Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eπισκεψη στον αριστερο οικο οπως ανεβαινεις τις σκαλες.
Στο σαλονι βγηκε η Χριστινα, προκειται για μια 33 χρονη Ρωσσισα εργατρια.
Ειναι μετριου αναστηματος με μεγαλες 4αρες βυζαρες κρεμαστες λογω βαρους
και με μεγαλες ρωγες για πιπιλιμα..
Το κορμι της εχει παραπανω κιλα σε κορμο και μπουτια αλλα δεν θα την ελεγα και χοντρη.
Το προσωπο της ειναι συμπαθητικο και εχει ξανθα μαλλια δεμενα κοτσο ενω στο σαλονι βγαινει με ενα διχτυωτο κομπινεζον.

Το προγραμμα της ελευθερο στοματικο με χυσιμο στις βυζαρες και οχι στο στομα, φουλ γλωσσοφιλα και κοστιζει 10 ευρω.

Την προτιμησα γιατι σε προηγουμενη επισκεψη μου στον οικο την περιμενα 20 λεπτα να βγει απο το δωματιο και ειπα να παω να δω τη παιζει στα ενδοτερα... μηπως γινονται τιποτα περιεργα πραματα εκει μεσα...

Εισοδος της Χριστινας στο δωματιο οπου πεταξε το κομπινεζον και ξεχυθηκαν οι βυζαρες τις οποιες τις πεταξε στη μουρη μου ...
Βυζαξα και πιπιλισα ρωγες φουλ μεχρι που χορτασα... πολυ βυζι μπουχτησα..
Της ειπα οτι θελω πιπα χωρις καποτα και πηρε θεση μπροστα απο το πεος μου οπου αρχισε να με πιπωνει.
Η πιπα της αρκετα καλη και υγρη μου προσεφερε καλη ηδονικοτητα και δεν ηταν χαμενος χρονος απο το γαμησι. Απο μπαλες δεν περασε αλλα δεν το προτεινα κιολας.- Ισως το κανει.
Η διαρκεια της επισης ηταν καλη, μου τον εγλειφε κανα τετραλεπτο και μου τον μουλιασε..
Βεβαια κρατησε τοσο πολυ γιατι οταν σταματησε απο μονη της, ειπα να συνεχισει χωρις να δειχνει σημαδια βιασυνης..
Το αστειο κατα τη διαρκεια της πιπας ηταν οταν τον επιανε με το χερι της τον κουναγε και ελεγε
kobra !! kobra !! πρεπει να ακουσα τη λεξη κομπρα πανω απο 30 φορες αφου την ελεγε και οταν την γαμουσα.

Την ανεβασα απο πανω οπου με τις πατουσε της στο στρωμα η Χριστινα εκανε γενναια και βαθια καθισματα πανω στην πουτσα μεχρι που την εξαφανιζε μεσα της.
Κοπανιοταν δυνατα και δεν εδειχνε να εχει προβλημα με αυτο, μετα ξαπλωσε πανω μου αρχισε να με φιλα με γλωσσα ασταματητα...

Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου με κλειδωσε στην αγκαλια της και με φιλουσε-εγλειφε στο λαιμο μου,με χτυπουσε με τη γλωσσα της και η ηδονη ανεβαινε ταβανι !
Γαμησι κανα 8 λεπτο σε κανονικη σταση οπου εχυσα-στραγγιξα-εφυγα.

Συμπερασματικα η Χριστινα ειναι μια τσουπωτη γλυκια Ρωσσιδα που γαμιεται δυνατα, γλωσσοφιλιαζει αβερτα ρουφαει το τρομπονι καλα και προσφερει καλης ηδονικοτητας γαμησι χωρις να βιαζεται.

Οποιον τον ενδιαφερουν τα παραπανω παει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.789
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, paparotriftoulas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2022
Καλησπέρα την Χριστίνα την βρήκες 1η βάρδια στο Μ. Αλεξάνδρου 25? Ευχαριστώ
review reaction 1 DmtrsxXx
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1