Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ρίτα την είχα ξαναπετύχει στον ίδιο οίκο χωρίς να περάσω βέβαια.
Από τότε την αναζήτησα 3-4 φορές αλλά δεν έτυχε να την βρω.
Σήμερα κατά τις 10 η ώρα στον γωνιακό οίκο της Κολωνού σαλόναρε με ένα στρινγκ και τα 2,5άρια σιλικονάτα βυζιά φάτσα φόρα, όπως και την προηγούμενη φορά.
Η Ρίτα είναι μία κοπέλα από Ουκρανία με πολύ καλή εμφάνιση για την περιοχή του Μεταξουργείου.
Πολύ όμορφο κορμί με 2,5άρια ενισχυμένα βυζιά με πεταχτές ρόγες. Κώλος πεταχτός και σφριγηλός και ωραία πόδια με λαχταριστά μπουτάκια.
Το πρόσωπο της ολίγον σκληρό, με καλή οδοντοστοιχία και τα μαλλιά της μαύρα μέχρι τους ώμους. Έχει κάποια διάσπαρτα μικρά τατού στο κορμί της και ένα μανίκι στο ένα χέρι.
Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε, απλό στα 15€ ενώ η κοπέλα μιλάει Ελληνικά.

Έδωσα το πορνοπαράβολο και πήρα δωμάτιο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα.
Όταν μπήκε με χαιρέτησε και έκατσε στην άκρη του κρεββατιού να γδυθεί από το περιττό βρακάκι που φόραγε.
Ήρθε από πάνω μου και άρχισε να τρίβει τα βυζιά της πάνω στον πούτσο μου για κάμποση ώρα.
Έσκισε με το στόμα το προφυλακτικό και το πέρασε επίσης με το στόμα στο καβλί μου ξεκινώντας μία καλή πίπα μικρής βέβαια διάρκειας. Στο τέλος προσπάθησε και για ένα μικρό deep.

Την έβαλα ιεραποστολικό και μπήκα μέσα της. Μόνη παραφωνία στον αγώνα, δεν ήθελε να της γλείψω συγκεκριμένα τις όμορφες και πεταχτές ρόγες. Μου έκανε πως γαργαλιέται και έλεγε ότι δεν το μπορεί καθόλου. Μου είπε γύρω γύρω αν θέλεις.
Κατά το ιεραποστολικό, υπήρχε έντονο eye contact, ενώ έβγαζε βογγητά. Της έγλειψα και της φίλησα τις ωραίες μπουτάρες. Εκεί δεν γαργαλιότανε, ευτυχώς.
Της σταύρωσα ψηλά τα πόδια και τα έφερα από τα δεξιά για να έχω θέα το μουνάκι της ενώ την πηδούσα βαθιά.

Δεύτερη στάση στα τέσσερα, που στήθηκε πολύ καλά με πολύ ωραία θέα από την κωλάρα της και τα tan lines που έκανε το καλοκαίρι.
Άνετα θα της έγλειφα το κωλοτρυπιδάκι, εγώ μία φορά προσφέρθηκα πάντως.
Αφού την γάμησα έντονα σε εκείνη την στάση, έχυσα βαθιά μέσα της και έμεινα μέχρι να στραγγίξω. Δεν τραβήχτηκε, ενώ βγήκα προσεχτικά από μέσα της.

Της έκανα κοπλιμέντο για την κωλάρα της και το μαύρισμα, με ευχαρίστησε και ανέβηκε πάνω στα πορνοτάκουνα.

Η τσατσά μάλλον χτύπησε στο 9λεπτο μαξ 10λεπτο αλλά η Ρίτα δεν έδειξε σημάδια βιασύνης αν και μετά από 1-2 λεπτά τελείωσα.

Ο οίκος καθαρός, το δωμάτιο φωτεινό και το καλαθάκι άδειο. Πράγμα που αναδεικνύει την Ρίτα στα 15€ μία καλή και value for money επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Σεβασμιώτατος, olddog και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού