Φαντάζομαι εννοείς ΑΚΑ στόμα ή ΑΚΑ κώλο?
review reaction 1 JohnnyK23
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Θα ζητάς επιτακτικά να βγάλει το τζελ πριν ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ παίκτη μου !!!
Και μετα θα την πας πριονοκορδελα και ασαλιωτα τη κορασίδα ...
review reaction 1 Arxontas tou skotous
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Εχεις δικιο φιλε Junax δεν ημουν σαφης. Εννοουσα ΑΚΑ στο στομα, καθώς ορμηξε να μου τον ρουφηξει χωρις.....αλλα την σταματησα. Επειξη δεν με ενδιαφερει το ΑΚΑ δεν ρωτησα για λεπτομερειες
review reaction 1 Junax
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3