Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινο και ξυπνησα με πολλες καυλες κατηφορησα ετσι στην Βασιλισα της Φυλης Βικυ.Η Βικυ ειναι μια γυναικα που ξερει τι θελει ο Ανδρας και το προσφερει απλοχερα.το ναζι της ειναι απιστευτο και το κορμι της ειναι σαν να ηταν απο ταινεια του χολυγουντ.Μολις μπηκα στο Σαλονη η Βικυ με καρφωσε με τα ματια της μου με χαιρετησε και μου ειπε να διαλεξω δωματιο λες και ηξερε οτι σημερα θα γινει κατι συνταραχτικο.Εδωσα το εικοσαρικο και περασα το δωματιο ηταν δροσερο μυριζε και αρωματικο χορου γιασεμι.Ξαπλωσα και φανταζομουν τα σκηνικα που θα της κανω και αναβα ακομα περισοτερο μολις μπηκε μεσα μου ειπε που εισαι εσυ που χαθηκες της λεω ειχα δουλειες αλλα δεν σε ξεχασα σε φανταζομουνα συνεχεια.μου λεει πως με φανταζοσουνε της απανταω γυμνη πανο σε σε ενα κοτερο να σου εχω κανει μασααζ και να κανουμε για ωρες ολες της στασεις του καμασουτρα και γελασε ευχαριστα η Βικυ μου αρπαζει το εργαλειο και αρχησε να το παιζει δυνατα και μετα να μου καμαρελωνει το στυθος τον λαιμο την κοιλια τα μπαλακια ηταν ζαχαρη.Ανταποσωσα τα χαδια και κοιταγα στον καθρεφτη της υπεροχες καμπυλες της το δερμα ηταν τοσο απαλο και ζεστο που με εκανε να χτυπησω κοκκινα.της χαιδευα ολοκληρο το σωμα της μετα μου κανει μια πολυ βαθυ ακαποτο στοματικο με γλειψιμο γυρο γυρο το κεφαλι του εργαλειου μου της λες τωρα θα δεια τι θα σου κανω την σηκωνω ορθια με τα ποδια σε σπαγγατο πανο μου και την καρφωνω δυνατα και πολυ γρηγορα αρκετα λεπτα δεν λιγιζαν καθολου τα ποδια αντιθετος το σπαγατο μεγαλωνε με τα χερια της εποιανουνε το κεφαλι μου και μετα την ξαπλωνω στο κρεβατη το εβαζα στριφογυρηστα και πλαγια χτυπωντας χαστουκια τον κολο της φωναζε απο καυλες και τελειωσα με φωνες.Μετα αφου τα εβγαλα ολα μειναμε μερικα λεπτα ετσι τα υγρα αρχησαν να πεφτουνε στο σεντονια και να γινεται μια λυμνη ζεστων υγρων.Ενοιωθα τους μυες μου να καινε και επερνα ανασες για να αναζωγονηθω.της λεω οτι το ειχα πολυ αναγκη τωρα μπορω να συνεχισω την ημερα μου με θετικη ενεργεια και με χαμογελο.με φιλησε στο στομα με αγκαλιασε και μου ειπε οτι με περιμενει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, Johnstef, Paliotsarkadoros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2022
τιτανα εισαι αξιος ανταγωνιστης του πουρμπουαρακια στην παπατζα, αλλα πιο πολυ μου αρεσει που δεν εχασες τον ειρμο σου.
σε συγχαιρω και περιμενω πορνοπαιχνιδιαρικη κριτικη για σεξυ ψιψινα νεσκαφινα σαμπινα Έτσι!
review reaction 3 giorgiodelafuentes2, Philanderer
31 Αυγούστου, 2022
Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, την πήρες ακάποτα ; Και δεν εννοώ μόνο την πίπα Ντροπή
31 Αυγούστου, 2022
Όλοι οι γαμιαδες που μαζεύτηκαν εδω, με τις φαντασιώσεις τους που δεν μπορούν να εκπληρώσουν τις φαντασιώσεις τους, αντί να διαβάζουν για το σχολείο και να γίνουν χρήσιμοι άνθρωποι, έβλεπαν τσόντες μήπως και γίνουν ηθοποιοί του πορνο.
review reaction 3 giorgiodelafuentes2
01 Σεπτεμβρίου, 2022
ρε κλωνομπούμπη αυτά που μας λες δεν τα κάνει η Βίκυ με κανέναν άλλο, οπότε.. δε μαθαίνουμε τίποτα για τη Βίκυ.. αλλά αρκετά για σένα..
review reaction 1 Wolfman42
06 Σεπτεμβρίου, 2022
Θα την ξαναδω συντομα την Βικυ και την επομενη φορα θα αφιερωσω περισοτερο χρονο στο γλειψιμο που τοσο πολυ της αρεσει.
B
boubis1
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5