Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 112 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
την σαμπινα τηνε ξερω απο εποχη μοντελοαλυσιδας, οπως και οι περισσοτεροι κλωναραιοι-παρακλωναραιοι-και μη αλλωστε.
τοτε εκανε παρελαση με το ονομα αλινα, εξου και το αλινοσαμπινακι, που την εχω βαπτισει.
τοτε πεφτανε ΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ με το μικρο και με τρελη συμμετοχη.
την ειχα τιμησει σε ολα τα σπιτια της αλυσιδας και ειναι η μοναδικη σε ολην την πορνοκαριερα μου, που εχω σκασει 2ο 20αρικο στα καπακια.
κλεινει η παρελθοντικη παρενθεση και προσγειωνομαστε στο παρον.

ειναι μετριου αναστηματος, καστανα μαλλια μεχρι ωμους και λιγο πιο κατω, πολυ ωραια φατσα με λιγο ακμη (η οποια εχει υποχωρησει αισθητα με παλια και μπραβο της), σωμα μοντελε αδυνατο, βυζι νορμαλ φυσικο, φοβερο και τοσο οσο πρεπει για τη σωματοδομη της, κωλαρακι μια χαρα, ποδια ωραια και γενικως μια εικονα καταπληκτικη, που μπαινεις με τα 1000 δωματιο απο τα αποδυτηρια πολυ σχολαστικα. προσωπικα μου φανηκε πιο ομορφη σε σχεση με τοτε.

σαλοναρισμα κρυο, αδιαφορο και αποτομο.
(σκαω μεσα, βλεπω ολες τις πορτες κλειστες και σκεφτομαι οτι εχει σε ολα πελατες, αρα θα περιμενω κανα μισαωρο σταδαρ. στεκομαι πορτα και ειμαι στο να φυγω αν το κονφιρμαρει η τσατσα. αντ'αυτου σκαει η μικρη με τα πορνοτακουνα, μια καρω φουστιτσα μεχρι το μουνι, τα βυζια της χυμα σε ταν και με ενα παγερο υφος).
γεια... της λεω
γεια
εχεις δωματιο ελευθερο να περασω η' ειναι ολα φουλ ?
εχω
γυριζει μεταβολη και σκαει στο κουζινακι.
ΕμμμμMoney Mouth
ωπα λεω, τι εγινε ? πρωτη φορα την εβλεπα ετσι.
βγαινει η τσατσα και μου λεει περιμενε, αδειαζει τωρα το δωματιο και μπαινεις.
οντως βγηκε ενας ευθυμος μπαρμπας και μπηκε για να το "καθαρισει".

μπαινω, πλερω και σκαω για τα φρεσκαριστικα.
μετα απο αρκετουτσικη ωρα, σκαει το αλινοσαμπινακι με το ιδιο ξενερωτο υφος.
οπως ειναι με τη φουστιτσα, ανεβαινει κρεβατι στα 4 και ξεκιναει ενα ψιλοτουερκ, νομιζοντας προφανως οτι θα καβλωσω με αυτην την παπαρια, λες και ειμαι κανα 15χρονο η' κανας πεοσφαιριστης αυνανας Money Mouth
υποψιν, αυτα δεν τα εκανε παλια. παλια επεφτε χαμουρεμα και μπαλαμουτι στο ορθιο πριν πεσουμε κρεβατι.
γλωσσοφιλα δεν εδινε ποτε.
λεω οκ παμε να τελειωνουμε, γιατι φαινεται εχει ψωνιστει το μωρο απο τους "γνωστους" εδω προμοτερς (φραπεδες και μη) και θελει να ξεπεταει κοσμο.

α ρε προμοπουστη φραπε που εισαι... να σε αλεσω και να σε κανω σκονη, να σε ρουφηξω με το καλαμακι απο τα ρουθουνια, να σε φτυσω στον καδο με τις καποτες και να σε κατουρισω για σβησιμο.

οπως ειναι το λοιπον πιανω λιγο κωλαρακι και μουνακι, αλλα γυριζω και εγω να βγαλω φανελα και βρακι.
γυριζει και αυτη, ξεγδυνεται και με περιμενει στο κρεβατι. το κλιμα να ειναι ακομα παγωμενο.

απο εδω και κατω ξεκινανε τα πιο ευτραπελα.
σκαω διπλα της και ξεκιναω να χουφτωνω βυζακια, κωλαρακι, μουνακι, ολουθε οτι εβρισκα για να δωσω σημα στο κατω κεφαλι.
αυτη να κανει κατι κινησεις και καλα αποφυγης και ταυτοχρονα να μου εχει πιασει το παπαρι και να το τρομπαρει ψιλοαγαρμπα και γρηγορα σχετικα. να παω να φιλισω βυζια, να με κοβει και να μου λεει οχι γαργαλιεμαι. να χουφτωνω βυζια παλι, οχι γαργαλιεμαι παλι. τοσα χρονια ποτε δεν ειχε δειξει τετοια σημαδια, τωρα τις σκασανε τα γαργαλητα Money MouthΧμμμ;
απο προκατ τιποτα εννοειται. κατι ψευτογλειψοφιλακια στα βυζια μου εδωσε, τα οποια ΚΑΙ μου ειναι αδιαφορα, αλλα ΚΑΙ μου τη σπανε ετσι κι αλλιως. μαλακιες δηλαδη, ισα να κανει κατι για να καβλωσω και καλα.
οκ λεω, ισως φταιει η αργαμιση ωρα, ισως η κουραση, ισως... ισως... ισως.
ξενερωνω, κοβω και εχω καταλαβει οτι εχει κανει στροφη φολας 90 μοιρων.

σκαω κρεβατι για πιπα με κεφαλι να ακουμπαει πλατη.
εχει ηδη βγαλει καποτα και μου τη φοραει σε πεσμενο καβλι... εννοειται.
η πιπα του αλινοσαμπινακιου ΗΤΑΝ απο τη μοντελοαλυσιδα ΠΑΝΤΑ το μειον της (σωματικως αλλα και με τα ναζια της κερδιζε ολη τη φασουλα), αλλα μετα απο τοσα χρονια καταλαβα οτι δεν υπηρξε καμια βελτιωση, παρολο που πιστευα οτι καπως θα εχει κανει μια αισθητη εστω. συμπερασμα ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το θεμα.
ειναι αεροπιπα του κερατα, νομιζεις οτι υπαρχει ενα κενο αερα αναμεσα στη στοματικη κοιλοτητα της και στο παπαρι σου. συναμα να κανει και κατι αποτομες κινησεις, πως κανει η κοτα που τσιμπαει το καλαμποκι. να βλεπει οτι δεν καβλωνω με τιποτα και να συνεχιζει πιο βιαστικες και ντεκαβλε κινησεις. να στριφογυριζει, να αλλαζει μαλλι... τιποτα-νο σινιαλ.
αφου ειδα και αποειδα, τηνε κοβω και λεω παμε για σεξ γιατι δεν το βλεπω το θεμα να καβλωνω ετσι οπως το πας σημερα το εργακι.

σηκωνομαι ορθιος, αυτη εχει παρει ηδη θεση για μισιον, την αλλαζω και τη φερνω στην ακρη του κρεβατιου και στα 4 κλασσικα.
η καρχια μου εχει βαλει το ενα ποδι πιο μεσα, ωστε να μη μπορω να μπω ολος. ααα τετοια φολα μου εγινες σκεφτομαι, οκ.
μπαινω χαλαρα και ξεκιναω το σμπρωξιμο μπας και. εντωμεταξυ με το που βαζω το πουτσοκεφαλο ξεκιναει τις κραυγες τεζα θεατρινιστικες. α καλα λεω, παμε να τελειωνουμε γιατι η ξενερα ειχε φτασει καλτσα.
ανεβαζω τεμπο, δινω λιγο ψιλοπονο με ντεμι στυση. αυτη να κραταει, να σφιγγει τα σεντονια και να βγαζει πνιχτες κραυγες (ψευτικες εννοειται).
μια να μου τουρλωνει τον κωλο της και να εχει πεσει κατω στρωμα, μια να ειναι σε κανονικη θεση.
εγω να χαϊδευω ολουθε μπας και ανεβει λιγο το ηθικο και η στυση, αλλα @@.
η λεξη φολοξεπετα ειχε σφηνωσει στο μυαλο και δεν εφευγε με τιποτα.
ωραιο δερμα btw, αλλα εχω νιωσει και καλυτερα.

τηνε κοβω και τηνε γυριζω σε μισιον.
αυτη να μου κανει κατι περιεργα με τα ποδια, κατι σα γυμναστικες επιδειξεις Χαχαχα!
ρε μαλακα λεω τι παιζει τωρα, τι μαλακιες κανει ?
μου θυμησε λιγο αλεξανδρα που εκανε στην αρχη κατι παιδικα και αυτη (απο μοντελοαλυσιδα επισης, τωρα μεταξουργειο-εω κριτικη).
λεω επαθες κατι ? οχι μου λεει. α οκ.
μπαινω και ξεκιναω το ιναουτ. με το μπασιμο και μετα απο λιγο να ξεκιναω να καβλωνω και να πετρωνω σιγα σιγα, αυτη να εχει ξεκινησει μορφασμους στη φατσα της και να βγαζει παλι πνιχτες κραυγες.
ξεκινησαν τα ζορια.
να βαζω τα ποδια της στους ωμους μου και να δινω με πιο πολυ γκαζι για να χυσω, να φυγω και να τελειωσει το τσιρκο επιτελους.
οντως μετα απο λιγο χυνω μεσα στην καποτα και στραγγιζω.
σηκωνομαι και παω για καθαριστικα.
σηκωνεται και αυτη και μου λεει ευχαριστω μωρακι παγερα και αδιαφορα και ανταποδιδω στο ιδιο στυλ περιπου.

για να κλεισω.
το μωρο εχει φολεψει ΑΙΣΘΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΧΟΛΑΣΤΙΚΑ, λογω προμοσιον και υπερζητησης προφανως, υποθετω η' ετυχε ???????
δυσκολο το κοβω, αλλα αντε να το βαλω σαν επιλογη.
καμια σχεση με αποδοση μοντελοαλυσιδας, που ηταν και αγουρη τοτε, αλλα και καμια σχεση με την επιστροφη της πριν καμποσους μηνες, που την ειχα ξανατιμησει και μαλιστα ειχα ενθουσιαστει κιολας, επειδη ηταν βι εφ εμ.
η διαφορα ειναι μερα με νυχτα και ολα γινονται μηχανικα και θεατρινιστικα.
ο χωρος υπερσουπερ, υπερανετος, ψιλοταβανος και καθαρος, το εχω ξαναγραψει αλλωστε, με κρεβαταρα και ντουζιερα για τους απλυτους.
το μοναδικο μειον αν θα μπορουσα να πω, ηταν η λιγο ανεβασμενη σε ενταση τραπομουσικη, που προσωπικα μου σπαει τις μπαλες και με εκνευριζει αυτο το ασταματητο μπουρου μπουρου απο τους νιαουρηδες τραγουδισταδες του κωλου.
η τσατσα επισης δεν ενοχλεισαι καθολου.
απο μενα παγο μεχρι νεοτερας, αυστηρα και καθαρα λογω εμφανισης (γι'αυτο και το ισως στο τελος)... για να μην πω ποτε ξανα.
θα δειξει το λοιπον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
102
Likes:
47.774
Πόντοι:
21.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NBAZ, claimain, black panther και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2022
Ευ γέ για την αναλυτικότητα της περιγραφής και για την απέχθεια στην τραπο"μουζικη" ,το νέο βδελυγμα της μουσικής βιομηχανίας.
review reaction 1 GM2, Johnstef, papaphilips
25 Αυγούστου, 2022
μάλιστα. Και είναι από τις δυνατές του καταστήματος, υποτίθεται. Η πολλή ζήτηση κάνει ζημιά, τελικά.
Τι να κάμωμεν; πρέπει να μάθουμε να διαχειριζόμαστε και τις ξεπέτες...
review reaction 1 GM2, papaphilips
25 Αυγούστου, 2022
@johnstef
σε εμφανιση ειναι απο τις πιο ομορφες που παιζουν μπαλα αυτην τη στιγμη, η αληθεια να λεγεται.
το δυνατο, δε θα το ελεγα.
review reaction 1 Paliotsarkadoros, Johnstef
25 Αυγούστου, 2022
Το μωρο επαθε ελλεηνηδιαση! χαχα
review reaction 1 papaphilips
25 Αυγούστου, 2022
Κι εγώ παρόμοια εμπειρία πριν λίγο καιρό (αν θυμάμαι καλά 1 μήνα περίπου). Κομμένα τα γατουλίστικα-αγαπουλίστικα που έκανε για προκαταρκτικά, γενικά έβγαζε μια ψυχρότητα και ψιλοβιασύνη.

Υ.Γ.1Νεσκαφέ είσαι για τον πέοντα.Τής γέμισες το μυαλό με μαλακίες.
Υ.Γ. 2 Νεσκαφέ γύρνα πίσω ή έστω κλωνοποιήσου.
review reaction 1 Paliotsarkadoros, papaphilips
25 Αυγούστου, 2022
Τα γραφόμενα σου γκρέμισαν σαν χάρτινο πύργο όλες τις κριτικές που την είχαν σαν το Τοπ εκ Ρωσίας μωράκι της περιοχής.!!!! Μήπως την πέτυχες σε μέρα που τα ψυχολογικά της βαρουσαν κόκκινο ή κάποιος δεν της συμπεριφερθηκε καλά μέσα κ την νευρίασε κ τα έβγαλέ σε σένα? Ή μπορει η πολυ ζητηση να την εκανε ντίβα!!!!Έχω ακούσει τα καλύτερα από 4 τουλάχιστον άτομα εκτος σαιτ για αυτό το μωρό κ σκέφτομαι να το περάσω ένά χεράκι .....
review reaction 5 papaphilips
25 Αυγούστου, 2022
2ο εικοσαρικο; Καταξοδευτηκες δηλαδη. Αν είχες διαβάσει πριν πολύ καιρό τα σχόλια του ειδικού των φολών με εμφάνιση που την πήρε μια και μοναδική φορά θα απέφευγες τις ηλίθιες και καλά καβλωτικες ηλεκτροφόρες κινήσεις.
K
koulourakias
25 Αυγούστου, 2022
Αννα κ πάλι Άννα
review reaction 3 papaphilips
26 Αυγούστου, 2022
Καταρχην συγχαρητηρια για την Νο1 κριτικη που ηταν τοσο μα τοσο αληθεια και με 100% αντικειμενικοτητα.Εχω σταματησει να γραφω για δελα και γενικα να ασχολουμε αλλα εδω αξιζε η καθε γραμμη που διαβαζα ευγε.
Με το κοριτσι μην πω πολλα ειναι ακριβως οπως τα λες μπορει και χειροτερα.Υπαρχει λογος παντος εξου και η μαλα...... μουσικη.
review reaction 1 papaphilips, black panther
26 Αυγούστου, 2022
Συμφωνώ απόλυτα !!! Παρασύρθηκα απο τους διθυράμβους και είπα να δοκιμάσω προσφατα ... δυστυχώς παρά το πορνοένστικτο ... λυπάμαι για την άκυρη επίσκεψή σου αλλά και χαίρομαι γιατί τελικά δεν είμαι τόσο "περίεργος" και απαιτητικός Καπέλο
review reaction 1 claimain, papaphilips
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2