Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χαιρετιζω ακομα μια φορα τους συναγωνιστες του site μας. Ορμομενος απο ολες τις καλες κριτικες των υπολοιπων για το συγκεκριμενο σπιτακι, θεωρησα πρεπων να καταθεσω τον οβολο μου και εγω. Στερημενος αρκετο καιρο γαρ, επισκεπτηκα χθες 17/08/2009 και ωρα 19:00. Μπαινω που λετε μεσα, χαιρετιζω την αδιαφορη τσατσα η οποια απαγγελει το σχετικο παραμυθι και μετα απο δευτερολεπτα βγαινει η καλη σου. Ναταλυ το ονοματακι της, οφειλω να ομολογησω πως το κορμακι της ηταν παρα πολυ καλο και με ωραιο χαμογελο. Σκεφτομαι, οκ, δεν ειναι η Κατερινα ουτε η Ελενα, αλλα δε μπορει...εδω λοιπον ξεκιναω να μουτζωνω τον εαυτο μου καθως σας αραδιαζω την εμπειρια μου. Μπαινει μεσα η κοπελα μας, ουτε ενα μηδειασμα, ουτε μια καλησπερα...τιποτα!!! Καθεται διπλα μου...φοραει το σκουφι και αρχιζει μια σχετικα αδιαφορη πιπα...και καθως ειχα αραξει και, ας πουμε, απολαμβανα τις υπηρεσιες της, ΧΡΑΠ!! μου δαγωνει το καβλι...δυνατα...τη κοιταω λιγο στραβα, αλλα δεν εδωσα σημασια. Μετα απο λιγο, ΧΡΑΠ!!! μια ακομα πιο δυνατη. Ε, αυτο ηταν. ΤΗ σταματαω, τη διαολοστελνω, ντυνομαι, λεω και τα σχετικα στη τσατσα και δρομο. Η καριολα, ο,τι καβλες ειχα εκεινη τη μερα μου τις χαλασε...Τι στο διαολο. Χοτ ντογκ περασε το παπαρι μου? Οποτε μαγκες μακρυα οταν ακουτε Ναταλυ στο συγκεκριμενο σπιτι! Στη κυριολεξια δαγκωνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Νάταλι
nsbowler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.185
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού