Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εἶναι μιὰ κοινὴ παραδοχὴ ὅτι, ὅταν μιλᾶμε γιὰ ἀθηναϊκοὺς οἴκους ἀνοχῆς, τὸ κοινό τοῦ Βou χωρίζεται σὲ δύο εἰδῶν πορνοθαυμαστές: τῆς Φυλῆς καὶ τοῦ Μεταξουργείου. Ἐλάχιστοι ἔχουν καταφέρει νὰ ἀντισταθοῦν στὴν παρατηρούμενη πόλωση μεταξὺ τῶν δύο παρατάξεων, ἡ ὁποία τὰ τελευταῖα χρόνια τείνει νὰ μετατραπεῖ σὲ ὀπαδικὴ ἔχθρα.

Κατά -ἐπίσης- κοινὴ ὁμολογία, διαχρονικὰ τὸ ἐπίπεδο τῆς «γαλάζιας ζώνης» ἦταν ξεκάθαρα ἀνώτερο ἀπὸ ἐκείνη τοῦ κόκκινου εἰσιτηρίου. Κάνοντας μιὰ ἀναδρομή, μετὰ τὰ δύο lock-down ἦρθαν οἱ πρῶτες ἀνατιμήσεις, οἱ ὁποῖες ἄρχισαν νὰ γίνονται ὁρατὲς τὸ φθινόπωρο τοῦ 2021. Βλέποντας μιὰ Φυλῆς ἑτοιμόρροπη, ἡ αἴσθηση ἦταν ὅτι τὸ Μετάξι ὁσονούπω θὰ ἦταν μιὰ ἀνάμνηση. Δὲν ξέρω ἂν θυμᾶστε τὰ δεδομένα, τὸ κλίμα, τίς συζητήσεις στὸ σάη.

Κι ὅμως, σὲ ἕνα αἰφνίδιο κῦμα μαζικῶν ἀλλαγῶν (τὸ ὁποῖο τοποθετεῖται στὰ τέλη Νοεμβρίου) τὸ Μετάξι ἄρχισε νὰ παίρνει τὰ πάνω του. Ἐμφανίζονται πολλὲς νέες κοπέλες (καὶ νέες σὲ ἡλικία), ἐνῶ δὲν λείπουν καὶ μεταγραφὲς ἀπό τὴν Φυλῆς. Δὲν ὑποστηρίζω ὅτι τὸ Μετάξι ἔχει κάποιο προβάδισμα. Ὅμως εἶναι δεδομένο ὅτι τὰ ἄλλοτε αὐστηρὰ ὅρια τοῦ βασιλείου τῆς Φυλῆς καὶ τοῦ π(ρ)εζόδρὁμου τοῦ Μεταξιοῦ ἔχουν γίνει πιὸ ἀσαφῆ καὶ σχετικά.

Ὅλα τὰ παραπάνω βρίσκονται καταγεγραμμένα στὸ νοητό μου πορνοημερολόγιο, τὸ ὁποῖο ψάχνω συνήθως στὸ σκονισμένο ἀκατάστατο γραφεῖο μου τὰ βράδια ποὺ δὲν μὲ παίρνει ὁ ὕπνος. Μιὰ χαρακτηριστικὴ τίμια μετα-covid περίπτωση στὸν κῆπο τοῦ Μεταξιοῦ εἶναι καὶ αὐτὴ τῆς Μαρίας.
Ἡ Μαρία εἶναι μιὰ προμὶλφ Ἀλβανιδούλα, ἡ ὁποία πλέον, μὲ τὰ κιλὰ ποὺ ἔχει πάρει, νομίζω ὅτι ἐντάσσεται στὴν κατηγορία τῶν BBW (Big Beautiful Women).
Ἡ πρώτη ἐντύπωση τοῦ πελάτη εἶναι τὸ πολὺ ὄμορφο πρόσωπο καὶ χαμόγελο, καθὼς καὶ ἡ καλοσυνάτη ζεστὴ φωνή της. Συνηθίζει νὰ μπαίνει στὸ δωμάτιο καὶ νὰ κάθεται στὸ κρεβάτι. Τὰ 3άρια βυζιά της προσφέρονται γιὰ γλύψιμο καὶ ζουζούνισμα. Πρωτοβουλίες δὲν παίρνει ἀλλὰ γιὰ μένα, καλύτερα. Θέλω νὰ ἔχω ἐγὼ τὸν ἔλεγχο. Γαμήσου Ἀπὸ πλευρᾶς συμμετοχῆς, εἶναι ἁπλὰ δεκτική ἕως νωχελική. Βγάζει ποῦ καὶ ποῦ κάποιους ψεύτικους ἀναστεναγμοὺς ἀλλὰ ὄχι κάτι σπαστικό. Τὸ πρόγραμμά της εἶναι ἁπλὸ καὶ τὸ ὡράριό της 6μ.μ. ἕως 6π.μ.

Συγκεφαλαιώνοντας, σὲ περιπτώσεις ποὺ δὲν βρῶ κάτι καλύτερο στὴν περιοχή, δὲν ἔχω πρόβλημα νὰ ἀρκεστῶ στὸ πακέτο: «ὄμορφο πρόσωπο- βυζιά- καλῆ συμπεριφορά- ἁπλὸ πρόγραμμα». Εὐτυχῶς ὑπάρχει καὶ χημεῖα μὲ τὴν συγκεκριμένη καὶ ἔτσι ἀποτελεῖ μία ἀπὸ τὶς ἐπιλογές μου.

ΥΓ: Ὁ χαμηλὸς βαθμὸς στὸ δωμάτιο εἶναι γιὰ τὸ στρῶμα ποὺ ἔχει κάνει λακούβα καὶ μένει ἀναντικατάστατο. Μαλακία

Νὰ εἶστε καλὰ τύποι, καλὲς τσάρκες. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
The Keeper
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.629
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Σεβασμιώτατος, hustler, perseas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Κι εγώ παρατήρησα πολύ περισσότερη κίνηση μεταξουργείο παρά περιξ αγ.παντελαιήμονα μέσα σε μια εβδομάδα
Επίσης αντίστροφη του κόστους, μεταβολή υπηρεσιών και εμφάνισης.
Μάλλον κάποιοι καταλαβαίνουν πως να διαχειριστούν το "η φτήνια τρώει τον παρά"
review reaction 1 info@123, The Keeper
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1