Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα σε όλους τους συμπαίχτες. Πέρασε καιρός είναι η αλήθεια. Μετά από ένα εξαντλητικό καλοκαίρι λόγω δουλειάς κ καθόλου προσωπικής ζωής, παρόλο που ήμουν κομμάτια, ήθελα να ρίξω ένα μπούτσο πριν φύγω για διακοπές. Παρέα με τον δοκιμαστή πέρασμα από Φωκαίας για να βρούμε μία πολύ καλή κοπέλα που είχε δοκιμάσει όπως έλεγε (φυσικά δεν θυμάται όνομα), αλλά δεν ήταν εκεί. Στη συνέχεια πήγαμε για Βίκυ στο δίπλα από την Αουρόρα, αλλά κλειστά κ εκεί. Μπήκα στις Αουρόρας κ ήταν όντως εκεί.

Την είχα δοκιμάσει πριν 6-7 χρόνια, όταν ήταν εντελώς φρέσκια κ αδύνατη τότε. Την θυμόμουν ως μία κοπέλα πολύ συμμετοχική, γεμάτη όρεξη, φουλ προκαταρκτικά κ γενικά πολύ θερμή. Ένα κορίτσι γεμάτο πάθος, που διψούσε για σεξ. Λέω δε γαμιέται ας μπω, δεν είχα όρεξη να ψάχνω, ήθελα απλά να γαμήσω για να πω ότι γάμησα. Κακά τα ψέμματα κ κουρασμένος ήμουν κ αρρωστημένος δεν ήμουν. Συνήθως όταν κάνω τσάρκα κ βλέπω τη μία μετά την άλλη, κάποια στιγμή απλά δεν κρατιέμαι κ νιώθω ότι θέλω να κάνω σεξ με την κοπέλα που βλέπω, έχοντας ήδη αρχίσει να το φαντάζομαι. Σήμερα δεν ήμουν σε αυτό το mood σε καμία περίπτωση.

Μπήκα στο δωμάτιο κ περίμενα αρκετή ώρα, καθώς είχε βγει πριν μπω στο σπίτι ένας διανομέας. Όντως η Αουρόρα είχε φάει κάτι που βρώμαγε κρεμμύδι.

" Τί κάνεις μωρό; " της λέω.
Κάνει γκριμάτσα.
- " Έμαθες καλά ελληνικά βλέπω, σε είχα επισκεφτεί όταν ήσουν καινούργια κ δεν ήξερες ελληνικά "
- " Πότε ρε; "
- " Πριν 6-7 χρόνια. Σουβλάκι έφαγες; "
- " Όχι, αυτό που είναι σαν κρεμμύδι αλλά δεν είναι κρεμμύδι. Δε το ξέρετε εσείς αυτό είναι ασσιάτικο "

Πέφτει με τα μούτρα στο μαξιλάρι τουρλώνοντας τον κώλο.
" Πιάσε " μου λέει.
Αρχίζω χαϊδεύω, πιάνω χαλαρά κ ήρεμα, κώλο μπούτια κ δίνω απλά φιλιά. Γυρνάει μετά κανονικά μου φέρνει τα πόδια στη μούρη κ μου λέει:
" Φίλα μου πόδια, μ αρέσει "
Δε χαλάστηκα, είναι το φετίχ μου, αλλά έτσι στην τόσο ψύχρα με ψιλοξενέρωσε. Δεν είχα καυλώσει καλά-καλά. Το ψιλό έγλειψα από αγγαρεία, είναι μικρά κ ήταν αρκετά βελτιωμένα κ περιποιημένα σε σχέση με τότε. Ήταν αρκετά μαυρισμένη κ έχει πάρει κ κιλά αρκετά. Βυζί φυσικό, μεγάλο, αλλά κρεμασμένο.
Βρεθήκαμε καθιστοί δίπλα δίπλα να μου περνάει καπότα κ όπως ήταν σκύβει όσο μπορούσε κ το ψιλό μπουκώνει βαριεστημένα κ αδιάφορα, έτσι όπως ήταν καθισμένη.
" Μικρούλης είσαι ", έλεγε κ ξανά έλεγε, καθώς λόγω δουλειάς τρώω με το ζόρι μια φορά τη μέρα κ έχω χάσει 5 κιλά στάνταρ.
Δε σχολιάζω.
" Μυρίζεις τέλεια... " συνεχίζει κ την ξανά γράφω στα αρχίδια μου.
Τελειώνουμε κ με την πίπα στήνεται ιεραποστολικό, βάζει λιπαντικό κ φέρνει τα πόδια μπροστά, τέρμα κλειστά κ σφιχτά κ με κλειστές κ ενωμένες τις πατούσες. Δεν άφηνε να της τα ανοίξω, άρα έβλεπα μόνο δύο πόδια κ γάμαγα. Ούτε να πιάσω μπορούσα, ούτε να έχω θέαμα. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα της πιάνω την πατούσα του δεξιού ποδιού κ το ανοίγω φέρνοντας το στο πλάι, ώστε να τη δω. Χαζογελάει κάνει κ κάτι ψεύτικες καυλοφωνές, ενώ αύξανα την ένταση κ την ταχύτητα κ έχυσα έτσι. Η όλη φάση να κράτησε 3 λεπτά μαζί με το μπλα-μπλα, ουσιαστικά να γάμησα κάνε λεπτό σκάρτο.

- " Τέλειωσες; "
- " Ναι καύλωσα πολύ " της λέω. Τί να της έλεγα; Απλά μου ήρθε να χύσω κ έχυσα να τελειώνω.
- " Εσύ είσαι πολύ μικρούλης μωρέ, πιο μικρός κ από εμένα " ξανά λέει.
- " Μικρός, αλλά με μεγάλο πούτσο "
- " Όντως, ναι. Πόσο χρονών είσαι; "
- " 33. Εσύ; 25; "
- " Ναι "
- " Τί ναι; Ακριβω΄ς τόσο είσαι; "
- " Ε κάπου εκεί " μου λέει, ενώ ντυνόμασταν για να φύγουμε.

Εν κατακλείδι η κοπέλα δεν κάνει. Μπορεί στις αρχές να ήταν από τα καλά στανταράκια της Φυλής, αλλά πλέον μετατράπηκε σε κλασσική πουτάνα. Ψυχρή, συμμετοχή μηδέν, όρεξη μηδέν, αισθησιασμός μηδέν και φουλ βαρεμάρα, τυπικότητα κ αγγαρεία. Όλα λάθος.

Αουρόρα, έχεις πάρει σύνταξη κ δε το ξέρεις κορίτσι μου.

Φυσικά ο δοκιμαστής είχε τις ίδιες εντυπώσεις, καθώς βγήκε κ αυτός στο πεντάλεπτο. Συνήθως ξεπερνάει το δεκάλεπτο κ του χτυπάνε την πόρτα, οπότε αυτό δείχνει ότι η τύπισσα έσφιγγε πόδια κ σε αυτόν για να κλέβει φουλ κ να τελειώνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Aurora
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Λεωνίδας!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
536
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2022
ΦΟΛΑΡΑ ΜΕΓΑΛΗ!
11 Αυγούστου, 2022
"Η όλη φάση να κράτησε 3 λεπτά μαζί με το μπλα-μπλα, ουσιαστικά να γάμησα κάνε λεπτό σκάρτο".
Εμμμμ
11 Αυγούστου, 2022
Τα βυζια της βρωμαγαν χυσια απο τους προηγουμενους?Η εν λογω εχει μαλωσει εδω και χρονια με την καθαριότητα.
11 Αυγούστου, 2022
Το καλό που της θέλω είναι να συνέλθει κ να βάλει ful πρόγραμμα + κωλο γιατί αλλιώς την βίλα που χτίζει στην Βουλγαρία θα την αφήσει μισοφτιαγμενη...
review reaction 3 DmtrsxXx
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4