Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασμα από τον οίκο όπου πριν εμφανιστώ στο σαλόνι μέσα από την κουρτίνα της εισόδου, ακούω την τσατσά να λέει,
"Σήμερα έχω 5 κοπέλες". Κοτέτσι μάγκες το σαλόνι. Πιο πολλές οι πουτάνες από τους πελάτες.

Με τα πολλά, μιας και δεν είχα βρει μία που έψαχνα και δεν ήθελα να φύγω έτσι, διαλέγω την Στέλλα.
Η Στέλλα μου είπε πως είναι από Αλβανία 20 χρονών, καστανόξανθο μαλλί, λεπτό κορμί με ούτε 1,5 βυζάκια με σκούρες ρόγες.
Το κωλαράκι μικρό και ολίγον πεταχτό και το πρόσωπο συμπαθητικό.
Το πρόγραμμά της απλό, στα 10€.

Η τσατσά με έβαλε στο μέσα το μεγάλο το δωμάτιο και μέχρι να ξεντυθώ και να πλύνω λίγο τα χέρια μου εμφανίστηκε η Στέλλα.
Χαμογελαστή αλλά λίγο μαγκωμένη στην αρχή, γδύθηκε και ξαπλώσαμε μαζί. Άρχισε να με φιλάει στο λαιμό ενώ έπαιζα με το μουνάκι της και εκείνη με το καβλί μου
που δεν άργησε να σηκωθεί. Έπαιζα με την κλειτορίδα της και με κοιτούσε. Της έβαλα δάχτυλο σιγά σιγά. Το δέχτηκε λίγο στην αρχή αλλά μετά μου είπε, "όχι μέσα", χωρίς να τραβηχτεί.
Μου πέρασε καπότα, που δυσκολεύτηκε λίγο, και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι που τον έπαιρνε μέχρι τη μέση και με κοιτούσε. Εγώ της άνοιξα τα πόδια όπως είχε κάτσει ξαπλωμένη στα πλάγια και συνέχιζα να παίζω με την κλειτορίδα της.
Πρώτη στάση την έβαλα ιεραποστολικό και η Στέλλα έβαλε ένα μαξιλάρι πίσω από τη μέση της.
Διάφορες εναλλαγές, ενώ έπαιζα με τις ρόγες της καθώς με κοιτούσε και βόγγαγε. Ξάπλωσα πάνω της και ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό.
Της ανασήκωσα λίγο τον κορμό και συνέχισα να την πηδάω έτσι.

Δεύτερη στάση στα τέσσερα που στήθηκε αρκετά καλά, χωρίς κλεψίματα.
Στα βαθιά μπασίματα ζοριζότανε και μετά από λίγο ήρθε το τέλος μέσα της σε εκείνη την στάση ενώ, σηκώθηκα στο κρεββάτι και της τον έχωσα όλο μέσα μέχρι να σταγγίξω.

Μέχρι να ντυθεί είπαμε δυο τρεις μαλακίες ακόμα και όταν έφυγε ήρθε και με ξανφίλησε πάλι στο λαιμό.
Στο στόμα δεν ξέρω αν δίνει, δεν επιδίωξα εγώ και κατάλαβα πως δεν παίρνει πρωτοβουλίες αν και ευγενική και χαμογελαστή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.312
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Ημεδαπος , Paliotsarkadoros και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2022
Μπράβο ρε φίλε όλο γαμάς καλά κάνεις έτσι πρέπει,εξελίσσεσαι πολύ καλός,πολύ συχνά γαμάς.
J
jim99
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1