Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Ντάρια είναι μία σχετικά όμορφη κοπέλα με πετίτ σωματάκι. Το γεγονός πως την απέφευγαν έπρεπε να με προβληματίσει περισσότερο.

Μπαίνω στο δωμάτιο, και περιμένω καθιστός στο κρεβάτι. Γύρω από το νιπτήρα νερά, και το καλαθάκι ξεχείλιζε. Περνάνε γύρω στα 6-7 λεπτά, χωρίς να έχει/είχε άλλο πελάτη. Μυριζόμουν τη φόλα να έρχεται. ΝΤΙΝ
Καταφτάνει επιτέλους, και μέχρι να αφήσω το κινητό και να την κοιτάξω, είχε καθίσει στο κρεβάτι και είχε ήδη βγάλει το προφυλακτικό από τη συσκευασία. Εγώ δεν είχα βγάλει καν μποξεράκι. ΝΤΙΝ ΝΤΙΝ
Της λέω σήκω επάνω, να χουφτώσω τίποτα να σηκωθεί. Δεν καταλαβαίνει Ελληνικά ούτε Αγγλικά. Της δείχνω πως είναι ακόμα μικρός (τι μικρός, είχε μπει μέσα τόση ώρα στο κρύο) και πως πρέπει να μεγαλώσει, και αυτή να προσπαθεί πάλι να μου τη φορέσει λέγοντας κάτι ακαταλαβίστικα. Της δείχνω όχι, της πιάνω το χέρι να τον παίξει τουλάχιστον λίγο, αρχίζει ένα μονόλογο στα γυφτοβουλγάρικα εκνευρισμένη. ΝΤΙΝ ΝΤΙΝ ΝΤΙΝ

Φοράω πάλι ρούχα, της λέω "ευχαριστώ, αλλά φύγε". Άρχισε να βρίζει και βγαίνει έξω. Βγαίνω και εγώ, μου δίνει πίσω τα λεφτά χωρίς παραπάνω τσακωμό, και όσο εξαφανίζεται στο κουζινάκι συνεχίζει να βρίζει.

Δεν ξέρω αν ζητάω πολλά μη θέλοντας πέρασμα καπότας σε πεσμένο πούτσο...
Ή αν αυτές νομίζουν πως θα συνεχίσουν να έχουν πελατεία επειδή δεν είναι γριές, χοντρές, και άσχημες, με τη συμπεριφορά που έχουν...
Αλλά την ευχαριστώ που μου έδειξε πριν ξεκινήσουμε πώς θα εξελιχθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
203
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού