Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας βάλει στο στόχαστρο το εν λόγο κορασιο από προηγουμενες τσάρκες είπα να το τιμήσω ένεκα του ότι δεν υπήρχε καμια άλλη που να βλέπεται στις 4 το χάραμα καθημερινη στην περιοχή. Δίνω το μπλε παραβολο και προψωραω στα ενδότερα όπου περιμενω κανα μισάωρο να εμφανιστεί. Αν και τσαντισμένος καλαμαράκια όταν μου εξηγησε ότι ήταν με έναν τακτικό πελατη λίγο μπεκρη που δεν του σηκωνόταν με τίποτα. Μην τα πολυλογο αρχίζει τα μάτσα μουτρα στο σωμα μου και τον χωνει στο στόμα της. Όσο την πηδουσα μου έκανε κοπλιμεντα για την εμφάνιση και μου είπε ότι της θυμίζω έναν πρωην της. Εριξα το καλυτερο γαμησι της ζωής μου με εκδιδωμενη εκμεταλλευοντας την ευκαιρία. Μέχρι και γλωσσοφιλα μου εδωσε. Σε γενικές γραμμές ωραίο γαμησι με ωραίο κορίτσι μελαχρινό ψηλό μικρο βυζι και κωλαρα. Το δωμάτιο μέσα τη λυγδα βέβαια έκανα μπάνιο 1μιση ώρα. Αυτά καλές τσάρκες αλάνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2022
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , info@123

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2022
Έχει κλείσει 10ετια στα μπουρδέλα αν ειναι η γνωστη Εμμανουελα απο τη ρουμανία.Με λεπτό καλοσχηματισμενο σώμα και τσιγκάνικο δερμα.Κάποτε εκαναν ουρά για να πηδήξουν το στενό κωλαρακι της αλλα εξελίχθηκε σε ξεπέτα πολλά χρονια τωρα
review reaction 1 Set_air
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1