Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη ξημερώματα για ξεμούνιασμα της ψιλόλιγνης Μόνικας με το αδύνατο αλλά στητό κωλαράκι που την έχω πάρει πάνω απο 15 φορές. Με τη γκόμενα έχουμε αναπτύξει μια ιδιαίτερη χημεία απο το πρώτο γαμίσι στις αρχές που έπιασε δουλειά Λιοσίων. Το μαγαζί ήταν άδειο και μόλις έσκασε το μωρό σαλόνι με τα μαύρα εσώρουχα αγκαλιαστήκαμε και την τράβηξα προς το δωμάτιο με το τζακούζι. Απο το κουζινάκι βγήκε η άλλη η μουνίτσα η Πάολα ολόγυμνη και αφού την είδα να χαμογελάει αποφάσισα να πάρω κι αυτήν μαζί. Στο δωμάτιο άρχισε η Μόνικα τα καθιερωμένα παθιασμένα γλωσσόφιλα ενώ η Πάολα έπαιζε με την υπερκαβλωμένη πούτσα μου. Το τσιμπούκι που ξεκίνησε η Πάολα δεν μου άρεσε, γρήγορο στυλ ξεπέτας , οπότε την έκοψα και μπούκωσα το πρόθυμο στοματάκι της Μόνικας που ρουφάει με στοργή πούτσα κ αρχίδια . Στο γαμίσι ξεκίνησα ιεραποστολικό με Πάολα όπου έπεσαν επιφανειακά φιλάκια και τέλειωσα με άγριο παρατεταμένο πισωκολλητό στη Μόνικα στημένη πάνω στη Πάολα που της χάιδευε τα κωλομάγουλα . Συμπερασματικά καλή φάση αλλά θα ξαναπροτιμήσω για πολλοστή φορά σκέτη τη Μόνικα και ίσως σκέτη και τη Πάολα να παίξω μη τυχόν και την ξεκλειδώσω να τη φέρω στα νερά μου. Στο δωμάτιο που ήταν καθαρό καθήσαμε γεμάτο τέταρτο και η γυφτοβουλγάρα κυρία δεν ενόχλησε . Επίσης για τους Σαμπινολάγνους θα επιστρέψει κατά τις 20 του μήνα. Αυτά εν συντομία αγαπητοί, να γαμάτε για να υγιαίνετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2022
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Πάολα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
15 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
13.978
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, giorgiodelafuentes2, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2022
Απίστευτο παρτουζισπιτο το Λιοσίων 73 εεεεεεεεε;;;;;;
review reaction 2 ROB. C
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1