Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο πρώτη αποτυχημένη κατάθεση και κάτω του μετρίου κοπελα. Πηγα μια βόλτα και στην επιστροφή με πιάσανε παλι καυλες. Μπαίνω 2-3 σπιτάκια αδιάφορα και ύστερα εδω βλεπω την νικολ βγαινει και τις δινω το δεκαρικο μου λέει δεκαπέντε τις δίνω 5 ευρω σε ψιλα που ειχα τυχερός ήθελα να παρω μια μπύρα και είπα θα παρω στην επιστροφή. Γτ δεν ειχα αλλα μετρητά. Η κοπέλα ειχε τα μαλλια ελεύθερα. Μπαίνω μέσα και μετα απο 3 λεπτά έρχεται με δεμενα τα μαλλιά λεω εσυ ησουν μου λεει ναι απλος εδεσα τα μαλλιά. Ηταν ιδια η Ιωαννα Τουνη να εχω καυλωσει τη ζωη μου κανει πιπα πολυ καλή με διαρκεία το μουνι της σφιχτο στην αρχη αλλσ μετα χαλάρωσε λογο του gel μετά απο τιμιο 8 λεπτο sex τελειώνω και της λεω μοιάζεις με την ιωαννα τουνη μου λέει ποια είναι αυτή ανοίγω το κινητό την βλέπει 2-3 φωτογραφίες της και γελάει και μου λεει ναι μοιάζουμε μου λεει τραγουδίστρια ειναι της λεω οχι μοντέλο ααα ωραια μου λέει. Της δινω ενα φίλη στο μάγουλο κσι φεύγω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2022
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
92
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, TRR, Prevelis και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Το γεγονός πως μοιάζει με την τουνη δεν νομίζω πως αποτελεί κίνητρο σεξουαλικής επαφής για επίδοξους εραστές
review reaction 1 Διανοούμενος
04 Σεπτεμβρίου, 2022
Αυτα τους κανετε.. παιρνουν τα μυαλα τους αερα και απο το ταπεινο 10ρικο πηγαινουν στα στουντιο του 50ρικου μετα. Υπαρχουν και παραδειγματα με τετοιες μεταγραφες
review reaction 1 Επιρρεπής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2