Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα ειπα να παο μια βολτα στην απογευματινη βαρδυα και ειδα την νεαρη γλυκουλα κοπελα με μαυρο πυκνο μαλι την Γιαννα να βγαινει στο σαλονι με χαιρετησε χαμογελαστη αφου με ειχε ξαναδει και νσ θυμοτανε.τα ματια της υποσχονταν πολλα.Εχει υπεροχο προσωπακι και μου θυμιζει μια συμαθητρια που ειχα στο σχολειο μου και ηταν ενας ποθος ανεκληροτος.Η Γιαννα ειναι μια κοπελα που θελει να την προσφερεις αγαπη φροντιδα χαδακια αγγαλιες γλειψιμο και ολα για να νοιωσεις σαν να ειναι η κοπελα σου.Σκεφτομουνα πως θα ηταν το γατακι της κατο απο τα εσωρουχα και αυτη η ιδεα με τρελαινε.μολις εδωσα 40 ευρω για να εχω περισοτερο χρονο και μπηκα μεσα στο δωματιο και περιμενα η καρδυα μου χτυπουσε σαν τρελη.οι παλμοι μου ειχαν χτυπησει κοκκινο ηρθε στο δωματιο καθαρη αφου ειχε κανει μπανιο με χαιδευε και με κοιτουσε μεσα στα ματια μου ειπε μου αρεσεις μωρο μου αυτο με εκανε να αναιβω .η Γιαννα μου προσεφεραι ενα υπεροχο στοματικο με προφυλαχτυκο με αναλαγες και καλους ρυθμους της ειπα να ξαπλωσει της εβαλα τα χερια πανο και ανεβηκα απο πανο της που τριβομουνα και ετσι οπβς ειμουνα αναμενος το εβαλα μεσα αναστεναζε και το κορμι της ειχε γινει φωτια πολυ καυτο τοτε δεν αντεξα και τελειωσα και εγω μετα καναμε λιγο αγκαλιτσα μου εφερε χαρτι να σκουπιστο με χαιρετισε και εφυγε αφου ειχε και αλλο ενα δωματιο.η Γιαννα ειναι ενα κοριτσι που θελει να του προσφερεις πολυ παθος και αγαπη.της αρεσουνε τα χαδια και τα φιλια γυρο απο τον λαιμο.θα την ξανασυναντουσα φυσικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2022
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 santsopantsa, Autokinitas, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2022
φραπεδιαρη, περιμενουμε την επομενη κριτικη με σαμπινα ψιψινα κλπ αυτα που ξερεις.
γουελκαμ μπακ μπαϊ δε γουεϊ Καπέλο
review reaction 3 Philanderer, n.smirni76, The Keeper και 1 ακόμα μέλος
31 Αυγούστου, 2022
Έτσι όπως τα λες έκατσες λιγότερο από 10 λεπτά οπότε περαμενο το 40αρι
31 Αυγούστου, 2022
Ο αδελφός .. Κατσάμπας τα είπε όλα ....Καπέλο
31 Αυγούστου, 2022
Καλά στέφανα!
31 Αυγούστου, 2022
Κάτι τέτοιοι μαλακές που πληρώνουν τα 40αρια μας έχουν φάει κ μετά τα ζητάνε κ από εμάς
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5