Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ενα αναμενόμενο αποτυχημένο Σαββατόβραδο στο golden queens έπρεπε να αδειάσω το πακετο και δεν ήμουν για να κανω αποστάσεις
Το μετάξι έπεφτε πιο κοντα και ειπα να δοκιμάσω
Πέρασα από μερικά σπίτια, κλασικά.. Χοντρές, άλογα και μπάζα. Κατευθύνθηκα στην ιασωνος και μιας και κόντευε 7 το πρωι λεω κατσε να παω σε δοκιμασμένη κοπελα να τελειώνω...

Δεύτερη φορα επίσκεψη στην ζωη λοιπον και δεν απογοητεύτηκα καθόλου.
Θα ελεγα πως με την διάθεση και φιλικότητα της δημιουργεί μια κατάσταση τυπου
"friends with benefits"

Η ζωη εμφανώς ανανεωμένη απο την προηγούμενη φορα, με το μαλλι της ξανθό, ισιο και μεχρι τους ώμους

Αδύνατο σωμα αλλα αδουλευτο
Μικρομεσαια βυζάκια και φυσιολογικό κωλαράκι.

Ο φιλος απο κατω την αποκαλεί μιλφ σήμερα εγω την ρωτησα ηλικια και οταν μου ειπε 27 γέλασα λιγο γιατι σιγουρα δεν είναι κατω απο 32

Μπηκε στο δωματιο με χαμογελο και δεν μου χαλασε χατίρι οταν της είπα ότι δεν θελω να ξαπλώσω στο κρεβατι αντ αυτου να κάτσω στην ακρη

Ξεκινησε με μια ωραια σιγανή και αισθησιακή πιπα,την παροτρυνα να παει πιο βαθια και παλι δεν μου χαλασε χατίρι και τον πηρε σχεδον ολο στο στομα ενω μετα συνεχισε μια γρηγορη και γεμάτη πιπα
Ενδιάμεσα κουβεντιασαμε για το γεγονος οτι σημερα δούλευε 19 ωρες επειδή η αλλη κοπελα δεν ειχε ερθει και πως δεν πτοείται επειδη χρειάζεται τα λεφτα ωστε να κανει αλλαγη στη ζωη της.

Της ζήτησα να ανέβει απο πανω αλλα με ναζι μου αρνήθηκε γιατι πονούσε απ τα συνεχόμενα γαμήσια

Εδειξα κατανόηση
;Ωραια της λεω ξάπλωσε,
;κρέμα μου λεει δεν θα βαλω γιατι τσούζει,
;να μου λεει, αρπάζει το χερι μου και το βάζει απο κατω της
;βλεπεις πως ζεματαει το μουνάκι μου..

Ξεκίνησα ιεραποστολικό ενα σιγανό ρυθμικό γαμήσι,
Η ζωη έδειξε ενδιαφέρον για το αν βολεύομαι και μηπως πονάει το ποδι μου που όντως πιάστηκε

Γυρίσαμε σε σκυλισιο με το μουνι της να το αισθάνομαι στενό, ισως λογο έλειψης κρεμας
Τουρλοσε τον κωλο της η ζωή και τον έπαιρνε βαθια χωρις παράπονα με την ιδια να βγάζει βογγητά και να κάνει συνεχόμενες φιλοφρονήσεις για τις επιδόσεις και τον ωραιο μου πούτσο

Ειχαν περάσει γύρω στα 9 λεπτα και φώναξε απο μεσα ο τσατσος
<ζωηηη> αφου περίμεναν 2 πιτσιρακαδες στο σαλόνι να κανουν χαβαλέ αφου δεν μπήκαν καν...(αησταδιαλα)

Κατάλαβα πως πρέπει να συντομευω
Της ζήτησα να σηκωθεί όρθια και με τα χερια της στην πορτα της εξόδου που διπλα περιμένανε ο τσάτσος και τα 2 ρεμάλια να χύσω

Ξεκίνησα ενα ανελέητο βαθύ σφυροκόπημα με κανένα παράπονο απο την ζωη με την ιδια να κραυγάζει μεχρι που έχυσα μέσα της.

Πολυ καλο τυπάκι η ζωη και σίγουρα θα καθιερωθεί σε στανταράκι.
Για 10 ευρώ είναι κλοπή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2022
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Anal popcorn
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.906
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, geny24, EvilPlasma και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2022
περασα τις πριν καμιά εβδομαδα απο τον οικο, και ηταν μια ξανθιά ψιλοντιβα στα 15 ευρω νομιζω. Αυτη ειναι η Ζωή?
28 Αυγούστου, 2022
Οχι φιλε, δεν νομιζω να έχει 15 κανένας οίκος στην ιασονος
Και η ζωη ειναι το ακριβώς αντίθετο από ντιβα
review reaction 1 The Keeper
28 Αυγούστου, 2022
@Romantikos13 Η Βανέσα στο 20β είναι με 15€.
review reaction 1 The Keeper
29 Αυγούστου, 2022
Ωραία τύπισσα, σίγουρα. Και εύστοχος ο χαρακτηρισμός "friends with benefits".

Βέβαια, στη στάση στα τέσσερα κλέβει πολύ. Πιο συγκεκριμένα, βάζει το χέρι της από κάτω και κάτι κάνει, τραβάει; Δεν έχω καταλάβει ακριβώς. Αλλά έτσι δεν νιωθω τίποτα. Της λέω να το πάρει και μετά το ξαναβάζει.
Μεγάλη της μαλακία το το συγκεκριμένο.
30 Αυγούστου, 2022
Η δική μου εμπειρία από την Ζωή είναι ότι σε σχέση με παλιά «κλέβει».
Σε εσένα πόναγε, σε εμένα πόναγε, τι διάολο;
Άμα έχει τόση δουλειά, ας πάει διακοπές να αναρρώσει ΜΠΑΣ και γαμήσουμε επιτέλους!
review reaction 1 Milfomaniac
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5