Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εεε Οοο οι καυλες είχαν φτάσει ως τον ουρανο, οπότε δε γινόταν να κάτσω σπιτι και να παίζω...την κιθάρα μου.Εξορμηση στην Βεργας που λατρεύω και πετυχαίνω την Τζούλια.Πρωτα βγήκαν οι Βυζαρες τής και μετά η ίδια!!!Μιλαμε για μια κοπελλα γύρω στα 30+ Ρωσίδα ξανθούλα με βυζαρες και λίγο κοιλίτσα που δεν με χάλασε καθόλου. Δεν το σκέφτηκα μπήκα και μετά από λίγο έρχεται το τούμπανο μες την τρελή χαρά...Με αρχίζει σε μια καταπληκτική πιπα μέχρι το λαιμό,με λύσσα,,,έγινα αεροπλάνο καθώς χουφτωνα τις βυζαρες της ενω οι ρωγες τής ήταν πέτρα.Καθισε από πάνω μου και χοροπηδάγε πάνω στο παλούκι μου λες και έκανε ροντέο...ΒΥΖΑΡΕΣ πάνω κάτω με την κούκλα μας να ανταποκρίνεται με πολυ βογγητο και την μουσική έξω στο χωλ να παίζει 80ς λες και είμαστε σε disco...!!καλός συνδυασμός...Μετά ένα πολύ δυνατο πισοκολλητο με μένα και τη Τζούλια να κοιτιομαστε στο καθρέπτη απέναντι σαν να παίζουμε σε live τσόντα...αδειασα μετά από λίγο και το γουσταρα πολύ με την πάρτη της γιατί έβγαζε πολύ τρελα και καυλα στο κρεβάτι....θα ξαναπάω σίγουρα όπως και εσείς.ΒυζοΤζουλια το Τρελοκοριτσο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kesarianiotis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
166
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Katourokavlas, spor48, EH2018 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2022
Kαλησπέρα, πολύ καλή κριτική να είσαι καλά, υπόγειο Βέργας 7 2η βάρδια την βρήκες την κοπέλα (εκεί που ειναι η Τίνα) γιατί ειναι συνήθως απέναντι στο Βεργας 2a.?
08 Σεπτεμβρίου, 2022
Καλησπέρα φίλε μου...οχι στο υπόγειο που είναι η Τίνα αλλά δίπλα στα σκαλιά την πέτυχα εκεί που είναι η Κωνσταντίνα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2