Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Μαγκυ η Κυπρια.
Προκειται για μια 27χρονη περιπου Κυπρια με καταγωγη απο Βουλγαρια.
Ειναι κοντη με μακρυ μαλλι μπουκλες, η φατσα της μοιαζει με ποντικι .
Το σωμα της αν εξαιρεσεις την πεταχτη κοιλιτσα που εχει ειναι γαμευσιμο σε γενικες γραμμες.
Εχει ομορφο τσουπωτο κωλαρακι που παλλεται ομορφα στο πισοκολλητο γαμησι και μικρο βυζι
ελαφρα πεσμενο.
Στο σαλονι βγαινει τσιτσιδη, το προγραμμα της απλο με ελευθερο τσιμπουκι στα 10 ευρω.
Εισοδος της Μαγκυς στο δωματιο λεγοντας μου οτι χαρηκε που περασα δωματιο επιτελους μαζι της, ειχα πολλα χρονια να την γαμησω και οποτε πηγαινα εκει και την εβλεπα εφευγα.
Χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα η Μαγκυ εβαλε την καβλωμενη μου ψωλη ακαποτα στο στομα της.
Η πιπα της αθλια με πολυ δοντι, ενιωθα σαν καποιος γιατρος να μου κανει ραμματα στον πουτσο μου χωρις αναισθησια.
Την σταματησα και της ειπα να μου βαλει καποτα.
Σταση 69 δεν εκανα ουτε θα εκανα ποτε μαζι της.
Απο πανω δεν ανεβηκε που της το ζητησα οποτε την εστησα στα τεσσερα και την επιασα απο τα σαμάρια της, εφαγε δυνατη πουτσα με την ιδια να βογγαει δυνατα, ειναι μια πολυ καλη σταση
να γαμας τη μαγκυ γιατι ο κωλος της ειναι αφρατος, επισης εχει και απαλα τρυφερα κωλομερια τα οποια χαϊδευα συνεχως.
Η κωλοσουφρα της δουλεμενη και τη δινει με 50 ευρω λεει, ενω παιχνιδια με αυτη δεν επιτρεπει.
Την γυρισα σε κανονικα οπου γαντζωθηκα απο τα κωλομερια της και αρχισα να την γαμω δυνατα με την ιδια να βογγα ξανα, δεχτηκα μερικα στοματοφιλα αλλα συγκεκριμενα με αυτην δεν ηθελα να βαλω γλωσσα αν και και η ιδια επεμενε.

Φιλησε με δε θες ? μου ειπε η Μαγκυ.
Οχι της λεω δε βαζω γλωσσα εχω γκομενα.
Και γιατι εισαι εδω αμα εχεις γκομενα μου λεει..

Η Μαγκυ ειχε ορεξη για κουβεντα την ωρα που τη γαμουσα.

Μαγκυ ασε με να σε γαμησω να χυσω να φυγω εχω δουλεια, της ειπα και το βουλωσε.

Ανεβασα ρυθμο και την γαμησα δυνατα με τη Μαγκυ να μου λεει χυσε με πουστη και να το επαναλαμβανει συνεχως.

Μετα απο μερικα λεπτα γαμησι την εχυσα με τελειωτικο στραγγιγμα.

Συμπερασματικα η Μαγκυ ειναι στο μεσο ορο ομορφιας του Μεταξουργειου.
Αντεχει δυνατο γαμησι και δεν κλεβει. Το δερμα της απαλο και τρυφερο.
Ηταν λιγο βιαστικη αλλα εγω την εγραφα στα αρχιδια μου και το ιδιο να κανετε και εσεις.

Υπηρετης ηταν ο Ριχαρδος και δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μάγκυ
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.791
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 review reaction 3 Elganador, sweeper, giorgiodelafuentes2 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2022
Κύπρια με καταγωγή από την Βουλγαρία;
review reaction 3 DmtrsxXx
14 Αυγούστου, 2022
Κύπρια απο Βουλγαρία Χμμμ;, πολύ ενδιαφέρον ....
review reaction 3 DmtrsxXx
14 Αυγούστου, 2022
Μύστη, με ένα ταληρο επιπλέον θα της έκανες τρίδυμα, με ΑΚΑ τελειωτικό κρεμπιε...
review reaction 2 DmtrsxXx
14 Αυγούστου, 2022
@Junax ξερω τι παίζει με τη Μάγκυ για αυτό ημουν προσεκτικός μαζι της. Ουτε 69 δεν έκανα.
Ευτυχως υπαρχουν και αλλες κορασίδες που κανουν ακαποτα καινειναι υπερανω υποψιας.
14 Αυγούστου, 2022
Πως και δεν την έγλειψες να πιεις τα υγρά της;
Αυτό δεν κάνεις συνήθως;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5