Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδιά εξόδου με παρέα, στο "Banana Athens” και ψιλό παιχνίδι με κάτι κορίτσια της παρέας , στον γυρισμό για το σπίτι λέω να δώσω και μια Καλησπερα στις φίλες μου στο Μεταξουργείο. Κολωνός Τίγκα στις μελαμψές αποικίες , όποτε βαδίζω προς ερημικά μονοπάτια. Βρίσκω την ερημική φωλιά μου μπαίνω μέσα και βγαίνει η Νικολ.

Η Νικολ είναι μετρίου ύψους, ξανθό ισιο μαλλί μακρύ, βυζι κανονικό , κωλος κάτι μεταξύ σφιχτού και πλαδαρού…

Με τα πολλά επειδή ήμουν και από ξενύχτι λέω μπες να τελειώνουμε. Μπαίνω μέσα στο δωμάτιο και κυριολεκτικά μύριζε "ποδαριλα" Βλέπεις οι μελαμψές αποικίες πριν τον Κολωνό κάνανε και εδώ την εμφάνιση τους ! Με τα πολλά κάνω υπομονή να ερθει να γίνει το μοιραίο. Μου έρχεται μετά από κάνα 10 μετά από μπανιαρισμα και χωρίς πολλά πολλά και να πεθάνω από ασφυξία τις κάνω να αρχίσει πίπα. Τσιμπουκι κανονικό , όχι τρελα πράγματα. Την στήνω γρήγορα ιεραποστολικό βαράω κατι γκαζιες, έδινε κατι φιλάκια έλεγε και κατι Ρωσικά και μετά την στήνω στα τέσσερα για να ξεδωσω. Κανονικό στήσιμο έκανε και κατι βογγητα και τελείωσα.

Συμπέρασμα: Για 15 ευρώ περίμενα περισσότερα πράγματα σε σχέση με αυτές του 10ρικου , συν ότι πέθανα από την βρώμα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2022
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
301
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, Bonecrusher, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2022
Με 5€ επιπλέον σε ίδρυμα στην Φυλής θα είχες κάπως καλύτερες συνθήκες...όποιος πάει εκεί και περιμένει κάτι καλύτερο από αυτό που έζησες ...μάλλον θα περιμένει για πολύ ακόμα.
Περαστικά!
review reaction 1 Romantikos13
20 Αυγούστου, 2022
Προφανώς συμφωνώ ότι στην φυλής θα είχα καλύτερες συνθήκες , αλλά έχει τύχει σε μπουρδελα του Κολωνου να δώσω 15 ευρώ, να περάσω καλύτερα από αλλά στην Φυλής και να έχουν πάνω κάτω τον ίδιο χώρο οποτε το συνδύασα κάπως ετσι… αλλά αγγούρια !!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2