Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
περασμα στο απομακρυσμενο πλεον της διδυμου, μετα απο αρκετο καιρο.
ειναι το μονο που εχει μεινει ανοικτο σε αυτο το στενακι και νομιζω πρεπει να δουλευει μονο πρωϊνη βαρδια.
εκει τωρα εχει γινει και το στεκι καποιων παραπεταμενων και αποτυχημενων ζωης δυστυχως.
κριμα για τους ανθρωπους.
μη φοβαστε ομως, δεν πειραζουν... εκτος αν σε τρωει ο κωλος σου για ιστοριες.
προσωπικα δεν εχω συναντησει ποτε και κανενα προβλημα.

χαλαρο σαλοναρισμα απο τις 2 κλασσικες μεγαλοκοπελες του καταστηματος βερονικα και ελενη, χωρις να ειναι πιεστικες και χωρις να σπανε μπαλες για να μπεις ντε και καλα.
επιλεγω βερονικα.

μετριου προς κοντου αναστηματος, καστανοξανθα μαλλια μεχρι ωμους, καλη φατσα σχετικα, μικρο φυσικο βυζι, σωμα πολυ νορμαλ για την ηλικια της και ψωλαριουμοποιημενο θα ελεγα (αν δε λιωνει παραλια), λιγο κοιλιτσα, ωραιο κωλαρακι που στεκεται στη θεση του μια χαρα (βαζει κατω κατι νεαρα χαλαρα ψοφιμια και ντολμαδοκιοφτεδες), ευχαριστη, ευθυμη και γενικως η ολη εικονα ειναι μια χαρα... για την ηλικια της ξαναλεω.

μπαινω, πλερω και παω για τα φρεσκαριστικα.
μετα απο λιγο σκαει η κυρια και ξεκιναμε ενα μπαλαμουτι στο ορθιο με χαϊδεματα σε ολο το κορμι, χαμουρεμα με γλωσσοφιλα που τα αναζητει και γενικα μια χαρα φαση για προθερμανση.
να χουφτωνω ολουθε χωρις κανενα εμποδιο, να γλειφω τα ωραια βυζακια της και το κωλαρακι της, να χαϊδευω το μουνακι της, αυτη το καβλι μου και γενικως μια κατασταση πολυ νορμαλ και σουπερ.
δερμα πολυ μαλακο επισης.

οπως ειμαστε μεταφερομαστε στο κρεβατι.
εγω να ειμαι ορθιος, αυτη στα 4 με φατσα προς τα εμενα και να μου δινει χαλαρα φιλακια σε ολο το κορμι μου.
με ρωταει αν θελω με η' χωρις, της λεω χωρις, μυριζει με τροπο το καβλι μου και ξεκιναει την πιπα.
η πιπα της δυστυχως ειναι απλη και χαλαρης πιεσης και ρυθμου χωρις πολλα πολλα.
για την ηλικια της πιστευα οτι θα ηταν πολυ ανωτερη. παρολα αυτα, τη δουλεια της την κανει και σου σηκωνεται χαλαρα.
εγω συναμα να χαϊδευω πλατη, να χουφτωνω βυζια και κωλο.

την κοβω, μου φοραει την κουκουλα και οπως ειμαστε, τη γυρναω προς τα εμενα και στην ακρη του κρεβατιου.
την πιανω απο τα καπουλια, μπαινω χαλαρα και ξεκιναω το ιν-αουτ.
χαλαρα στην αρχη και οσο περνουσε η ωρα να δυναμωνω. να ξεκιναει τις κραυγουλες και λιγο τα βρωμολογα.
μην περιμενετε οσκαρικες ερμηνειες και αλλα τετοια συναφη, οπως αννα πορνοσταρ απο τα σπαρ π.χ.
ουτε σου βγαζει να θες να της βγαλεις τη μητρα, οπως αλιονα απο αχαρνων 85 π.χ.
σε μενα αυτο μου εβγαλε τουλαχιστον, αλλα βεβαια ποτε δε ξερεις.

η θεα στα 4 αρκετα καλη, αλλα την κοβω και τη γυρναω σε μισιον.
σκαμε μεση κρεβατιου τωρα και εκει παρατηρω οτι εχει μια φουντα στο μουνι, που οι φανς της δισκομπαλας θα λατρεψουν πιστευω.
προσωπικα μου ηταν αδιαφορο, γιατι προτιμω τα τελειως ξουρισμενα μουνακια.
μπαινω χαλαρα λοιπον και ξεκιναω και εδω το ανεβασμα στροφων.
παλι ξεκινανε οι κραυγουλες και γενικως η φαση ειναι πολυ κουλ και χωρις πολλα πολλα.
να βαζω και τα ποδια της στους ωμους μου, να μπαινω ολος και αυτη να με επιβραβευει αναλογως.

τη ξανακοβω και τη ξαναγυρναω στα 4 στην ακρη του κρεβατιου παλι και με μενα ορθιο.
την πιανω και δινω πιο αγρια ωστε να καταφερω να χυσω, πραγμα που εγινε μετα απο λιγο εντος κουκουλας.
στραγγιζω και βγαινω χαλαρα.
σηκωνεται και αυτη, λεμε τα ευχαριστω μας, φιλιομαστε, δινουμε ανανεωση ραδεβου και σκαω για τα καθαριστικα.

η τσατσα κυρια και αυτη, δεν ενοχλησε καθολου.
ο χωρος καθαρος και με καυτο νερακι επισης, για να πλυνεις το πουλακι σου και πριν και μετα το ματς.

για να κλεισω.
η κυρια βερονικα (για την ηλικια της) ειναι μια τιμια επιλογη στο 20αρικο χωρις μα-μου και να σου πριζει τις μπαλες με μαλακιες.
δεν εχει θεμα χρονου (σε λογικα πλαισια παντα πιστευω), ουτε κοιταει να κλεψει καπου.
δεν ειναι η ξεσκιστρω, που θες να της αλλαξεις τα φωτα, αλλα δεν ειναι και θεατρινα συναμα.

τελος εβαλα ισως, γιατι κανονικα ειναι ναι, που δεν υπαρχει σαν επιλογη.
αλλο το ναι,
αλλο το ισως και
αλλο το σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
διδύμου 8 ισογειο
διδύμου 8 ισογειο.
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.470
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, Bonecrusher, flynow και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2022
Η ηλικία της συνάδελφε τελικά ποια είναι πάνω κάτω;
21 Αυγούστου, 2022
@paiktoura
μεσα στα σκοταδια κοντα στα 50 την εκανα + -.
review reaction 1 paiktoura
04 Σεπτεμβρίου, 2022
περασμα με βερονικα μετα απο λιγο καιρο και η συνευρεση εχει μεινει σε ιδιο επιπεδο χωρις κανενα προβλημα.
εκανε ξανθο λιγο το μαλλι παρατηρησα.
ολα κομπλε.
06 Μαΐου, 2023
εχω κανει λαθος.
η κριτικη και οι επισκεψεις, ειναι για το διπλανο σπιτι (διδυμου 8 αριστερα / 8Β).
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4