Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Eπισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Ριτα.
Προκειται παραγματικα για ενα μοντελο.
Ψηλη με τελειο κορμι σφιγηλο και τσιτωτο δερμα,
Ποδια γαμπες κωλομερια ολα ειναι καλοσχηματισμενα και σεξι.
Το προσωπο της σεξι και ελκυστικο με ομορφα ματια ενω νοιμζω εχει πειραξει και λιγο τα χειλη της μιας και τα ειδα λιγο πιο φουσκωτα.
Το στηθος της ειναι 2,5αρι και δεν ειναι φυσικο, ειναι μετρια σκληρο και εχει καλη υφη.

Σαν μετρο συγκρισης, η γνωστη instagram infuencer Sabina ειναι -50% σε εμφανιση μπροστα στη Ριτα.

Το προγραμμα της Ριτας ειναι απλο στα 15 ευρω αποστειρωμενο σχεδον αν εξαιρεσεις την Ισπανικη που κανει με τα βυζια της.
Εδωσα το 15αρι και περασα σε δωματιο που ηταν πολυ φωτεινο.
Η Ριτα αν και μπορουσε δεν χαμηλωσε τα φωτα, η φυσικη της ομορφια φαινοταν ενω το κορμι της γυαλιζε και δεν ειχε σημαδια ραγαδες η κατι αντιαισθητικο.
Ξαπλωσα στο κρεββατι, η Ριτα ανεβηκε απο πανω μου και εβαλε τον γυμνο πουτσο μου αναμεσα στα βυζια της,πολυ ωραια αισθηση, αν και ημουνα καυλωμενος μου τον εκανε σκληρο σα γρανιτη.
Μου περασε καποτα και αρχισε μια καλη πιπα οπου τον εβαζε βαθια και τον ρουφουσε σφιχτα.
Της ζητησα να μου γλειψει αρχιδια και με κοιταξε με ενα βλεμμα που ελεγε

"θα μου κανεις τη χαρη να σταματησεις να λες μαλακιες"

Η πιπα της ειχε της καλη διαρκεια. Οσο με πιπωνε της χαϊδευα τα τρυφερα της κωλομερια και χαϊδευα με το δαχτυλο μου την κωλοτρυπα της χωρις να το βαλω μεσα, δεν τολμουσα, επειτα εβαλα το δαχτυλο στο στομα μου και το εγλειψα.
Η Ριτα ειδε την κινηση μου..
-Ασε με να σε γλειψω απο πισω το εχω τεραστια αναγκη.. της ειπα.

Η Ριτα σταματησε την πιπα στηθηκε αψογα στα τεσσερα εσπασε τη μεση της και τουρλωσε τα τελεια οπισθια της, πηγα να της τον χωσω να την γαμησω αλλα η Ριτα μου ειπε:

"Γλειψε τον κωλο μου αφου το θες τοσο πολυ...¨

Δεν πιστευα οτι ακουγα κατι τετοιο, αμεσως της ανοιξα τα κωλομερια και εχωσα μεσα τη μουρη μου ρουφωντας την αποτριχωμενη γυαλιστερη κωλοχαραδρα της..
Η κωλοτρυπα της φουλ δουλεμενη ειχε διαμετρο οσο ενα νομισμα 5 cent εχωνα με ανεση την γλωσσα μου βαθια μεσα και ρουφουσα.
Η Ριτα εδειχνε να το απολαμβανει και εβγαζε μικρα βογγητα ηδονης.

Μολις 2 λεπτακια κρατησε το ονειρο αφου η Ριτα μου ειπε να την γαμησω.
Το εχωσα μεσα στη μουνα της οπου στην αρχη μπηκε με δυσκολια, στα πρωτα σπρωξιματα αρχισε να ανοιγει οποτε ανεβασα και εγω ρυθμο.
Της εριξα δυνατο πισοκολλητο γαμησι ενω με κοιταζα και στον πλαϊνο καθρεφτη...
Απιστευτο οτι γαμουσα ενα τετοιο μουνι μονο με 15 ευρω.
Η Ριτα αντεχε το βαρβαρο γαμησι βογγουσε αλλα δεν εκλεβε, τον ετρωγε κανονικα σα κυρια.
Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου ανοιξε διαπλατα τις ποδαρες της, το μουνι της δουλεμενο αρκετα και εχει και ενα τατουαζ εκει.

Ξαπλωσα πανω της επιασα τα κωλομερια της και την γαμησα δυνατα και σε αυτη τη σταση.
Μολις που την ακουμπησα με τα χειλη μου στο λαιμο της και αυτη τραβηχτηκε διακριτικα.
Στα βυζια δεχτηκε απλα φιλακια και οχι ρουφηγματα και γλειψιματα.
Καποια στιγμη κοιταζομασταν στα ματια ενω τη γαμουσα και η ανασα της επεφτε πανω στο προσωπο μου.

Την εχυσα καρφωτα μεσα στο μουνι ενω εσπρωχνα οσο μπορουσα να τα αδειασω ολα στη μουνα της. Ικανοποιητικο στραγγιγμα και γεια σας !!!

Συμπερασματικα η Ριτα ειναι ενα μοντελο, απιστευτο οτι γαμιεται για 15 ευρω.
Δεν βιαζεται στο δωματιο η τσατσα δεν ενοχλησε ενω η συμμετοχη τυπικη προς κρυα.
Και μονο για την εμφανιση θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Υπηρεσίες
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, batist και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2022
Καλησπέρα, πράγματι πολύ ωραίο στυλ έχει, στυλ νεανικης ντιβας που βλεπουμε σε Instagram, η Sabina πράγματι δεν πιάνει μπροστά της, οχι ότι είναι κακή η Sabina & έχει κόμπλεξ με την ακμή" πάντως η Ρίτα έχει απόμακρο στυλ το οποίο θα με χαλούσε πολύ κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής. "Σίγουρα θα θέλει την αγριάδα της".
review reaction 1 DmtrsxXx
30 Αυγούστου, 2022
Ωραία περιγραφή φιλε.
Αν και δεν ειμαι της γλυφοκωλαδας καυλωσα στην εικονα που δημιούργησες.
Συγχαρητήρια
review reaction 1 review reaction 2 κλεοβουλος, Ημεδαπος , DmtrsxXx
30 Αυγούστου, 2022
Αυτή είναι κριτική, μπράβο Μητσαρα!
review reaction 1 review reaction 2 Ημεδαπος , DmtrsxXx
31 Αυγούστου, 2022
Ωραίο το γλυφοκωλι μύστη! Έπρεπε να κάνεις νύξη και για πρωκτικό εκτός προγράμματος, μιας και είχε δουλεμενο γκροβερ!
review reaction 2 DmtrsxXx
20 Σεπτεμβρίου, 2022
Και μετά ξύπνησες όταν τα 15€ ηταν 150....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5