Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εισοδος στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Νικολ.
Προκειται για μια 23χρονη Ρωσσιδα με υψος περιπου 1,70cm.
To προσωπο της ειναι ομορφο καθαρο και γλυκο, εχει μακρια μαυρα μαλλια κορακί και υπεροχα στρογγυλα μπλε ματια.
Το σωμα της ειναι σιγουρα αρκετα πανω του μεσου ορου της περιοχης.
Ομορφα ποδια καλοσχηματισμενα με 2,5αρι φυσικο βυζι οσο πρεπει κρεμαστο και οχι νερουλο.
Ο κωλος της καλοστεκουμενος και καμαρωτος.
Για πιο ευκολη αναγνωριση μιας και κυκλοφορουν πολλες Νικολ εχει τατουαζ κατι γραμματα στην αριστερη της κλειδα και μια καρδια στον δεξι χερι.
Η Νικολ αν και 2-3 μηνες στην Ελλαδα οπως δηλωνει ξερει αρκετα καλα Ελληνικα, εμενα
με εντυπωσιασε το ποσο πολλα καταλαβαινει.
Η τσατσα ανακοινωσε το απλο προγραμμα της στα 10ευρω, νομιζα οτι δεν ακουσα καλα και την ξαναρωτησα... 10 ή 15 για να σιγουρευτω.
Εδωσα το δεκαρικο και περασα στο δωματιο οπου η κορασις δεν αργησε να ερθει.
Μετα απο λιγο σοσιαλ και χωρις καποια προκαταρκτικα απο μερους της μου περασε καποτα σε ετοιμοπολεμο πεος.
Η πιπα της ηταν με μερικα βαθια μπασιματα της χωρις περασμα απο μπαλες και μικρης περιπου ενος λεπτου διαρκειας.
Θα την χαρακτηριζα μετριας ηδονικοτητας και οχι κατι ιδιαιτερο.
Αν και στο σαλονι ανακοινωθηκε απλο προγραμμα εγω στο δωματιο της προτεινα να κατσουμε σε σταση 69, η Νικολ δεχοταν υπο τον ορο να της δωσω ενα δωρακι 5 ευρω .
Αφου δεχοταν δωρακια της προτεινα να της δωσω 5 ευρω αλλα οχι για 69 αλλα για ρομαντικα γλωσσοφιλα με μπολικο ρωσσικο σαλιο να καταπιω να ξεδιψασω.
Η κορασις αρνηθηκε ευγενικα και μου ειπε οτι φιλια στο στομα δινει μονο στο γκομενο της...
Για τα λεφτα εισαι εδω κοπελα μου ασε το γκομενο, δε βλεπει τι κανεις μεσα στο δωματιο της ειπα..
Η Νικολ αρνηθηκε ξανα ευγενικα ...

Καβαλησε τον πουτσο μου και αρχισε να κουνιεται πανω κατω με καλο ρυθμο εχοντας φερει το προσωπο της πολυ κοντα στο δικο μου, ενιωθα την αναπνοη της πανω μου ενω με καρφωνε με το βλεμμα της... το πουτανακι επαιζε μαζι μου και με προκαλουσε, εκανα επιθεση για φιλι οπου ισα που προλαβα για ενα στοματοφιλο..
Οχι ειπαμε δε φιλαω, ειπε η Νικολ με σεξι παιχνιδιαρικη φωνη...
Εγω ειχα φουντωσει απο καυλα οποτε την εβαλα στη τεσσερα.
Στηθηκε πολυ καλα με σπασμενη μεση και το θεαμα ηταν πορνοσταρικο...
Την επιασα απο την λεκανη και την γαμησα οσο δυνατα μπορουσα με τη Νικολ να βγαζει βογγητα και να φωναζει : "Ετσι γαμησε με δυνατα, ετσι θελω !! "

Tην γαμησα 4-5 λεπτα αλλα δεν ηθελα να τελειωσω ετσι.
Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου επεσε ενα δυνατο γλειψιμο στα 2,5αρια βυζια της...
Τα εγλειψα απο ακρη σε ακρη και ρουφηξα και ρωγα με την κορασιδα να δειχνει να γουσταρει και να βγαζει βογγητα.
Μπηκα μεσα στη μουνα της ξαπλωσα πανω στα βυζγια της και πιαστηκα απο τα μπουτια της.
Την γαμησα δυνατα και σε αυτη τη σταση με τη Νικολ να μου λεει "Ετσι μωρο μου, γαμησε με..."
Μετα απο μερικα λεπτα και ισως εχοντας ξεπερασει τα 10 λεπτα την εχυσα τελειωτικα με ανετο στραγγιγμα.

Λιγο πριν φυγει η Νικολ απο το δωματιο μου ειπε οτι αν θελω απο αυτη γλωσσοφιλα -69 και αλλα διάφορα υπαρχουν και τα ξενοδοχεια.
Φαινεται οτι αν πεσει καλο κασέρι τον ξεχνα τον γκομενο ....


Συμπερασματικα η Νικολ ειναι μια σεξι κορασιδα ανω του μεσου ορου της περιοχης για αυτο και το 7 στην εμφανιση.
Δεν βιαζοταν, η υπηρεσια δεν ενοχλησε.
Η αισθηση στο μουνι της ηταν καλη παρα τη χρηση κρεμας.
Η συμμετοχη της στο γαμησι μονο λεκτικη αρκετη ομως για να με ανεβασει και να θελω να την γαμησω δυνατα οπως και για να θελω να ξαναβρεθω μαζι της.

Σιγουρα πρεπει να την γαμησετε, κοστιζει μονο 10 ευρω !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
495
Likes:
61.568
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 skart, Elganador, GiogrosMou και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2022
Τι βάρδα αδερφέ;
25 Αυγούστου, 2022
Μυστη Μητσαρα τι βαρδια ειναι;
25 Αυγούστου, 2022
Αρχοντικέ μου Πόρνε DmtrsxXx , έχω την εντύπωση οτι το πουτανάκι ψάχνεται για Γκόμενο/Επενδυτή,
εγώ να πώ την αμαρτία μου θα τη ρώταγα για να τη φέρω σπίτι μου και πόσα θέλει για γυμνό άδειασμα
στο γατάκι της. Αλλά τώρα είμαι 'δεσμευμένος' με μια 'σχέση' μου από Moldova και είμαι καλυμμένος απ΄αυτά.
review reaction 1 DmtrsxXx
31 Αυγούστου, 2022
Μηπως ξερεις που πηγε η αλβανιδα Καιτη που ειχε εκει πριν ερθει η Νικολ ?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4