Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήθελα να περάσω εδώ και μερικές μέρες να δω την καινούργια άφιξη, την Ιζαμπέλα στο Φυλής 54Α.
Σήμερα γύρω στις 20:30 το βραδάκι κατευθύνθηκα κατευθείαν στο Φ54Α. Το σαλόνι άδειο οπότε βγήκε η τσατσά ευγενική και μου έδειξε την Ιζαμπέλα.
Η Ιζαμπέλα είναι Ρωσίδα 22 χρονών με μαύρα ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Κανονικό κορμί, με 2άρια βυζιά καλά στην αφή.
Σαλόναρε με ένα μαύρο κορμάκι πάνω σε τακούνια. Γρήγορο πέρασμα από μπροστά μου και έδωσα το παράβολο για την δοκιμή.
Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν απλό.

Το δωμάτιο καλό, καθαρό αν και το κλιματιστικό υπολειτουργούσε. Δύο καθρέφτες αριστερά και δεξιά του κρεββατιού και καθαρά σεντόνια.
Μετά από λίγο ήρθε η Ιζαμπέλα και μου είπε πως μιλάει μόνο Αγγλικά. Τα μιλάει καλά και υπάρχει συνεννόηση αν και δεν είναι πολύ ομιλητική.
Έβγαλε το κορμάκι και ήρθε δίπλα μου, πήγε να μου περάσει σχεδόν κατευθείαν καπότα και την σταμάτησα.
Της είπα να έρθει κοντά μου. Με καβάλησε και έβαλε τα βυζιά της μέσα στη μούρη μου.
Τις έγλειφα τις ρόγες όπου δεν άργησαν να καβλώσουν και να γίνουν σκληρές ενώ εκείνη μου έπιανε τον πούτσο έχοντας περάσει το χέρι της από πίσω.

Με ξεκαβαλάει, πέρασμα καπότας και ξεκίνησε μία πίπα με χρήση χεριού όπου θα μπορούσε και καλύτερα.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου είχε ανοίξει διάπλατα τα πόδια της. Έχει καλή ευλυγισία, αλλά καθόλου συμμετοχή.
Κρύα πράγματα δυστυχώς. Την γάμησα σε 2-3 εναλλαγές στην ίδια στάση εκμεταλλευόμενος τα καλά ανοίγματά της
και της είπα να στηθεί στα τέσσερα.
Στο doggy στήθηκε αρκετά καλά, τούρλωσε ψηλά τον κώλο της ενώ το υπόλοιπο κορμί της το έριξε στο κρεββάτι και αγκάλιασε το μαξιλάρι.
Εκεί ανέβασα αρκετά ρυθμό. Τα λίγα βογγητά που είχαμε στην προηγούμενη στάση αυξήθηκαν λίγο ενώ κοίταζε που και που από την δεξιά μεριά τον καθρέφτη.
Με την ησυχία μου χωρίς βιασύνη, έχυσα βαθιά μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω χωρίς να κουνηθεί.

Μου έδωσε χυσομάντηλα να σκουπιστώ, ντύθηκε μου είπε bye και αποχώρησε.
Αν δεν της μίλαγα κατά την διάρκεια που ντυνόταν θα παρέμενε σιωπηλή.

Γενικώς μου θύμισε πολύ την Εύα από Φυλής 66Α και στον αγώνα αλλά και στο σόσιαλ τις πρώτες μέρες που είχε εμφανιστεί,
από τότε δεν έχω ξαναπεράσει γιατί και αναφορές που υπάρχουν για την ίδια δεν δείχνουν το κάτι διαφορετικό από αυτό που είχα αντιμετωπίσει εγώ.
Φανταστείτε ότι η Εύα είχε πιάσει και λίγο το σόσιαλ στην αρχή από μόνη της.

Συνοπτικά, μία νεαρή κοπέλα χωρίς κάτι το εξαιρετικό από εμφάνιση, όπου εκτός της εμπειρίας, της λείπει και η όρεξη.
Ίσως μελλοντικά αλλάξει σε διάθεση και συμμετοχή ίσως όμως δούμε και την ίδια διαδρομή που έχει μέχρι τώρα η Εύα.
Προσωπικά για μένα δεν θα υπάρξει επανάληψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Johnstef, Ημεδαπος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2022
Μετρια οπως ο καφες ας πούμε? Καφές
review reaction 1 Helluvatime
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1