Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όταν άκουσα ότι ξαναγύρισε η παλιά Ρίτα στο μεταξουργείο είχα σκοπό να την συναντήσω για να θυμηθώ παλιές καλές εμπειρίες και να συγκρίνω με το πέρασμα του χρόνου.
Εγώ όμως είχα στο μυαλό μου μια άλλη Ρίτα, την Ξανθιά !
Οι συμπτώσεις όμως, είτε με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλο μόλις που ξεκινούσαν.
Τη συγκεκριμένη μελαχρινή Ρίτα την είχα πετύχει πριν από μερικές εβδομάδες απέναντι από εκεί που έπινα το freddo μου να τρώει ένα club sandwich και αναρωτιόμουν που την ξέρω, γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ είναι του χόρου.
Ιδού λοιπόν, για αυτό και έπρεπε να περάσω οπωσδήποτε για να δώ αν θα θυμηθώ περισσότερα.

Αφού έδωσα το παράβολου ενάμισι μεταξιουργειακού συνηθισμένου, πέρασα στο πρώτο αριστερά

Φρεσκαρισματάκι και αρκετή υπομονή μόλις που άδειασε το δωμάτιο και είχε προφανώς και τα άλλα 2

Τελικά ήρθε η κοπελάρα, με (έστω και ψεύτικο) χαμόγελο καλησπέρισε και έβγαλε τα τελευταία ιμάτια της.
Στρώθηκε γρήγορα στην δουλειά ξεκινώντας με ένα "αεροισπανικο", περνώντας δηλαδή τα βυζάκια της από πάνω από τον μικρό μου για να τον ενθαρρύνει να ανέβει
(στο παραδίπλα πριν από λίγη ώρα, προσδοκούσα να ξάνα-έχω κάτι τέτοιο από την Κατερίνα, από την Ρίτα το είχα τελικά!)
Αφού σηκώθηκε λιγάκι, πέρασε σκούφο και άρχισε μια πολύ απαλή και πολύ υγρή πίπα που μου τον έκανε αμέσως κάγκελο.
Δυστυχώς δεν δέχτηκε να συνεχίσει με ρώτησε πως θέλω.
Δυσανασχέτησε λιγάκι όταν της είπα από πάνω, αλλά το μάζεψε με ένα γελάκι και έκατσε αμέσως. Της είπα δεν θα σε κουράσω, ξάπλωσε εσύ και θα αναλάβω εγώ, αρχίζοντας ταυτόχρονα να την εμβολίζω ανοδικά. Αυτή συνέχισε το χιούμορ κι έκανε πως ξαπλώνει και ροχαλίζει για λίγα δευτερόλεπτα, μετά όμως ξανασηκώθηκε και ανταποκρινόταν στους ρυθμούς μου.
Κάποια στιγμή όταν έπεσε ο ρυθμός μου, επέμενε να αλλάξουμε στάση, πρότεινα εγώ από πάνω τραβώντας την στην άκρη του κρεβατιού.
Πήρε καλή θέση και με βοήθησε να μπω, οι μώλωπες από την προηγούμενη συνέυρεση μου με ενοχλούσαν πολύ και δυστυχώς έπεσα τελείως.
Της είπα ότι κουράστηκα και αυτή αμέσως μου πρότεινε να συνεχίσουμε με πίπα.
Φάγαμε όλο τον υπόλοιπο χρόνο μας με το να μου κάνει αυτή την πολύ καλή πίπα.
Θα την ξανά έπερνα αμέσως δεύτερο γύρο αλλά είδα ότι ήταν πολύ πιο εξαντλημένη κι από εμένα μιας και είχε πάει ήδη μιάμισι η ώρα και στις 2 θα σχόλαγε, ενώ μάλλον έκανε όλη μέρα και όλη νύχτα συνεχόμενα δωμάτια, οπότε το άφησα κι εγώ για άλλη φορά.
Καληνύχτισμα και αυλαία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2022
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Paliotsarkadoros
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.545
Πόντοι:
7.185
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, koutavoulias, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού