Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κάποιο Σάββατο, του περασμένου Ιουλίου, μεσούσης του καύσωνα. Είχα κηρύξει εμπάργκο, στο σιχαμένο Εμετουργείο, αλλά ένα προσωπικό μήνυμα, από κάποιον άγνωστο συναγωνιστή, με ανάγκασε να το αναστείλω. Με ενημέρωσε για μία νέα άφιξη, με καλό πρόγραμμα. Ξύπνησα με πολλές καύλες και σκέφτηκα να κάνω ένα πέρασμα, από τον οίκο, πριν πάω στο κέντρο για το καφεδάκι μου. Πήρα το φίλο μου και κατευθυνθήκαμε στην περιοχή. Αφού μπήκαμε παρέα, σε μερικά ρδέλα, συμφωνήσαμε να επιλέξει ο καθένας αυτή που θέλει και να συναντηθούμε στην παρκαρισμένη μηχανή μου, για να μην χάνουμε χρόνο. Μπήκα στο σπιτάκι και η τσατσά μου παρουσίασε την Τζούλια. Μία νεαρή κοπέλα, με ασιατικά χαρακτηριστικά, μετρίου αναστήματος, αδύνατη, μελαχρινή, με ψιλοκανονικό σώμα. Έδωσα το δεκάρικο και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο. Γδύθηκα και ξάπλωσα στο κρεβάτι, περιμένοντας την. Το κλιματιστικό δούλευε στο φουλ και με χτυπούσε σε όλο μου το σώμα, με αποτέλεσμα να γλαρώσω. Μετά από μερικά λεπτά ήρθε η Τζούλια. Προκαταρκτικά καθόλου και κατευθείαν πέρασμα καπότας σε ημίσκληρο πέος. Της είπα να γδυθεί τελείως. Αυτή υπάκουσε, αλλά αρνούνταν να βγάλει το σουτιέν. Μετά από δική μου επιμονή το έβγαλε και αποκαλύφθηκαν δύο μικρά βυζιά και μία ελαφριά χαλάρωση, χαμηλά, στην κοιλιά της. Η πίπα της ήταν της πλάκας και όταν της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια, αυτή αρνήθηκε. Της είπα να στηθεί για πισωκολλητό και αυτή άνοιξε το gel, που είχε μαζί της. Της είπα να μην βάλει καθόλου, αλλά αυτή με αγνόησε επιδεικτικά και το έβαλε. Σημειώνω, ότι η κοπέλα δεν μιλάει σχεδόν καθόλου ελληνικά. Στήθηκε στα τέσσερα και μόλις πήγα να της τον βάλω, αυτή κάλυψε την σούφρα της, με την παλάμη της. Αυτό το νέο φρούτο, το διάβασα και αλλού, που σημαίνει ότι είναι μία καινούργια τεχνική, που χρησιμοποιούν οι φόλες, η οποία τείνει να γίνει mainstream. Αφού μπήκα μέσα της, άρχισα να σπρώχνω. Αυτή κατευθείαν έπεφτε εμπρός, για να αποφύγει το δυνατό πιστόνιασμα. Μόλις μύρισα την επερχόμενη φόλα, της είπα να αλλάξουμε στάση, σε ιεραποστολικό. Όμως και εκεί είχε την ίδια αντίδραση. Έκλεινε τα πόδια της και με σταματούσε, για να μην την γαμήσω δυνατά. Παράλληλα, μιλούσε συνέχεια στα ρώσικα και πιθανόν, η καταγωγή της, να είναι από το Καζακστάν. Για φιλιά, ούτε λόγος. Ήμουν πολύ καυλωμένος και έχυσα, αλλιώς θα είχα πρόβλημα. Μόλις τελείωσα, έμεινα για λίγο μέσα της, για να στραγγίξω και αυτή μου πιπίλιζε την ρώγα, από το στήθος. Σηκωθήκαμε, αμφότεροι. Εγώ πήγα στο νιπτήρα, για να σκουπιστώ και αυτή στην πόρτα της εξόδου. Ακολούθησε ένας τυπικός αποχαιρετισμός και η συνεδρία έλαβε και επίσημα τέλος. Συνοψίζοντας, η Τζούλια είναι ένα ευγενικό και χαμογελαστό κορίτσι. Η εμφάνιση της είναι μέτρια, αλλά για τα δεδομένα του Μεταξουργείου θεωρείται καλή. Δυστυχώς, είναι φυγόπονη και με την συμπεριφορά της φλερτάρει έντονα με την φόλα. Παρά τις καλές συστάσεις, τελικά αποδείχθηκε πολύ κατώτερη των περιστάσεων. Για την ιστορία, ο φίλος μου δεν γάμησε καμία. Καβαλήσαμε την μηχανή και πήγαμε για καφέ. Αυτός χαμογελαστός, άκουγε την ιστορία μου και εγώ ξαλαφρωμένος, με ένα δεκάρικο λιγότερο, στην τσέπη. Δεν γαμιέται!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.359
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού