Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα κόψει τα σπίτια, πάω που και που , τα μασαζ και τα cg εχουν κρατήσει το ενδιάφερον μου πλεον που μεγαλώνω.
Ηθελα να δωσω ενα διπλο τσιμπουκι απο την ωρα που ξυπνησα, οχι όμως και να σκασω 300ευρω σε cg , κανω μπανακι ετοιμαζομαι και κατηφοριζω στη Διδυμου που δυστυχως ο πεζοδρομος εχει γινει σαν κατι σαν τους δρομους στη Φιλαδελφεια Αμερικης (βαλτε Youtube να δειτε) απο τους τοξικομανεις. Συνήθως δεν ενοχλουν , δυσκολα θα σε πειραξουν. Παμε στο θεμα μας τωρα μπαινω μεσα και βγαινει η Βικτωρια μιλφαρα καπου στα 45 την εκοψα και η Ελενη μικροτερη απο τη Βικτωρια σε ηλικια, ξανθιες και οι 2 με μαυρα εσωρουχα, η αντιθεση βαρεσε σαν κεραυνος στο κεφαλι μου ξανθο μαλλι μαυρα εσωρουχα, αν επρεπε να διαλεξω τη 1 απο τις 2 μαλλον στην Ελενη θα πηγαινα απο θεμα εμφανισης αλλα εδω ο σκοπος μου ηταν αλλος... πληρωνω και μπαινω και με τα 2 κοριτσια.
μεσα μια απο δεξια μια απο αριστερα , η ελενη μου ελεγε τι καυλα εισαι εσυ, θα σε σκισω η βικτωρια ειχε αρπαξει ηδη τις μπαλες και οτι εβρισκε μπροστα της , με πλακωνει στα γλωσσοφιλα η ελενη της λεω κατεβα και εσυ κατω και αρχιζουν ενα διπυρηνο τσιμπουκι απολαυση δυο γλωσσες ταυτοχρονα γλυφουν οτι βρουνε μπαλες κορμο στηθος σταματημα γλωσσοφιλα ξανα κατω... τους ειπα δεν θελω να γαμησω, τελειωστε με ετσι . δεν κρατησα και πολυ βεβαια.
δεν ξερω αν ειναι παντα ετσι η ετυχε αλλα τωρα αν εχεις παει νωριτερα εχεις φαει σουβλακια με τζατζικι εχεις ιδρωσει και βρωμας ε μετα μη περιμενεις να παρεις και τις αναλογες υπηρεσιες.
εξαιρετικες και οι 2 παντως
δεν με αφηνει πανω απο 7 να βαλω στη βαθμολογια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
340
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, Ημεδαπος , LYKMAN69 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Άξιος.
review reaction 2 poytsoskampilo
02 Σεπτεμβρίου, 2022
ποσα εδωσες φιλε?
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Ωραία εμπειρία, πόσο κόστισε; 30€ ή 40€;
02 Σεπτεμβρίου, 2022
μαλλον εννοεις βερονικα νομιζω.
review reaction 1 poytsoskampilo
02 Σεπτεμβρίου, 2022
μηπως λεγεται Βερονικα και οχι Βικτωρια?
review reaction 1 poytsoskampilo
03 Σεπτεμβρίου, 2022
Μπορει και βερονικα το ονομα οπως λετε , εχασα την εξοδο οχι να θυμαμαι το ονομα. 30 εδωσα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6