Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Kαλημέρα σε όλους, πρώτη κριτική να βοηθήσω λίγο και εγώ τους συναγωνιστές που παλεύουν καθημερινά στο forum. Μετά την επιβεβαίωση από τον αγαπημένο ταξιδιώτη Smirni και τον ποιητικό Papaphilips για την διαθεσιμότητα, επισκέφτηκα το Φωκαίας 7 υπόγειο.
Η τσατσά με χαιρέτησε και μου είπε ότι δουλεύει η Έμιλυ όπως ήταν αναμενόμενο. Κάθισα να περιμένω να την δώ και εμφανισιακά. Στην ηλικία μου 45+ δεν είναι για πολλές συζητήσεις και καυγάδες ειδικά μετά το μεροκάματο και την κούραση. Σε κάθε περίπτωση εμφανίστηκε η κοπέλα χωρίς κάποια ιδιαίτερα καλή διάθεση normal. H συγκεκριμένη κοπέλα είναι όμορφη με 2.5αρι στήθος και καλό σώμα (κοντά στις 17.30 ήταν η ώρα οπότε μάλλον ίσως μόλις έφτασε). Μπήκα στο δωμάτιο δίνοντας τα χρήματα στην τσατσά. Το δωμάτιο καθαρό και δροσερό, όχι κάτι τρομερό για φωκαίας όμως κανονικό νομίζω. Μετά άρχισαν τα προβλήματα, μπήκε η Έμιλυ με άσχημη διάθεση, πηγαίνοντας κοντά της άρχισαν τα ξάπλωσε, ξάπλωσε, μην με αγγίζεις θα έχω περίοδο σε λίγο μόνο στο στήθος και μαλακά. Άρχισαν τα προβλήματα λέω πάμε για βρόντο. Ακολούθησε η γνωστή ερώτηση με ή χωρίς, απάντησα χωρίς μετά από 0 προκαταρτικά και 1 φιλί στο στήθος. ξεκίνησε μία πίπα δυστυχώς άγαρμπη και μονότονη, εννοείται χωρίς καμία ανταπόκριση σε όλη αυτή την άγαρμπη και τυπική παρουσία. Όταν δεν υπήρχε στύση άρχισαν τα γνωστά έχεις 5 λεπτά ακόμη έχεις 2 λεπτά ακόμη (πώπω λέω έχει ενσωματωμένο χρονόμετρο). Για να μην την αδικήσω συνέχισε να προσπαθεί να με φέρει σε στύση με γλύψιμο στα αρχίδια αλλά με τα συνεχόμενα έχεις, λίγο χρόνο ακόμη τελείωνε, τι θα γίνει τώρα,? δεν υπήρχε ανταπόκριση. Το αποτελειωτικό ήταν, όταν μου είπε καλά "γιατί αγχώθηκες είσαι κουρασμένος? Είσαι τυχερός άλλες θα σε έδιωχναν στο οκτάλεπτο" Είμαι και τυχερός λοιπόν, τι να πώ, εκεί έκλεισε και η συνάντηση. Ντύθηκε και έφυγε χαιρετώντας λέγοντας λυπάμαι ο χρόνος σου τελείωσε. Δυστυχώς αρνητική τελείως συνάντηση με την Έμιλυ, δεν βγήκε τίποτε και έφυγα εννοείται άχυστος. Εννοείται ότι η τσατσά ήταν εξαφανισμένη για να μην ακούσει και παράπονα. Εννοείται επίσυς ότι έξω δεν περίμενε κανένας και δεν υπήρχε άλλο δωμάτιο γεμάτο το χρονόμετρο όμως χρονόμετρο, δεν πειράζει ας πρόσεχα αλλά δεν είναι κακό να δοκιμάζουμε και άλλα πράγματα πότε πότε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Σεβασμιώτατος, Billys69, stelios alev και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2022
Κρίμα!. Με τέτοια είσοδο έπρεπε να φύγεις τρέχοντας με το εικοσάρικο στην τσέπη και την ψυχική σου υγεία ακέραιη...
review reaction 1 Σεβασμιώτατος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1