Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χθεσινή πρωινή επίσκεψη στον οίκο, 2 κοπέλες, το ίδιο πρόγραμμα, ελεύθερο στοματικό, πρωκτικό. 20 € για 20 λεπτά λέει ο black τσατσος.
Διαλέγω την Ελένη, μπαίνω δωμάτιο, από τα πιο βρώμικα που έχω μπει, σεντόνια κουβάρια, νερά παντού, σαπούνι ελάχιστο, κάδος πεταμένος. Λέω μέσα μου να φύγω, μετά σκέφτηκα να κάτσω στο όρθιο να μην ακουμπήσω πουθενά. Γυρνούσα και κάνα μισάωρο πριν..
Έρχεται η κοπέλα, κάθεται στο κρεβάτι, εγώ μπροστά της, πιάνει και πουλί μου και μου λέει: αν θέλεις μπορούμε να κάνουμε χωρίς προφυλακτικό μουνι και κωλο με 20€. Με σιγανή φωνή. Εγώ έμεινα. Όχι της λέω δεν κάνω τέτοια και εσύ κακώς κάνεις. Μα μου λέει δεν μπορούν όλοι με προφυλακτικό. Καλά λέω μέσα μου. Την έβαλα μου πήρε λίγο πίπα και μετά τον έπαιξα εγώ. Έχυσα με το ζόρι, στύση μηδέν από αυτό που είχα ακούσει.
Σκουπιστηκα με δικά μου χαρτιά, μάζεψα τα πράγματά μου και δρόμο. Είπα να πω τίποτα στον τσατσο, αλλά σκέφτηκα ότι σίγουρα θα ξέρει.
Φίλοι μου μακριά, η κοπέλα είναι υγειονομική βόμβα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2.882
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, sakarvats, giorgiodelafuentes2 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2022
Και δεν νομιζω να ειναι η μονη....
08 Αυγούστου, 2022
Όλο το Μεταξι είναι μια υγειονομική βόμβα και μαζί το μεγαλύτερο μέρος του προσωπικού που δουλεύει εκεί....
review reaction 1 spor48
08 Αυγούστου, 2022
Επειδή το έχω κάνει μια φορά, με μια άλλη κοπελα, και καραγουσταρα λέω να το ξανακάνω. Θα της δώσω ένα μικρό εξτραδακι και θα την πω να κάτσει στα γονατα, να ανοίξει το στόμα της και να της το γεμισω πρωινο κατουρημα οπως και στη χέστρα.
Εννοείται και να τα πινει σιγά σιγά...!
review reaction 1 Junax, info@123, spor48
08 Αυγούστου, 2022
Της Ελένης που ήταν παλια στην Αλκιβιάδου, ειναι γνωστή η δράση της Χρονια.
Αυτο που δεν ξέρουμε με βεβαιότητα είναι, αν έχει ή όχι, κάποιο αφροδισιο νόσημα.....
08 Αυγούστου, 2022
Μηπως κατι τετοιες τυπισσες ειναι φουλ στα νοσηματα και για αυτο εχουν παραιτηθει εντελως της προφυλαξης;Σου λεει δεν γαμιεται τι εχω να χασω πια;Βεβαια παιζει να λειτουργουν κι εκδικητικα σε ολους εμας..Σου λεει θα σε κολλησω π@@στη τωρα να το φχαριστηθεις και θα με πληρωσεις κι απο πανω!
review reaction 1 Διανοούμενος, sakarvats
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5