Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
18/8 (δεν μπένει η ημερομηνία) απόγευμα κατα τις 8 πήγα μια τσάρκα στα μπουρδέλα της περιοχής έριξα μια ματιά, δελεάστηκα από τον κώλο της Μαρίας και αποφάσησα να καταθέσω παρόλο που στην γειτονιά υπάρχουν αξιόλογα μουνάκια με 15 ευρώ, μπήκα λοιπόν στο τρισάθλιο και βρομερό δωμάτιο τι περιμένεις θα μου πείς με 15 γιουρο, τεσπάντων περίμανα κανα 10λεπτο στην καρέκλα δεν τολμούσα να γδυθώ και να περιμένω στό κρεβάτι, έρχετε η Μαρία τι κάνεις την ρωτάω απο που είσαι κτλπ για να πουμε κάτι, κάθετε στο κρεβάτι διπλομένη στα πόδια της, της χουφτόνω τα βυζιά πλαδαρή αίσθηση αρχίζει αυτή μου παίζει τον πούτσο σαν να πίανει τυρόπιτα με τα δύο δάχτυλα και προσπαθούσε να τον σηκώση, χούφτωμα εγώ στα βυζιά πάει να μου σηκωθεί λίγο βάζει την καπότα πασαλήβει με κρέμα το μουνί της και τον πούτσο μου καβαλάει απο πάνω τον πιάνει και τον χώνει στο μουνί της, ντάκα ντούκα την κατεβάζω μετά απο λίγο για να τον χώσω στον κόλο της να χύσω, ξαπλόνει ανάσκελα παο να της τον χώσω στον κόλο ασε εγώ μου λέει τον πιάνει τον χώνει κάπου ούτε κατάλαβα αν ήταν μουνί η κόλος, χύνω γιατί ήμουν έτοιμος και πήρα δρόμο κι' έφυγα.

Δεν νομίζω να ξανα πάω με τίποτα, θα δοκιμάσω κάτι αλο την επόμενη φορά εκεί γύρο.

Περιτό να σας πώ ότι είχα σκοπό μετα από εκει να πήγαινα στην γωνία απο κάτω σε ενα άλο μουνάκι που μου φάνηκε ωραίο αλλά μετά από αυτό πήρα δρόμο κι έφυγα.

Η βαθμολογία αν είχε και πιο κάτω θα το έβαζα.

Η ενημέρωση μπορεί να μην είναι αντικειμενική λόγω γούστου αλά βοηθάει όμως, γι' αυτό καλό είναι να γράφουμε τις εμπηρίες μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού